שינוי שדה שעות בוורד מAM-PM ל24 שעות

חדש

משתמש רשום
יש לי בעיה קלה/קשה:
אני בשלבי סיום עריכת לוח שנה לקהילה מסוימת בחו"ל. הזנתי את כל הנתונים באקסל נותר לי רק להעביר אותם לוורד. (תוכנות ספציפיות של לוחות שנה לא מתאימות לי מבחינה טכנית. הזמנים כאן הם שונים לחלוטין משל הארץ והתוכנות די מתערבות וזה משבש)
הבעיה היא שבשעת ההעברה הוורד משנה את השעון משעון 24 שעות לשעון 12 שעות(כתבתי18:00 והוא מחליף לי ל6:00PM ) זו בעיה די קריטית כי אף אחד לא משתמש כאן בשעון 12 שעות . קיצ'ר זה לא מקובל. ניסיתי לחפש בהגדרות, לא מצאתי במה להתמקד.
הלוח צריך כבר להשלח לדפוס!!!
משהו מבין בזה? (למרות שכנראה אצל כולם אקסל נמצא כבר בסל המחזור...)

david2bu

משתמש רשום
2 שאלות לי אליך,
איך אתה ממזג את הנתונים עם הוורד?
ו.. איך בנויים השדות שלך באקסל? איך הגדרת אותם? (תחת "עיצוב תאים" בלחצן בימני על השדות באקסל אפשר להגדיר את סוג הנתונים)

חדש

משתמש רשום
אני עושה מיזוג דואר ומקבל הנתונים מאקסל. לא הגדרתי באקסל מאומה.
מה עלי לעשות ?

חדש

משתמש רשום
בעיצוב תאים הגדרתי את השעון לפי 13:30 ולא עזר. נראה לי שהבעיה היא בוורד אולי גם שם ניתן להגדיר את השעון. השאלה אייך עושים זאת.

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
להגדיר השעון בוורד.
Insert>Date & Time
ושם יש להגדיר ברירת מחדל.

אין לי מושג אם זה יעזור לך.

בשעה טובה

משתמש רשום
נכתב ע"י חדש;154128:
יש לי בעיה קלה/קשה:
אני בשלבי סיום עריכת לוח שנה לקהילה מסוימת בחו"ל. הזנתי את כל הנתונים באקסל נותר לי רק להעביר אותם לוורד. (תוכנות ספציפיות של לוחות שנה לא מתאימות לי מבחינה טכנית. הזמנים כאן הם שונים לחלוטין משל הארץ והתוכנות די מתערבות וזה משבש)
הבעיה היא שבשעת ההעברה הוורד משנה את השעון משעון 24 שעות לשעון 12 שעות(כתבתי18:00 והוא מחליף לי ל6:00PM ) זו בעיה די קריטית כי אף אחד לא משתמש כאן בשעון 12 שעות . קיצ'ר זה לא מקובל. ניסיתי לחפש בהגדרות, לא מצאתי במה להתמקד.
הלוח צריך כבר להשלח לדפוס!!!
משהו מבין בזה? (למרות שכנראה אצל כולם אקסל נמצא כבר בסל המחזור...)

אני עושה את זה הרבה פעמים ולא היתה לי בעיה.
איך אתה מעביר מאקסל?
אני מעביר בהעתק הדבק ולא היתה לי שום בעיה.

חדש

משתמש רשום
זה לא עוזר. זו בעיה בסיסית בהגדרת בשעון של הוורד. כך זה נראה, לא?

בשעה טובה

משתמש רשום
אני לא מבין מאיפה הוא אמור לדעת שמדובר כאן בשעה.

טוב תנסה כך
בשורת התפריטים תלחץ על הוספה-תאריך ושעה-
תסמן את התבנית הרצויה ותלחץ על ברירת מחדל.
אולי זה יעזור

חדש

משתמש רשום
אני שונא להשמע לא יוצלח. אבל גם זה לא עוזר. זה רק מוסיף שעה בסמן, לא מעבר.
(אגב, תודה על העזרה בשעה שכזו. אני עוד מילא, לא מהארץ... ממש ממש אלפי תודות!)

חדש

משתמש רשום
אעבור על התוכנה הזו בהזדמנות הראשונה. לגבי המקרה הזה- היא כבר לא רלוונטית.
המוני תודות!!!!!!!
אם למשהו יש רעיון -אשמח לשמוע.
ותודה לכל אלו שעזרו ויעזרו!!!

saryoram

משתמש רשום
האם זה עוד רלוונתי?
בדקת את ההגדרות האזוריות בלוח הבקרה?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תשלח לי את הקובץ אולי אוכל לעזור בס"ד.

חדש

משתמש רשום
אשלח לך את הקובץ אי"ה בשעות הערב, כשתהיה לי נגישות אליו.
תודה!

חדש

משתמש רשום
עם כל הכבוד לך !
כיצד מעבירים מאקסל לוורד בהעתק הדבק ?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
נכתב ע"י חדש;155792:
עם כל הכבוד לך !
כיצד מעבירים מאקסל לוורד בהעתק הדבק ?

צריך שכל השדות בטבלה יתאימו בדיוק אותו הדבר, אם צריך עזרה, יתכן ואני יכול לעזור! תשלח לי את הקובץ.

חדש

משתמש רשום
אייך שולחים קובץ ? סליחע על הבורות ...

חדש

משתמש רשום
סליחה על (הסליחע)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה