מידע שימושי שינויים בסל הריון ולידה בכל קופות החולים - מידע

לווים

משתמש מקצוען
בתכלס...
יש לי סיבה להישאר במכבי שלי?
מה שחשוב לי זה דולה, בית החלמה ואביזרים.
בלי קומבינות, שעליהם כבר ויתרתי מזמן בגלל הבעיה ההלכתית שבדבר.
אם אני עושה חישוב, יכלתי לחסוך כל החודשים את הסכום ששילמתי להם, והייתי מגיעה למוצרים נחמדים ממש:(

מה לגבי הדולה מה מקבלים??
לגבי בית החלמה זה רק עד 400 שח פר לילה?

לגבי מכבי שלי- את צודקת גם אני חשבתי כך.. אבל אז נזכרתי שאני קניתי משקפיים ועדשות בחצי מחיר. הלכתי לרופא פרטי וקיבלתי החזר בקיצור דווקא יש עוד דרכים להנות ממככבי שלי חוץ מסל הלידה....

בלי קשר שבקרוב ממש אני נראה לי הולכת לבטל אותו... כי רוב הדברים כעת עבור להחזר ממגן זהב ומגן זהב יש לי אז בשביל מה אני צריכה גם מכבי שלי?

פעמוני שלג

משתמש מקצוען
אז תכלס, אם אני ארצה גם בית החלמה וגם דולה, יש לי בשבילם ביחד החזר של 2000 שח ללידה?

גלידה

משתמש מקצוען
כמה משלמים כל חודש יותר למכבי שלי לעומת מגן זהב?
מי יודעת?
אני יכפיל בשש חודשים ונראה כמה משלמים סה"כ יותר, אם באמת העסק שווה.

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דיברתי היום עם מנהלת סניף של אחת הקופות, שאלתי אותה האם ביטול הסל הוא בגלל הקומבינות שעשו עם הקניות על חשבון הבית- היא אמרה לי שזה בעיקר בגלל אלו שהשתמשו בסל וקנו בגדים, עגלות ומה לא... ואח"כ עברו לקופה אחרת כדי ליהנות גם מהסל שלה ושם המשיכו לחגוג עם הקניות כנ"ל. נוצר בלגן גדול והפסדים גדולים לקופות עם כל המעברים הללו.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
אח"כ עברו לקופה אחרת כדי ליהנות גם מהסל שלה ושם המשיכו לחגוג עם הקניות כנ"ל. נוצר בלגן גדול והפסדים גדולים לקופות עם כל המעברים הללו.
את זה הם גרמו לעצמם

בפרוספקט של לאומית על הסל לידה היה כתוב שניתן לממש את כל ה8000 בקופה אחת ולעבור ללאומית ולממש שוב בלי תקופת המתנה.

אמנם הם לא חשבו שבמהלך תקופת הריון אחת נשים תעשינה זאת ובוודאי שהם לא חשבו שתעשינה זאת רבות מאוד אבל הם נתנו את האפשרות הזו

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
את זה הם גרמו לעצמם

בפרוספקט של לאומית על הסל לידה היה כתוב שניתן לממש את כל ה8000 בקופה אחת ולעבור ללאומית ולממש שוב בלי תקופת המתנה.

אמנם הם לא חשבו שבמהלך תקופת הריון אחת נשים תעשינה זאת ובוודאי שהם לא חשבו שתעשינה זאת רבות מאוד אבל הם נתנו את האפשרות הזו
גם בנושא מימוש הסל לצרכים אחרים הם עשו לעצמם
שמעתי מכמה נשים שלאומית פנו אליהם שיעברו קופה ויוכלו לנצל את הסל לקנית עגלה וכו'
וגם נתנו הדרכה מדויקת מה בדיוק לעשות...
לא שאני חושבת שכל הציבור תמים, אבל גם לא כולו רע,
ואני לא נותנת לגיטמציה לשום התנהגות לכאן או לכאן, אבל אלו דברים כהוויתם

ישראלים

משתמש מקצוען
מה הכוונה תקופת הסתגלות. מי שצריכה ללדת ברביעי תוכל לממש את הסל בחודש מרץ .

ELPINTOR

משתמש פעיל
צפוים שינוים גם בתחום התפתחות הילד, שחיה וכדומה

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
כמה משלמים כל חודש יותר למכבי שלי לעומת מגן זהב?
מי יודעת?
אני יכפיל בשש חודשים ונראה כמה משלמים סה"כ יותר, אם באמת העסק שווה.
אם אני לא טועה זה כ-40 ש"ח, הצטרפתי לפני מספר חודשים למכבי שלי (חצי שנה לפני תאריך לידה משוער) כדי לפרגן לעצמי באם וילד חדר פרטי, ועכשיו לא יודעת אם להמשיך, חושבת ש-400 ש"ח ללילה לא מכסה אפילו לילה בחדר זוגי :(

ליבי ;)

משתמש מקצוען
אם אני לא טועה זה כ-40 ש"ח, הצטרפתי לפני מספר חודשים למכבי שלי (חצי שנה לפני תאריך לידה משוער) כדי לפרגן לעצמי באם וילד חדר פרטי, ועכשיו לא יודעת אם להמשיך, חושבת ש-400 ש"ח ללילה לא מכסה אפילו לילה בחדר זוגי :(

אני כבר שנתיים וחצי שם, רק כי רציתי את ההחזרים מהסל ברגע שיהיה רלוונטי...
יוצא שיצאתי מופסדת מהם.:(

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני ממש לא מבינה על מה הבכי
אני ובעלי עשינו חישוב שתוך שנים בודדות את משלמת לקופה את ה8000 שח האלה
אז זה בסך הכל הלוואה בתנאים נוחים שהיתה עד עכשיו,זה לא בחינם!!!

ליבי ;)

משתמש מקצוען
אני ממש לא מבינה על מה הבכי
אני ובעלי עשינו חישוב שתוך שנים בודדות את משלמת לקופה את ה8000 שח האלה
אז זה בסך הכל הלוואה בתנאים נוחים שהיתה עד עכשיו,זה לא בחינם!!!

אז את עוד יותר מסבירה על מה הבכי..
אם יכלנו לקבל החזר כלשהו, כרגע איבדנו אותו..

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
מה מותר לקנות רשמית בלי התחכמויות?
משאבה מותר - והציוד הנלווה אליה גם כן? כלומר: בקבוקים וכו'?
ח. הנקה אפשר - חולצות הנקה אפשר גם?
או רק מה שבדיוק מפורט באתרים של הקופות?

קצרה

משתמש מקצוען

באם וילד עולה 550 חדר זוגי ו660 חדר לבד בחדרים החדשים. (יש להם גם סוויטות יותר מפוארות)
אם מדובר בלידה ראשונה - שלישית: חדר פרטי יעלה לך ללילה 260 במקום 165 בסל הישן או 660 במכבי זהב וחדר זוגי יעלה ללילה 150 במקום 137 בסל הישן או 550 במכבי זהב.
אם מדובר בלידה רביעית ואילך :חדר פרטי יעלה לך 260 במקום 101 בסל הישן או 405 במכבי זהב. וחדר זוגי יעלה 150 במקום 74 בסל הישן או 295 במכבי זהב.
תעשי את החשבון בהתחשב בכך שכבר שילמת חלק אם שווה לך להמשיך או לא.

קצרה

משתמש מקצוען
מה מותר לקנות רשמית בלי התחכמויות?
משאבה מותר - והציוד הנלווה אליה גם כן? כלומר: בקבוקים וכו'?
ח. הנקה אפשר - חולצות הנקה אפשר גם?
או רק מה שבדיוק מפורט באתרים של הקופות?

ציוד נלווה למשאבה - כן . (זה רשום תחת ציוד מתכלה להנקה)
אם תכתבי פתוח חולצת הנקה ולא ח. הנקה - זה יעבור בקופת חולים?
כל דבר שיעבור רשמית בלי שום התחכמויות - הוא רשמי בלי התחכמויות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה