שינוי מיקום של divים

איש פשוט

משתמש רשום
שלום.

יש לי 3 div תחת div אחד.
הם מסודרים אחד לצד השני בעזרת float.
אני רוצה לשנות את המיקומים שלהם בעזרת פונקציה שתשנה את המיקומים שלהם במסמך HTML ואז ממילא המיקום שלהם בדף ישתנה..

יש אפשרות כזו?

אשמח לעזרה בצירוף קוד..

תודה!

פרידמן אברהם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שלח את הקוד
אם יהיה לי זמן אני יעשה את זה אם לא אשתדל לשלוח את הרעיון
הכל אפשרי

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אפשר לשנות מיקומים בקלות אם משתמשים ב- CSS flex
בעזרת הגדרת order לכל דיב.

פרידמן אברהם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם אתה יודע להשתמש בפלקס מצוין.
אם לא השיטה הפשוטה היא לכתוב קלאס נוסף עם העיצוב שאתה רוצה.
והפונקציה תוסיף את הקלאס
.toggle('class')
אם נדרש הסבר נוסף פשוט תבקש

איש פשוט

משתמש רשום
תודה רבה לכם!!

השתמשתי בflex כעצתכם..

רציתי ליצור חידון על שמות האותיות ע"י הפעלת פונקצייה אחת ושלא אצטרך ליצור פונקצייה נפרדת לכל אות ושהמיקום של התשובה הנכונה יהיה רנדומלי..

עשיתי טסט וזה עושה את העבודה מצויין.

מצ"ב קישור לטסט http://plnkr.co/edit/ZDKR4ifTZ2XD7O23xu2i?p=preview

הקוד ממש מבולגן כי יצרתי אותו לצורך הטסט אבל מוזמנים לעיין..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה