מידע שימושי שיעורים מומלצים שאפשר לשמוע דרך הטלפון

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
ערב פסח, ובלי משהו לשמוע אני פשוט לא מנקה :rolleyes:
אשמח מאוד להמלצות על שיעורים יפים שאפשר לשמוע דרך הטלפון, אם אפשר לפרט, כולל מספר טלפון + שלוחה אם זה לא מספיק ברור שם
הנושאים שמעניינים אותי: יהדות כללית, פסח, זוגיות וחינוך ילדים.
הדרישות: שיעורים ברורים, צלולים - שלא צריך להתאמץ לשמוע, בנויים ויפים.
עם עדיפות גבוהה לשיעורים באורך של עד חצי שעה.

פותחת בהמלצה ממני - השיעורים של הגברת רות ולדמן, סדרת "משלום בית לשלמות הבית" וסדרת "תרומת האישה לתורת בעלה". מספר טלפון: 0722460494. אורך כל שיעור: כשעה.

שלכם

משתמש פעיל
כרגיל אמליץ על שיעורים בנושא כלכלה נבונה
אקטולאי במיוחד בערב פסח
1) קו מיומנות כלכלית - 077-222-30-33 - הרצאות של היועץ והמרצה צבי סילבר, כמו כן שלוחת הרצאות בנושא נישואי ילדים מאביו הרב משה נחמן סילבר, וכן שלוחת שו"ת של מאזינים עם סילבר ושלוחת תגובות.
2) מסילה פון - 02-80-30-222 - קו ההרצאות של ארגון מסילה, הקו מכיל עשרות הרצאות בתחמים שונים של כלכלה נבונה למשפחות ועסקים, ממרצים רבים ומגוונים, כמו כן שלוחת הרצאות לנשים, שלוחת סיפורים אישיים, ושלחת הרצאות מרבנים בנושאי השקפה בכלכלה נבונה, וכן שלוחת הרצאות באנגלית.
3) יד שמשון - 0799-11-20-30 - בעיקר כנסים בנושאים שונים של כלכלה נבונה [כמו נישואי ילדיםף זהירות בהשקעות, ועוד] שנערכו על ידי גמ"ח יד שמשון, כמו כן מעט שיעורים ממרצים שונים, וכמובן ממנהל הגמ"ח היועץ אריה ליבוביץ.

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י במבה נוגט;2488736:
אשמח מאוד להמלצות על שיעורים יפים שאפשר לשמוע דרך הטלפון, אם אפשר לפרט, כולל מספר טלפון + שלוחה אם זה לא מספיק ברור שם

פותחת בהמלצה ממני - השיעורים של הגברת רות ולדמן, סדרת "משלום בית לשלמות הבית" וסדרת "תרומת האישה לתורת בעלה". מספר טלפון: 0722460494. אורך כל שיעור: כשעה.

פתחתי את האנשי קשר כדי להעתיק לך את המספר של השיחות מהרבנית ולדמן....
באמת מיוחד!

שומר

משתמש צעיר
ב''קול הלשון'' יש אפשרות לבחור שם של רב ע"י אמירת שמו... (יש שם הרב יעקובזון ועוד... שלום בית וכו')
03-6171111
03-6171001

א.ש. מוזסון

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
שיעורים בנושא כלכלה נבונה

נכתב ע"י שלכם;2488869:
אקטולאי במיוחד בערב פסח
1) קו מיומנות כלכלית - 077-222-30-33 - הרצאות של היועץ והמרצה צבי סילבר, כמו כן שלוחת הרצאות בנושא נישואי ילדים מאביו הרב משה נחמן סילבר, וכן שלוחת שו"ת של מאזינים עם סילבר ושלוחת תגובות.
2) מסילה פון - 02-80-30-222 - קו ההרצאות של ארגון מסילה, הקו מכיל עשרות הרצאות בתחמים שונים של כלכלה נבונה למשפחות ועסקים, ממרצים רבים ומגוונים, כמו כן שלוחת הרצאות לנשים, שלוחת סיפורים אישיים, ושלחת הרצאות מרבנים בנושאי השקפה בכלכלה נבונה, וכן שלוחת הרצאות באנגלית.
3) יד שמשון - 0799-11-20-30 - בעיקר כנסים בנושאים שונים של כלכלה נבונה [כמו נישואי ילדיםף זהירות בהשקעות, ועוד] שנערכו על ידי גמ"ח יד שמשון, כמו כן מעט שיעורים ממרצים שונים, וכמובן ממנהל הגמ"ח היועץ אריה ליבוביץ.

חוץ מכל הקוים שציינת, יש גם את הקו של וועד הרבנים 0722-722-722 שיש שם בשלוחה 8 כמה סדרות של הרצאות בנושא כלכלה נבונה.
לבעלי עסקים מומלץ במיוחד ההרצאות של משה פרידמן.

לגבי הרצאות באופן כללי יש כמובן את יזכרם.

שלכם

משתמש פעיל
הרצה בנושא הערכות לפסח

נכתב ע"י שלכם;2488869:
אקטולאי במיוחד בערב פסח

יש כעת בקו מסילה 02-80-30-222 שלוחה 1-1-3 הרצאה על הערכות לחגים מאת הרב ישראל גוטמן מנהל מחלקת משפחות של ארגון מסילה.
מרתק מעניין ושווה לשמוע.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
סוטה מהנושא המדובר.
קו שאני מקשיבה לו מדיי פעם ומחכים אותי באופן כללי בחיים:
072-3977379 שלוחה 2.
טיפים לחיים רגועים, מתונים ומלאי משמעות.

בהצלחה!

שלכם

משתמש פעיל
גלעד שמע

נכתב ע"י פדואלה;2495756:
סוטה מהנושא המדובר.
קו שאני מקשיבה לו מדיי פעם ומחכים אותי באופן כללי בחיים:
072-3977379 שלוחה 2.
טיפים לחיים רגועים, מתונים ומלאי משמעות.

בהצלחה!

אני כבר צופה את הפולמוס אודות גלעד שמע שיפתח כאן.
רק אקווה שזה יהיה באשכול נפרד, (ולא יהרוס את האשכול הזה).

חרטה כנה

משתמש רשום
יש קו ייחודי בהמלצת גדולי הדור "בית להשם" שיעורים על הבית היהודי.
הקו כולל כ 20 שיעורים בני 20 עד 30 דקות תוכן איכותי יפייפה ומתומצת.

בנוסף טיפים חינמיים בני 5 דקות בשלוחה 9 וכן שלוחות רבות ומגוונות מומלץ בחום!!!
הקו לזיכוי הרבים ללא מטרות רווח הכנסות קודש לצדקה.

מספר הקו: 0774017142

DevoraDesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L

0772222332
יהדות כללית, פסח, זוגיות וחינוך ילדים. הרצאות לפי שמות רבנים ועוד...

חרטה כנה

משתמש רשום
קיבלנו כעת משוב חם מכמה וכמה נשים ששמעו את התכנים בקו והעידו שהשיעורים פתחו עבורם כיווני חשיבה חדשים
וחוללו בהם מהפך של ממש, התכנים נלמדו במשך כ 10 שנים בהתייעצות צמודה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה
ומכתבי גדולי ישראל, גדולי הרבנים בדורנו מהחוגים השונים עברו על כל התכנים בקו, ראו אותם ראויים להעברה, והמליצו
בחום לזיכוי הרבים מומלץ ביותר למדריכות כלות ולמתעניינות בתחום.
חייגו כעת :0774017142

ש

שרות

אורח
קווים מעניינים לנשים בלבד
חדווה לוי 033068799
רויזנבוים פריידי 033068966
שלום באוהלך חלומי 033068953
מיכל בני מעניין 033068790
אמהות שבדרך 033068979
זהבה רוז טיפים מדהימים להרזיה 0774850761
אידיש
אור אחותנו 033068980
אם תרצו בהמשך עוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה