עזרה ראשונה! שיעול שלא נגמר? מה עושים

וילה בצפת

משתמש פעיל
היה לי לפני יותר משבוע וירוס
והשיעול לא נגמר
כל התקפה מחזירה לי כאבי ראש וצלעות מהעוצמות
ניסיתי סירופים סוכריות
מחפש נואשות רעיון לצאת מזה זריז
אין בעיות בגוף רק יש גירוי שכל איזה רוח אבק וסתם שמשעמם מתחיל שיעול מטומטם
מחפש עזרה נואשת תודה

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפעמים יש בראות בעיות עונתיות שמגלים רק בבדיקה קצת יותר עמוקה. אם זה נמשך הרבה זמן- ללכת שוב לרופא ולהסביר לו.
אם השיעול נגרם בגלל גירוי בגרון אולי כדאי לנסות תרופה לעזור שלא תהיה ליחה והרגישות בגרון תרד קצת

וילה בצפת

משתמש פעיל
לפעמים יש בראות בעיות עונתיות שמגלים רק בבדיקה קצת יותר עמוקה. אם זה נמשך הרבה זמן- ללכת שוב לרופא ולהסביר לו.
אם השיעול נגרם בגלל גירוי בגרון אולי כדאי לנסות תרופה לעזור שלא תהיה ליחה והרגישות בגרון תרד קצת
עשיתי הרבה תרופות עדיין לא הצליח

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לי גם היה לפני כמה חודשים היה לי וירוס עם שיעול אך השיעול לא פסק זמן רב
ולאחר בדיקה התברר שיש לי שעלת, פחות מפחיד ממה שנשמע, ולאחר חודשיים שלושה של שיעול
זה עבר ב"ה

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אנהלציה מאד עוזרת גם לגירוי בגרון.

עדיף להתחיל רק עם מי מלח, אם זה לא עוזר, צריך לבקש מהרופא גם מרשם לקצת קורטיזון לכמה ימים, זה מאד מועיל.
אפשרות נוספת, אפשר לבקש מרשם למשאף ולקחת כמה ימים, וזה עובר לגמרי.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
ניסיתם לקחת סינרג'י, או משהו דומה?
מניסיון אצל אחרים, זה עזר בצורה לא רגילה.
כמה טיפות חריפות, וזה עזר מאוד במקרה אחר, שנשמע דומה.
מדובר בשמנים אתרים, שלכל הידוע לי אין להם תופעות לואי.
רפואה שלמה!!!

וילה בצפת

משתמש פעיל
ניסיתם לקחת סינרג'י, או משהו דומה?
מניסיון אצל אחרים, זה עזר בצורה לא רגילה.
כמה טיפות חריפות, וזה עזר מאוד במקרה אחר, שנשמע דומה.
מדובר בשמנים אתרים, שלכל הידוע לי אין להם תופעות לואי.
רפואה שלמה!!!
מה זה הדבר הזה
איה משיגים אותו?

סמינר דוד

משתמש מקצוען
כתבתי, שזה שמנים אתריים..
בקבוקון קטן, לוקחים כמה טיפות ביום.
קונים אותו בחנויות טבע.
אני קנתה לי אותו אחיינית שלי, אמרה לי שיש אותו בחנויות טבע, תבדקי, אם לא מצאתם, תכתבו שוב, אשאל אותה.
נתתי אותו לבנות משפחה, והוא עזר מאוד, בכל מה שקשור להתקררויות, שיעול, כאבי גרון.

וילה בצפת

משתמש פעיל
כתבתי, שזה שמנים אתריים..
בקבוקון קטן, לוקחים כמה טיפות ביום.
קונים אותו בחנויות טבע.
אני קנתה לי אותו אחיינית שלי, אמרה לי שיש אותו בחנויות טבע, תבדקי, אם לא מצאתם, תכתבו שוב, אשאל אותה.
נתתי אותו לבנות משפחה, והוא עזר מאוד, בכל מה שקשור להתקררויות, שיעול, כאבי גרון.
אשמח אם תוכלי לשאול אותה זה יעזור לי מאד,
זה בשביל בעלי קנינו את כל התכשירים הקיימים חבל לי לקנות סתם דבר לא יעיל
תודה רבה

סמינר דוד

משתמש מקצוען
סליחה, אפילו לא שמתי לב מה השם.
רק הגבתי לתוכן שראיתי.

אני מתקשרת אליה לשאול אם היא יודעת איך אפשר להשיג את זה בצפת.
ועד כמה ידוע לה שזה עוזר לשיעול.
אם יש לך עוד שאלה, תכתבי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה