דרוש מידע שחזור כונן במחיר הזוי

רייזי 36

משתמש מקצוען
ביקשו ממני על שחזור כונן 6000 ש"ח
המחיר נשמע הזוי
מישהו יודע אם אפשר להשיג יותר בזול
אפילו עם משלוח לחו"ל
החומר חשוב לי אבל יש לי את הזמן

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
המחיר נשמע הזוי
אפילו עם משלוח לחו"ל
אני לא ממש מבין במחירים של שחזורים.. אבל זה מאוד תלוי מה בדיוק הבעיה.. יתכן שבמקרה שלכם 6000 הוא מחיר סביר או אפילו זול..

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נשמע יקר מאוד,
בגדול תלוי מה הבעיה אבל אם אני מבין נכון מהמחיר זה דורש החלפת כל המנגנון של הדיסק ורק להשאיר את הדיסק עצמו איפה שהמידע נמצא?
אולי תרחיב קצת מה הבעיה?
יש לך פה בפורום את @משחזר מידע

0520

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המחיר נשמע הזוי
אפילו עם משלוח לחו"ל

אני הלכתי למעבדה בראשון לציון,
עלה לי השחזור (רציני מאוד, נהרס המנגנון הפנימי של הכונן מנפילה מגובה + שחזור לא מקצועי) בסביבות 2,200 ש"ח

ygy

משתמש מקצוען
תקשיב, זה מחיר יקר לפי הבנתי, אבל חשוב שתדע, שיכול להיות מאוד שאי אפשר לשחזר את החומר בצורה הרגילה, אלא צריך לנתח את הכונן, עד שמגיעים לצ'יפ שבו מוטמן החומר, ולוקחים את הצ'יפ ומלחימים בעדינות למכשיר מיוחד, ואז מחלצים את החומר לכונן חדש - על חשבון הלקוח כמובן. אני חושב אבל שהמחיר עדיין אמור להיות יותר זול, דבר איתי בפרטי אם אין כאן מישהו בפורום שחזור מידע. בהצלחה!

ygy

משתמש מקצוען
אני הלכתי למעבדה בראשון לציון,
עלה לי השחזור (רציני מאוד, נהרס המנגנון הפנימי של הכונן מנפילה מגובה + שחזור לא מקצועי) בסביבות 2,200 ש"ח
גם זה נראה לי יקר מידי עם כל הפעולות הנדרשות, דבר איתי בפרטי, קבל מחיר זול יותר כנראה (אני לא הטכנאי, רק השכן שלו - שלומד ממנו המון)

L1234

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לי עלה שחזור 1500 ש"ח בביתר עילית
דיסק ישן מאוד - שהיה צריך לעבוד קשה על מנת להגיע לחומר.

רייזי 36

משתמש מקצוען
תקשיב, זה מחיר יקר לפי הבנתי, אבל חשוב שתדע, שיכול להיות מאוד שאי אפשר לשחזר את החומר בצורה הרגילה, אלא צריך לנתח את הכונן, עד שמגיעים לצ'יפ שבו מוטמן החומר, ולוקחים את הצ'יפ ומלחימים בעדינות למכשיר מיוחד, ואז מחלצים את החומר לכונן חדש - על חשבון הלקוח כמובן. אני חושב אבל שהמחיר עדיין אמור להיות יותר זול, דבר איתי בפרטי אם אין כאן מישהו בפורום שחזור מידע. בהצלחה!
אין לי אופציה של הודעה פרטית המייל שלי

נערך לאחרונה ב:

ygy

משתמש מקצוען
אני בעיקרון מעדיף לא להשאיר את הפרטים הללו באתרים פתוחים... יש מישהו שאולי יכול לקשר בנינו בהודעה בפרטי, או שאולי פשוט תשאיר את הפרטים שלך - מס' פלא' או מייל ואני אחזור אליך בפרטי.

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
אני בעיקרון מעדיף לא להשאיר את הפרטים הללו באתרים פתוחים... יש מישהו שאולי יכול לקשר בנינו בהודעה בפרטי, או שאולי פשוט תשאיר את הפרטים שלך - מס' פלא' או מייל ואני אחזור אליך בפרטי.
למה שלא תפנה לשכן שלך ?

סטאר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שחזרתי בעבר בטיקטק הם הכי מקצועיים בארץ ולא נתנו לי מחיר כזה גבוה

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המחיר נשמע הזוי
אפילו עם משלוח לחו"ל
יקר! מאד!
לפעמים הם רואים שזה כל כך חשוב לך ..ולכן תשלם כל מחיר אז הם מעלים...
תבדוק אצל עוד.

פיקאסה

פיץ' אוטומציה ובוטים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לי כאן מספר טלפון של מעבדת מחשבים שהופניתי אליה מטכנאי אחר שלא יכל לשחזר את החומר של הדיסק שלי.
072-2494570 חברת U-DATA
הבדיקה עלתה לי בחינם. הצעת המחיר הסופית היתה 3500ש"ח.
לא עשיתי את השחזור. אבל המענה היה מקצועי. והבנתי שהמחיר הוגן למדי.
הטכנאי גר בתל אביב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה