Elementor שינוי כתובת לדף נחיתה

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דומיין צריך לקנות ולהפנות לשרת שלך.
באופן כללי - כשאתה רושם כתובת אתר בדפדפן הוא מחפש אותה אצל שרתי DNS עולמיים.
כשאתה קונה דומיין אתה יכול להפנות אותו לשרת שלך ורשם הדומיין שלך יעדכן את שרתי ה-DNS שהדומיין נמצא בשרת שלך.
אם תשנה את ההגדרות של וורדפרס באופן שרירותי זה לא יעבוד.
ווואי אני חייב לדעת מה לעשות, איך אני יכול להחזיר את האתר לקדמותו, זה קרס...

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
ווואי אני חייב לדעת מה לעשות, איך אני יכול להחזיר את האתר לקדמותו, זה קרס...
לגשת דרך ה-C panel למסד הנתונים ולעדכן בחזרה את 2 השדות האלו לכתובת האתר המקורית.
טיפלתי בתקופה האחרונה במקרה כזה.

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לגשת דרך ה-C panel למסד הנתונים ולעדכן בחזרה את 2 השדות האלו לכתובת האתר המקורית.
טיפלתי בתקופה האחרונה במקרה כזה.

אני לא מצליח להיכנס לשם, יותר נכון אין לי את הפרטי גישה...

1643153130321.png

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דומיין צריך לקנות ולהפנות לשרת שלך.
באופן כללי - כשאתה רושם כתובת אתר בדפדפן הוא מחפש אותה אצל שרתי DNS עולמיים.
כשאתה קונה דומיין אתה יכול להפנות אותו לשרת שלך ורשם הדומיין שלך יעדכן את שרתי ה-DNS שהדומיין נמצא בשרת שלך.
אם תשנה את ההגדרות של וורדפרס באופן שרירותי זה לא יעבוד.

האם אני יכול להחליף את הכתובת של הדומיין לגמרי בשרלוקהוסט,
ואיך הכי נכון לעשות את זה? [אני בדיוק מחדש את הדומיין, איך כדאי לי לעשות?]

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
בשביל להשתמש בדומיין אתה צריך לקנות אותו, זה השלב הראשון.

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בשביל להשתמש בדומיין אתה צריך לקנות אותו, זה השלב הראשון.
אני מדבר על דומיין שברשותי, ואני רק מחדש אותו,
השאלה אם נכון לפני שאני מחדש אותו לדבר עם שרלוקהוסט שיבצעו החלפה לדומיין,
איך עושים את זה נכון?

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
השאלה אם נכון לפני שאני מחדש אותו לדבר עם שרלוקהוסט שיבצעו החלפה לדומיין,
חידוש דומיין הוא אופציה, אתה לא חייב אם אתה לא רוצה, או לחילופין רוצה להתחיל להשתמש בדומיין אחר, אבל תצטרך להעביר את כל האתר בדומיין הקודם לדומיין החדש אם אתה רוצה לשמור אותו, במידה ולא תחליף לדומיין אחר.
איך עושים את זה נכון?
אם תרצה לחדש, הדרך הכי נכונה היא לאשר את החידוש אלא אם כן יש אפשרות בשרלוק לחידוש אוטומטי,
אם תרצה לרכוש דומיין חדש הדרך הנכונה ביותר היא כמו שעשית בדומיין הנוכחי שלך (y) :cool:

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
חידוש דומיין הוא אופציה, אתה לא חייב אם אתה לא רוצה, או לחילופין רוצה להתחיל להשתמש בדומיין אחר, אבל תצטרך להעביר את כל האתר בדומיין הקודם לדומיין החדש אם אתה רוצה לשמור אותו, במידה ולא תחליף לדומיין אחר.

אם תרצה לחדש, הדרך הכי נכונה היא לאשר את החידוש אלא אם כן יש אפשרות בשרלוק לחידוש אוטומטי,
אם תרצה לרכוש דומיין חדש הדרך הנכונה ביותר היא כמו שעשית בדומיין הנוכחי שלך (y) :cool:

סליחה שאני צריך ככה פירוט מלא, מה לעשות, יש לי תמיד בעיה במה שנוגע לדברים שאני לא מתעסק בהם מספיק, ובפרט שאני לא מכיר אותם, אני עדיין זקוק להסבר שאני יבין, ואני יפרט ויפרק את השאלה עוד קצת, כדי שבסוף אעשה את הדבר הנכון בצורה הנכונה ביותר, אז ככה:
אני מעוניין להחליף את שם הדומיין שלי הקיים [שבדיוק הסתיים לי], לדומיין חדש, שכתובת האתר הנוכחית תשתנה לגמרי, ובעצם אני רוצה להעביר את כל תוכן האתר לכתובת חדשה, איך אני עושה את זה בלי בעיות?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
סליחה שאני צריך ככה פירוט מלא, מה לעשות, יש לי תמיד בעיה במה שנוגע לדברים שאני לא מתעסק בהם מספיק, ובפרט שאני לא מכיר אותם, אני עדיין זקוק להסבר שאני יבין, ואני יפרט ויפרק את השאלה עוד קצת, כדי שבסוף אעשה את הדבר הנכון בצורה הנכונה ביותר, אז ככה:
אני מעוניין להחליף את שם הדומיין שלי הקיים [שבדיוק הסתיים לי], לדומיין חדש, שכתובת האתר הנוכחית תשתנה לגמרי, ובעצם אני רוצה להעביר את כל תוכן האתר לכתובת חדשה, איך אני עושה את זה בלי בעיות?
שלב ראשון: לקנות דומיין חדש.
יש לך דומיין חדש?

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אבל אתה רוצה להחליף דומיין,
לשם כך ולשמירה על התוכן שיש באתר אתה חייב לקנות דומיין חדש ולהעביר את כל האתר עליו, לכן @אלעזר 1 שאל אותך אם יש לך דומיין, כי אחרי שיש לך הוא יסביר לך איך להעביר את האתר שיש לך כרגע על הדומיין הנוכחי להעביר אותו לחדש.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אתהה מתכוון לחדש את הדומיין שלי
אין צורך. הדומיין הוא בסך הכל כמו שלט על הבניין שאומר 'כאן גר נחמן דייך', התוכן של האתר מאוכסן בשרתים של חברת האכסון שלך.
הדומיין הוא בסך הכל שלט הכוונה אל השרת שבו הקבצים נמצאים.

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אבל אתה רוצה להחליף דומיין,
לשם כך ולשמירה על התוכן שיש באתר אתה חייב לקנות דומיין חדש ולהעביר את כל האתר עליו, לכן @אלעזר 1 שאל אותך אם יש לך דומיין, כי אחרי שיש לך הוא יסביר לך איך להעביר את האתר שיש לך כרגע על הדומיין הנוכחי להעביר אותו לחדש.

ולכן אני שואל מה אני אמור להגיד לשרלוקהוסט, תנו לי דומיין חדש, או תחליפו את הישן לחדש,
אמרתי שאני חייב פירוט, לכן אני מנסה להגיע לדיוקם של דברים ברחל בתך הקטנה הקטנה הקטנה...

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אין צורך. הדומיין הוא בסך הכל כמו שלט על הבניין שאומר 'כאן גר נחמן דייך', התוכן של האתר מאוכסן בשרתים של חברת האכסון שלך.
הדומיין הוא בסך הכל שלט הכוונה אל השרת שבו הקבצים נמצאים.
או עכשיו אני מתחיל להבין במה מדובר, ואת השאלה האם יש לי דומיין חדש,
שבעצם את כל התוכן אוכל להעביר עליו ברגע שארכוש דומיין, ולא מלכתחילה....

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אז כשאני רוכש דומיין חדש, "זה בעצם גם השלב" בו אוכל להחליט על שם חדש שאותו אני רוצה, נכון?

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ומה אם יש למישהו כבר אתר, ורק רוצה להחליף אותו לכתובת חדשה, זה אותו תהליך?
אני מתכוון שיש לו נניח חצי שנה עד שיסתיים לו השירות מהחברה שהוא משלם לה,
כי לי בפוקס בדיוק הסתיים, אבל מה אם מישהו רוצה באמצע התקופת שירות להחליף שם לאתר,
(מה) הוא יצטרך לרכוש עוד אתר [דומיין], זה ממש לא פייר, וכנראה לא הבנתי את החלק הזה... אפילו שכרגע באמת הוא פחות קשור אלי, אבל זה ממש חשוב לדעת מה קורה במקרה כזה [של אמצע תקופת שירות]...
@חיים בניסטי לאן נעלמת לי :rolleyes: מתגעגע לשיעורים פצצות שלך:giggle::D:unsure::geek:

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
דומיינים נרכשים לתקופות של שנה ואין החזרים. ככה זה בכל העולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה