שיעורי דינים לאלול

חוצלת

משתמש צעיר
בדרך כלל, התלמידות חשות שהן יודעות טוב יותר ממך את הלכות החגים. ובשביל זה הכנתי מצגת ובה שאלות בסגנון אמריקאי, שצריך ללחוץ על התשובה הנכונה. ואז הבנות רואות כמה הן לא יודעות, בעצם.
כיון שאני מלמדת דינים בכיתה ז', אבקש מכל המורות המשתמשות בפורום זה, (ואיני יודעת את שמותיהן - כי השמות כאן חסויים) להשתמש במצגת זו רק מכיתה ז' ואילך, שלא יהיה מצב שאגיע מלאת עיזוז ומרץ לכיתה, אציג בפניהן את המצגת, והן תדענה את התשובות טוב יותר ממני.

ואגב, 'ירוק-עד', אם אזכה שתשתמשי במצגת זו, י

קבצים מצורפים

• מצגת פתיחה ללימוד הלכה.ppt
    KB 393 · צפיות: 71
  • הלכות חגים-מערך.docx
    KB 626.7 · צפיות: 62
  • הלכות חודש אלול-מערך.docx
    KB 626.7 · צפיות: 54

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
בדרך כלל, התלמידות חשות שהן יודעות טוב יותר ממך את הלכות החגים. ובשביל זה הכנתי מצגת ובה שאלות בסגנון אמריקאי, שצריך ללחוץ על התשובה הנכונה. ואז הבנות רואות כמה הן לא יודעות, בעצם.
כיון שאני מלמדת דינים בכיתה ז', אבקש מכל המורות המשתמשות בפורום זה, (ואיני יודעת את שמותיהן - כי השמות כאן חסויים) להשתמש במצגת זו רק מכיתה ז' ואילך, שלא יהיה מצב שאגיע מלאת עיזוז ומרץ לכיתה, אציג בפניהן את המצגת, והן תדענה את התשובות טוב יותר ממני.

רעיון פשוט מקסיםםם! תודה רבה!!

ירוק-עד

משתמש צעיר
הי חוצלת!
איזה יופי של חומר!!!!
רעיון מעולה ואפקטיבי
גם ערכת מאד יפה
הבעיה.
שאני מחנכת ו'....
אבל ברכסים
יש לך כיוון להצפין לשם מתישהו?

מבינה לגמרי אם בכ''א לא מתחשק לך שאשתמש
בכ''א
החכמת אותי!!!

חוצלת

משתמש צעיר
לשם כנראה לא אגיע בגלגול הנוכחי. תשתמשי לבריאות ושיהיה לך בהצלחה רבה!
שמחה מאוד להחזיר לך טובה.

אסתר כהן

משתמש מקצוען

כל הכבוד!
איזה רעיון
וגם הלכות חודש אלול כתוב כל כך יפה ומסודר!
תודה רבה!
[רק הקובץ של החגים התוכו הוא זהה לחודש אלול]

אשירה לה'

משתמש צעיר
יש לך את המצגת שכוללת שקופיות בלי התשובה הנכונה?
או שאולי לא הבנתי איך את מבצעת את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה