שימו לב!!! קמח באריזה אטומה, מנופה, ואקום - מלא תולעים ויתושים!!!!!!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שמעתי מהרב ויא שאומר שיש לנקות ולבדוק במקום החיבור של המערבל שפעמים רבות מצטבר שם בצק שמתיישן ומביא תולעים שאח"כ נופלים לתוך הקערה. כדאי שתבדקי שם טוב ותנקי עם קיסם וכו'.
תספרי לנו מה היה כי אם הכל שם נקי צריך אכן לבדוק לגבי הקמחים.

מכיוון אחר...
בתור אחת שמשתמשת בקביעות בקמח מנופה, שמתי לב באחת הפעמים כשהכנתי בצק לחלות, שיש בבצק מין פסים קטנים בצבע חום בהיר שנראו סיבים, ואחרי בדיקה מה מקור הסיבים הללו, גיליתי שהם נפלו מהמנוע של המיקסר!
אז לפני שאת חושבת שהבעיה בקמח, תבדקי האם המנוע של המיקסר נקי משאריות בצקים. מתכוונת לחלק העליון שאליו מחובר וו הלישה.

זה קערה רגילה ופשוטה, לא של מיקסר
בצקים אני עושה ביד, ואת הקערה שטפתי לפני שהשתמשתי כי הכנתי איתה משהו אחר לפני כן

אסתר כהן

משתמש מקצוען
גם לי קרה עם קמח מנופה של ______ [צונזר...]
פעמיים!!
ולא ג'וק אחד מסכן.
חבורה מגעילה! של ג'וקים שנראו כמו מיני מקקים .
בחברות אחרות לא קרה לי מעולם
אגב, תבדקי גם את הסוכר, אולי הוא הנגוע?

נערך לאחרונה ב:

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
גם לי קרה עם קמח מנופה של _____
פעמיים!!
ולא ג'וק אחד מסכן.
חבורה מגעילה! של ג'וקים שנראו כמו מיני מקקים .
בחברות אחרות לא קרה לי מעולם
אגב, תבדקי גם את הסוכר, אולי הוא הנגוע?

בדיוק בגלל שאני מפחדת מסוכר נגוע - הוא מונח אצלי גם במקרר!
אני שמחה שאתן מעלות רעיונות מאיפה זה, כי מרגע לרגע יותר מתברר לי שזה בדיוק הקמח שאני חושדת בו!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אסתר כהן

משתמש מקצוען
לא נראה לי שמתאים לכתוב את שם החברה. החברה הזו נחשבת ל'קנון', כזה דבר ראוי לכתוב בפרטי, כך לדעתי.
ייתכן
אני חשבתי שיותר חשוב למנוע מכשלה מאחרים.
אבל אולי אני טועה.

[אגב, אני ראיתי בחוש שזה יכול למנוע מאחרים להכשל- כי אחרי שספרתי על זה לאמא שלי היא התחילה לבדוק בעיניים כל פעם את הקמח
ואחרי תקופה קצרה מאוד!! זה קרה גם אצלה!
והפסקנו להשתמש בחברה הזאת!]

בכל אופן, ליתר בטחון אערוך, ואמחוק את שם החברה.
ואת תמחקי בהודעה שציטטת אותי
תודה

saralulu

משתמש מקצוען
ייתכן
אני חשבתי שיותר חשוב למנוע מכשלה מאחרים.
אבל אולי אני טועה.

[אגב, אני ראיתי בחוש שזה יכול למנוע מאחרים להכשל- כי אחרי שספרתי על זה לאמא שלי היא התחילה לבדוק בעיניים כל פעם את הקמח
ואחרי תקופה קצרה מאוד!! זה קרה גם אצלה!
והפסקנו להשתמש בחברה הזאת!]

בכל אופן, ליתר בטחון אערוך, ואמחוק את שם החברה.
ואת תמחקי בהודעה שציטטת אותי
תודה
אולי את כן צודקת, חושבת שכזה דבר יש לשאול רב האם לפרסם שם של חברה מוכרת, בכל אופן אולי תכתבי שמי שרוצה לדעת באיזו חברה מדובר שתשלח לך הודעה פרטית. בתקווה שלא נכשל חלילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה