דרוש מידע שיין- אנטישמים?

מצב
הנושא נעול.

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
העלו את התמונה באשכול כבר 4 פעמים נראה לי. וזו התמונה היחידה ואין שום הוכחה לכך שבאמת כך הם שולחים. אני מהמרת ע"כ שמישהו קישט את היצירה הזאת פה בארץ, צילם והעלה לרשת. למה? למה לא...

זה מה שזעקתי, כתבו פה כמה פעמים שקיבלו את ההזמנה בארגז רגיל בלי שום דבר מיוחד, אז על מה הסערה הגדולה??
נראה לי שהעליתי על זה...
כנראה איזה בעל שרצה לחסוך כמה שקלים...;)

paoawaear

משתמש פעיל
נערך לאחרונה ב:

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בדיוק ההפך, זה בעל שרוצה שאשתו תמשיך לקנות בשיין, לכן הוא כותב:

...אז לכן להמשיך לקנות בשיין ובזול..
לא חייבים להבין
אבל התיאוריה מתפוגגת כי אני בכלל אישה

בהצלחה עם המשלוחים שלכם, אני מעולם לא קניתי בשיין, וממשיכה לא-לקנות.
המשך דיון פורה!

מבסוטה

משתמש פעיל
1697984778549.png

קבצים מצורפים

• 1697984809738.png
    1697984809738.png
    KB 111.7 · צפיות: 32

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כל החרם התחיל מזה שמיד אחרי הטבח הם העלו את דגל פלסטין לאתר,

אני לא בעד שיין, והחלטתי להפסיק לקנות שם למרות שאהבתי את המקום.
אבל בקשר למה שאת כותבת, יש לך הוכחה שזה לא היה קודם?
כי לי זה ברור שזה תמיד היה שם כמו כל דגל אחר, ורק עכשיו בגלל הביקורת הורידו.

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
תראו ה"טענות" נגד שיין:
  1. שיין מכרו / מוכרים דגל פלסטין.
  2. שיין ביטלו את המשלוח חינם לישראל.
  3. שיין הדביקו דבקים באדום וירוק על חבילה.

הטענות כולם לדעתי מופרכות:
1. כל החברות מוכרים דגלים של כל מה שזז. הרבה לפני שהתחילה המלחמה. - למרות זאת, הם הסירו את הדגלים שהם מכרו שהיו עליהם טענות.
2. מן הסתם, אין לי סיבה לחשוב שביטול המשלוח חינם "דווקא" נגד ישראל. סביר לדעתי שבעקבות ביטולי טיסות לישראל, לא ריווחי לשלוח חינם לישראל
3. דבקים צבעוניים - זה כן היה תמיד.
והפסים לא תואמים לדגל פלסטין - אם עושים פסים כדגל פלסטין הרבה יותר הגיוני לשים פסים לבן - שחור ירוק, ולא פס אדום ופס ירוק. אם כבר זה תואם הרבה יותר את דגל הונגרייה למשל -
לראות דבק אדום ירוק על חבילה משיין ולהחליט מזה שהם תומכים בפלסטין - קצת מופרך

הבעלים של שיין בכלל סינים - לא כל כך קשורים לכל הקלחת. לא יודעת אם בכלל כותבים על זה בסין בעיתונות או משהו... מופרך לדעתי לחשוב שיש לשיין קשר עם ארגונים פלסטינים.

משה 05276

משתמש מקצוען
תראו ה"טענות" נגד שיין:
  1. שיין מכרו / מוכרים דגל פלסטין.
  2. שיין ביטלו את המשלוח חינם לישראל.
  3. שיין הדביקו דבקים באדום וירוק על חבילה.

הטענות כולם לדעתי מופרכות:
1. כל החברות מוכרים דגלים של כל מה שזז. הרבה לפני שהתחילה המלחמה. - למרות זאת, הם הסירו את הדגלים שהם מכרו שהיו עליהם טענות.
2. מן הסתם, אין לי סיבה לחשוב שביטול המשלוח חינם "דווקא" נגד ישראל. סביר לדעתי שבעקבות ביטולי טיסות לישראל, לא ריווחי לשלוח חינם לישראל
3. דבקים צבעוניים - זה כן היה תמיד.
והפסים לא תואמים לדגל פלסטין - אם עושים פסים כדגל פלסטין הרבה יותר הגיוני לשים פסים לבן - שחור ירוק, ולא פס אדום ופס ירוק. אם כבר זה תואם הרבה יותר את דגל הונגרייה למשל -
לראות דבק אדום ירוק על חבילה משיין ולהחליט מזה שהם תומכים בפלסטין - קצת מופרך
אם הכל אני מסכים

חוץ מזה
הבעלים של שיין בכלל סינים - לא כל כך קשורים לכל הקלחת. לא יודעת אם בכלל כותבים על זה בסין בעיתונות או משהו... מופרך לדעתי לחשוב שיש לשיין קשר עם ארגונים פלסטינים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה