עזרה שיעולים

שבבון

משתמש פעיל
מה עושים שהתינוק שלי משתעל עד כדי הקאה, ורק בשעות השינה.
הבו עצות איך להפסיק שיעולים!!!
תודה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הוא יותר מבן שנה סירופ בצל עם דבש הכי ממולץ
ןכן לשים במיטה ליד הראש חצי בצל

• תודה
Reactions: A F

le

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לי רופא המליץ להגביה מעט את הגב
וגם לעשות אינהלציה עם מי מלח בלבד מדי פעם

• תודה

ציפי צלמת

משתמש צעיר
אינהלציה- מי מלח מרוכזים,
שינה בישיבה!!!פשוט שישן בעגלה ,
הבן שלי מקיא משעולים המון!
משאפים עם וינטולין

• תודה

<סקריפטית>

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מכשיר אדים קרים בחדר (הרופא המליץ)

• תודה

שבבון

משתמש פעיל

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
גם הבן שלי (9 חודשים) זה כך.
ההסבר לזה הוא שהשינה גורמת לליחה להתרכז בקנה, ברגע שמשנה תנוחה זה זז מעט ומתחיל להציק, וממילא מתחילים להשתעל.
מה שעזר אצלי ( קערה ליד המיטה) שיקיא לשם ולא על המיטה וכו'. טוב, סתם בצחוק, זה רק במקרי חירום,
1. אינהלציה עם מי מלח מרוכזים 3-4 פעמים ביום, מכיוון שמסרב למסכה פשוט רודפת אחריו עם החלק אליו מתחברת המסכה, והוא אוהב את זה
2. לפני האינהלציה משאף עם ונטולין, אומנם גם אליו התנגד אבל זה מאבק של 10 שניות, אחרי יומיים הוא התחיל להצמיד לבד את הראש למשאף, קלט שזה עוזר לו :) חמוד !
מקפידה במיוחד לפני השינה, לפעמים ב-12 בלילה מצמידה לו שוב את המשאף
3. מלבישה גרביון, אוברול פליז דק, ועליו אוברול יפה. משתדלת שיהיה כמה שפחות על הרצפה (לא קל בכלל) קצת על הרצפה, קצת על הידיים, קצת בעגלה וקצת בלול מתקפל שפותחת לידי...
4. הפסקתי עם הבננה זה מאד מכייח
5. להשכיב אותו על הצד כשמשתעל, מאד קשה לנקז את הליחה על הגב.

שבבון

משתמש פעיל
ונטולין - סטרואידים??
במשך היום הוא לא משתעל בכלל, רק בלילות, אז בלילה האחרון עשיתי לו אינהלציה של מי מלח לפני שהלך לישון (אחרי שכבר הקיא) ועזר לא מאד.
לשכב על הצד הוא לא מסכים מיד הופך את עצמו לבטן.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
ונטולין - סטרואידים??
במשך היום הוא לא משתעל בכלל, רק בלילות, אז בלילה האחרון עשיתי לו אינהלציה של מי מלח לפני שהלך לישון (אחרי שכבר הקיא) ועזר לא מאד.
לשכב על הצד הוא לא מסכים מיד הופך את עצמו לבטן.
ונטולין הוא לא סטרואידים, השני (הכתום, לא זוכרת מה שמו) הוא סטרואידים, אבל עם המי מלח עוזר לו, תמשיכי עם זה אבל לא רק לפני השינה אלא 3 פעמים ביום, בשבת השארתי שעון שבת.

שושנית100

משתמש מקצוען
חלבי גורם להמון ליחה
תנסו להפסיק (או לפחות להמעיט מאד) את כמות החלבי שהילד אוכל במהלך היום.

שבבון

משתמש פעיל
הייתי אצל הרופה- לא ראתה כלום, אפילו את האינהלציה לא אמרה לעשות, עשיתי זאת על דעת עצמי.
בכל מקרה השיעולים שלו הם בלי ליחה, אלא שיעולים יבשים, רק מרוב שמשתעל הרבה בסוף מקיא אבל לא מקיא ליחה.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
הייתי אצל הרופה- לא ראתה כלום, אפילו את האינהלציה לא אמרה לעשות, עשיתי זאת על דעת עצמי.
בכל מקרה השיעולים שלו הם בלי ליחה, אלא שיעולים יבשים, רק מרוב שמשתעל הרבה בסוף מקיא אבל לא מקיא ליחה.
1. או שהליחה יבשה ולכן לא מצליח לנקז אותה, כאן ממש חשוב אינהלציה 3 פעמים ביום, כדי ללחלח את הליחה שתצא החוצה.
2. אם החדר ממוזג, זה מייבש את הליחה ולא נותן לה לצאת, שימי מכשיר אדים, או מגבת רטובה בחדר קרוב לתינוק, שיתן לחות לאוויר

שושנית100

משתמש מקצוען
ילד בן 10 חודשים מסתמך על הנקה או על תמ"ל, א"א להמעיט את הארוחות.
כשהם לא מרגישים טוב, הם גם פחות אוכלים את המוצקים
הבעיה היא עם חלב פרה, הנקה אינה בעייתית, אבל יש משמעות רבה לתזונה של האמא.
לענין התמ"ל - יש תמ"ל צמחי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה