שילוב התמונות בספר

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני צריך להעלות לאתר ספר שיש בו כמות גדולה מאוד של תמונות שנועדו להדגים את הכתוב.
במקור (בספר המודפס), על מנת לא להפסיק את הרצף של הקריאה, התמונות בדרך כלל מוקמו בסוף כל פרק, כאשר בתוך הטקסט היו רק הפניות לתמונה בעלת מספר מסוים.
במקרה זה אני מרגיש שזה קצת פרימיטיבי להעלות ספר לאתר בדיוק באותה הצורה שהוא בדפוס, ולא להשתמש עם האפשרות הרבות העומדות לרשותנו.
האם מישהו מכיר אתר עם חומר דומה שעיצבו אותו בצורה מוצלחת?

KingYes

משתמש צעיר
לא הבנתי כל כך אותך, אבל בטוח ש-PDF לא עוזר כאן?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י KingYes;894175:
לא הבנתי כל כך אותך, אבל בטוח ש-PDF לא עוזר כאן?
מדובר במין אנציקלופדיה עם הרבה ערכים. כל אחד צריך להופיע באתר בנפרד. ונראה לי שלעשות את זה בPDF ייראה נוראה עלוב. אף פעם לא ראיתי שמישהו יעשה דבר כזה.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
דיברת על "ספר"
והיה נשמע שמדובר באובייקט "דיפדוף" וכדומה.

אם תיצור אפשרויות עכבר, דהיינו, בעת ריחוף עם העכבר על איזור טקסט, ייפתח חלון "צף" עם התמונה.
לחילופין, ניתן ליצור עמודה מיוחדת לתמונות, במסכים הרחבים 16:9 זה יכול לעבוד מצויין
[מקסימום תן לצופה אפשרות שליטה מסויימת על רוחב העמודות, או שתבנה אותן דינאמית בהתאם לרוחב המסך]
בהצלחה

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא הבנתי מה כל כך מסובך לעשות טקסט בשילוב תמונות?

יריב

משתמש רשום
זה ממש פשוט ליצירה בג'ומלה
אבל.... ג'ומלה הוא לא ממש פשוט ליצירה :).

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י wmw;894872:
דיברת על "ספר"
והיה נשמע שמדובר באובייקט "דיפדוף" וכדומה.

אם תיצור אפשרויות עכבר, דהיינו, בעת ריחוף עם העכבר על איזור טקסט, ייפתח חלון "צף" עם התמונה.
לחילופין, ניתן ליצור עמודה מיוחדת לתמונות, במסכים הרחבים 16:9 זה יכול לעבוד מצויין
[מקסימום תן לצופה אפשרות שליטה מסויימת על רוחב העמודות, או שתבנה אותן דינאמית בהתאם לרוחב המסך]
בהצלחה
האפשרות הראשונה (ריחוף עם העכבר) לדעתי לא כ"כ מתאימה, מאחר שאחוז גבוה של הגולשים משתמשים עם אייפונים למיניהם....
האפשרות השנייה שהצעת נשמעת לי טוב מאוד - אפשר למקם את העמודה בצד, כאשר מדובר במסכך רגיל, ואילו באייפונים היא תמוקם למטה.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;894919:
לא הבנתי מה כל כך מסובך לעשות טקסט בשילוב תמונות?
במהדורה הרגילה של הספר לא עשו את זה משום שזה היה מפריע לרצף הקריאה, מאחר שישנם קטעים של טקסט שעל מנת להסביר אחד הדברים שכתובים באמצע הקטע יש 7 תמונות, אם אני אמקם אותן בצמוד לטקסט זה יפריע לרצף הקריאה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אפשר לשלב קרוסלה או סליידר של תמונות מוקטנות, באזור רלבנטי בטקסט, והתמונות ייפתחו עם תיאור טקסטואלי בממשק "לייטבוקס"

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;895584:
אפשר לשלב קרוסלה או סליידר של תמונות מוקטנות, באזור רלבנטי בטקסט, והתמונות ייפתחו עם תיאור טקסטואלי בממשק "לייטבוקס"
פלאגין נחמד מאוד.
תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה