דרוש מידע שינוי חד פעמי של תחנות האוטובוס של 350 - איפה מודיעים על כך?

שידרוגים

משתמש מקצוען
אם החברה החליטה שהיא משנה את התחנה שלה - רק ליום אחד, - יש לה חובה לפרסם את זה? לפחות לתלות מודעה בתחנות, שמי שמחכה שם שידע ולא יחכה לשווא? ( @שואל כעניין אולי לכם יש מידע אם יש חוק לגבי אירוע כזה?)

ערב שבועות,
מחכים לתומנו בתחנה הרגילה של 350 מבני ברק לכיון אשדוד
עד שמישהי שמכירה אותי ויודעת שאני מחכה לקו ההוא מעירה את תשומת ליבי שהאוטובוס אמור לצאת רק מתחנה אחת - שינוי חד פעמי,
רצנו כל המשפחה עם הפקלאות ועוגות הגבינה לתחנה ההיא - אין שם שום אוטובוס
מתקשרים לאפיקים - אין מענה
מתקשרים לקל קו- לא אומרים שם חוץ משינוי כזה: במקום קו 350 מאיילון לכיוון אשדוד אומר קו 350 מדבורה הנביאה חז"א לכיוון אשדוד, - רצים לתחנה ההיא - נאדה, כלום.
תכלס, רצנו בכל העיר - ולאשדוד נסענו עם 2 רכבים ששילמנו עליהם טבין ותקלין..... ולקחנו איתנו במקום אחד מיותר שנשאר עוד נוסעת שעמדה בתחנה שלנו וחיכתה....

חבובצ'יק

משתמש פעיל
אם החברה החליטה שהיא משנה את התחנה שלה - רק ליום אחד, - יש לה חובה לפרסם את זה? לפחות לתלות מודעה בתחנות, שמי שמחכה שם שידע ולא יחכה לשווא? ( @שואל כעניין אולי לכם יש מידע אם יש חוק לגבי אירוע כזה?)

ערב שבועות,
מחכים לתומנו בתחנה הרגילה של 350 מבני ברק לכיון אשדוד
עד שמישהי שמכירה אותי ויודעת שאני מחכה לקו ההוא מעירה את תשומת ליבי שהאוטובוס אמור לצאת רק מתחנה אחת - שינוי חד פעמי,
רצנו כל המשפחה עם הפקלאות ועוגות הגבינה לתחנה ההיא - אין שם שום אוטובוס
מתקשרים לאפיקים - אין מענה
מתקשרים לקל קו- לא אומרים שם חוץ משינוי כזה: במקום קו 350 מאיילון לכיוון אשדוד אומר קו 350 מדבורה הנביאה חז"א לכיוון אשדוד, - רצים לתחנה ההיא - נאדה, כלום.
תכלס, רצנו בכל העיר - ולאשדוד נסענו עם 2 רכבים ששילמנו עליהם טבין ותקלין..... ולקחנו איתנו במקום אחד מיותר שנשאר עוד נוסעת שעמדה בתחנה שלנו וחיכתה....
אם יש לכם הוכחות, שווה ללכת לבית המשפט. (זה עניין של כמה שעות בלבד).

שידרוגים

משתמש מקצוען
אם יש לכם הוכחות, שווה ללכת לבית המשפט. (זה עניין של כמה שעות בלבד).
מה זה הוכחות?
השאלה שלי אם יש להם חובה לשים מודעה בתחנה שיש שינוי,
את התחנה צילמתי - לא היה שום מודעה
חוץ מזה מה עוד? עדויות שרצנו בכל בני ברק כמו מטורפים?

שידרוגים

משתמש מקצוען
מצטערת ראיתי לפני החג פרסום בעיתון אשדודי
זאת בדיוק השאלה - אם חוקית זה מספק. הייתי מצפה מינימום לשלט שיכוון אותי שיתלה בתחנה שמתבטלת!
ואיך עיתון אשדודי אמור לעזור לבני ברקים שנוסעים לאשדוד. (למרות שאני מאמינה שאם זה היה בעיתון אשדודי כנראה שהיה גם בעיתון בני ברקי - אני לא שמתי לב)

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זאת בדיוק השאלה - אם חוקית זה מספק. הייתי מצפה מינימום לשלט שיכוון אותי שיתלה בתחנה שמתבטלת!
ואיך עיתון אשדודי אמור לעזור לבני ברקים שנוסעים לאשדוד. (למרות שאני מאמינה שאם זה היה בעיתון אשדודי כנראה שהיה גם בעיתון בני ברקי - אני לא שמתי לב)
לא היה בעיתון של בני ברק
עובדה שאת האוטבוס של ירושלים ראינו
ואם הבנתי טוב לא היה בסוף אוטבוסים במסוף ,לא?

שידרוגים

משתמש מקצוען
מצטערת ראיתי לפני החג פרסום בעיתון אשדודי
לא היה בעיתון של בני ברק
עובדה שאת האוטבוס של ירושלים ראינו
ואם הבנתי טוב לא היה בסוף אוטבוסים במסוף ,לא?
לא הפנו אותנו למסוף,
אלא לתחנות אוטובוס שונות - אמרו שמשם יוצאים כל האוטובוסים
אולי באמת יש כאן מישהי שנסעה מב"ב לאשדוד באוטובוס ותגלה לי מאיפה יצאו האוטובוסים.

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא הבנתי מה הקשר של האוטובוס לי-ם.
וזה שלא היה בעיתון בב"ב -זה מידיעה?
שאת השינוי לאוטובסים לירושלים ראיתי ואת של אשדוד לא.
ולדעתי הם מחויבים
וגם 349 לא יצא.
הם עשו מה שהם רוצים

לאה הההה

משתמש פעיל
מהאתר של אפיקים, אני חושבת שהמוקד בחגים במגדל המים כבר שנים...
1685352507252.png

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

שידרוגים

משתמש מקצוען
שוב,
אני לא אמורה להכנס לאתר שלהם לפני שאני יוצאת,
הם חייבים לעדכן את הלקוחות עם שלטים בתחנות
את גם מאלו שנסעו לאשדוד ולא ידעו?
מה עשיתם בסוף?
ד"א היינו בתחנה של חזו"א הרב לנדא אבל עד שהגענו לשם כבר היה 4:25 ולא היה שם שום אוטובוס כבר....

לאה הההה

משתמש פעיל
שוב,
אני לא אמורה להכנס לאתר שלהם לפני שאני יוצאת,
הם חייבים לעדכן את הלקוחות עם שלטים בתחנות
אני לא נציגה של אפיקים ...
ממש מבינה שעברת טרטרת לא נעימה, נוסעת הרבה בקו הזה והזלזול בו קיצוני
פניתי מס' פעמים למשרד התחבורה וקיבלתי הודעות שהועבר לברור מול החברה עד היום לא השיבו

שידרוגים

משתמש מקצוען
אני לא נציגה של אפיקים ...
ממש מבינה שעברת טרטרת לא נעימה, נוסעת הרבה בקו הזה והזלזול בו קיצוני
פניתי מס' פעמים למשרד התחבורה וקיבלתי הודעות שהועבר לברור מול החברה עד היום לא השיבו
אני כבר באמצע תביעה נגדם על מקרה אחר (עם עו"ד מתנדב מאיזשהי עמותה שלא זוכרת איך הגעתי לזה)

קבלתי ע"ע לא לוותר להם על שום דבר!!!;)
כאחת שנוסעת כבר מעל עשור בקו הזה כמה פעמים בחודש, הזוי כמה כספים אני משלמת על מחדליהם......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה