דרוש מידע שיטה חדשה של דואר ישראל להפסיק את הקניות באלי אקספרס?

מרחבים

משתמש מקצוען
שלום,
עד לא מזמן,
מתי שהזמנתי פריטים לא גדולים מעלי אקספרס, כאלה שנכנסים לתא הדואר, הייתי מקבלת אותם בתא הדואר הרגיל יחד עם כל הדואר,
בחודשים האחרונים, על כל פריט פצפון וקטן שיכול היה בכיף להיכנס לתיבת הדואר הרגילה, אני צריכה לסור עד לנקודת איסוף של הדואר.
זה מרגיש לי כמו רצון לגרום לי לטרוח מדי על כל פריט כדי שיצא לי החשק להזמין באלי אקספרס.
עוד מישהו נתקל בזה?
יש לכם הסבר לדבר הזה?

מרחבים

משתמש מקצוען
ממש מוזר כי אני קיבלתי מהם את רוב החבילות הקטנות בדואר
היו כמה שבאמת היה צריך לגשת לאסוף
השאלה מתי היתה הפעם האחרונה שקיבלתם בדואר?
זו נראית לי מגמה חדשה שלהם,
זה פשוט נהיה אוף כל פעם, היום ניגשתי בשביל משו, שרפתי מעל חצי שעה, כי זה היה חשוב לי לפורים, ובסוף התברר לי שזה לא הפריט שחשבתי, אלא זה בכלל איזה פריט טפשי שנחמד לקבל אותו עד הבית, אבל ממש ממש לא שווה לשרוף עליו 40 דקות, גם אם זה בחינם.
:confused:

SMN

משתמש מקצוען
שלום,
עד לא מזמן,
מתי שהזמנתי פריטים לא גדולים מעלי אקספרס, כאלה שנכנסים לתא הדואר, הייתי מקבלת אותם בתא הדואר הרגיל יחד עם כל הדואר,
בחודשים האחרונים, על כל פריט פצפון וקטן שיכול היה בכיף להיכנס לתיבת הדואר הרגילה, אני צריכה לסור עד לנקודת איסוף של הדואר.
זה מרגיש לי כמו רצון לגרום לי לטרוח מדי על כל פריט כדי שיצא לי החשק להזמין באלי אקספרס.
עוד מישהו נתקל בזה?
יש לכם הסבר לדבר הזה?
אני אותו דבר בדיוק

מרחבים

משתמש מקצוען
שלום,
עד לא מזמן,
עוד מישהו נתקל בזה?
יש לכם הסבר לדבר הזה?
@הכלבויניק אתם מכירים את התופעה? יודעים על זה משו?

מרחבים

משתמש מקצוען
@מרחבים גם אצלי בעבר היה מונח הכל בתיבת דואר
בחודשיים האחרונים-הכל מחכה לי בסניף הדואר.
וזה לא קרוב......
אז מעניין לראות שזו באמת מגמה ארצית.
עוד משו מוזר, הם התחילו לצרף כמה חבילות קטנות שלא קשורות בכלל אחד לשני - יצאו מחנויות שונות, בתאריכים שונים - לחבילה אחת גדולה. היתה לי לאחרונה חבילה אחת של כ5 פריטים שונים.
תודה רבה להם! מי ביקש מהם?
כמו שהיה עד היום היה הרבה יותר נוח.
עצבים:mad::mad::mad:
מה עושים?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@הכלבויניק אתם מכירים את התופעה? יודעים על זה משו?
לא נתקלתי בזה, אני עדיין ממשיך לקבל לתיבה חבילות קטנות רבות.
אך זה בד"כ מדיניות של הסניף אם להשאיר אצלם או לשלוח עם הדוור, לא של כלל דואר ישראל.
היום ניגשתי בשביל משו, שרפתי מעל חצי שעה, כי זה היה חשוב לי לפורים, ובסוף התברר לי שזה לא הפריט שחשבתי,
בד"כ אני לא הולך לדואר לפני שאני בודק באתרי מעקב אחר מספר חבילות שנות, כדי לבדוק אם משהו מהן הגיע, כי עד שהדואר מודיע לי ע"ז לוקח שבועות... אז אני גם יודע תמיד מה החבילה שהגיעה לסניף, ואם שווה לי לחכות בשבילה או להמתין שיצטברו כמה נוספות/דחופות.

מה שכן, לאחרונה עם איחוד החבילות במשלוח המהיר, זה כבר לא כ"כ רלוונטי, כי לפעמים נותנים את מספר המעקב של החבילה הקטנה והלא דחופה שציפיתי לקבל בתיבה, ולא הייתי הולך בשבילה, ואז אני מקבל 35 חבילות נוספות יחד (קרה באמת!) באותה אריזה.

מרחבים

משתמש מקצוען
לא נתקלתי בזה, אני עדיין ממשיך לקבל לתיבה חבילות קטנות רבות.
אשריכם!!
אך זה בד"כ מדיניות של הסניף אם להשאיר אצלם או לשלוח עם הדוור, לא של כלל דואר ישראל.
יש מצב להתלונן בסניף? או משו אחר?
מה שכן, לאחרונה עם איחוד החבילות במשלוח המהיר,
מה זה אומר?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לדעתי זה בחדשיים האחרונים שהיה גם קורונה וכולם עברו להזמנות אינטרנט. וגם היה חג סוף שנה לועזית, וזה גרם לעומס מטורף על שירותי הדואר, ולכן כנראה החליטו לקצר הליכים, ושהבנאדם יטרח

מרחבים

משתמש מקצוען
זו שיטה מתקדמת של משלוחים,
גורם ליעילות רבה, ולמהירות של כלל החבילות.

לא קשור למשקל, זה קשור לעובי החבילה (אם היא נכנסת לתיבה).
אני כבר ציינתי שמדובר בחבילות שנכנסות בכיף לתיבה.
ולגבי האיחוד של המשלוחים, מה מבורך בזה?
עדיף אחד אחד בתוך התיבה עצמה...

מרחבים

משתמש מקצוען
לדעתי זה בחדשיים האחרונים שהיה גם קורונה וכולם עברו להזמנות אינטרנט. וגם היה חג סוף שנה לועזית, וזה גרם לעומס מטורף על שירותי הדואר, ולכן כנראה החליטו לקצר הליכים, ושהבנאדם יטרח
יכול להיות,
ולכן שאלתי אם הם עושים את זה על מנת למתן את הקניות מחו"ל...
אני למשל, יצא לי קצת החשק, אשקול טוב טוב אם שווה לי להזמין שוב באלי אקספרס ולבזבז על זה כל כך הרבה זמן וכוח.
"TIME IS MONEY"

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יכול להיות,
ולכן שאלתי אם הם עושים את זה על מנת למתן את הקניות מחו"ל...
אני למשל, יצא לי קצת החשק, אשקול טוב טוב אם שווה לי להזמין שוב באלי אקספרס ולבזבז על זה כל כך הרבה זמן וכוח.
"TIME IS MONEY"
גם אני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה