דרוש מידע שזירת פרחים

מלכ

משתמש חדש
אשמח לשמוע על המלצות למקום ללימוד שזירת פרחים,
וכן מי מכיר את דורית מוצא- madam ויוכל לספר לי עליה
תודה

חיים בחסד

משתמש חדש
ממליצה מאד על קלאסה!!!
מקצועית בטרוףףףף, נחמדה, מלמדת היטב...
גם עיצוב ארועים, גם שזירת פרחים וגם אופציות של קורס מקוצר וחווייתי
ברמה גבוהה ומקצועית מאד!!!
אני אישית למדתי אצלה והיה מדהים
אם תרצי פרטים וטלפון בכיף...

פלמינגו.

משתמש מקצוען
הקמפוס הקולינרי
לומדים שם ברמה גבוה ומעשי במיוחד
מכירה כמה בנות בוגרות הקמפוס שעובדות בתחום
מקום שווה ללימודים

מלכ

משתמש חדש
אשמח לפרטים על קלאסה,
את דורית אתן לא מכירות?

פלמינגו.

משתמש מקצוען
אם את רוצה לעבוד בתחום תשאלי רק את אלו שכבר עובדות בזה
הם יכולים להמליץ לך על הכי טוב
תוכלי לשלוח לי באישי אני יכולה לעזור לך
אלה שמפרסמות בפרסום מרשים לא אומר שהם מלמדים מקצועי. מנסיון מר וכואב הלב כמה כסף משלמים להם ובסוף את יוצאת בלי כלום!

תצחק

משתמש רשום
אלה שמפרסמות בפרסום מרשים לא אומר שהם מלמדים מקצועי. מנסיון מר וכואב הלב כמה כסף משלמים להם ובסוף את יוצאת בלי כלום!
מקפיצה
איך אני יכולה לקבל ממך המלצות באישי ?
תודה

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
למה לא תזכי את הציבור ותכתבי מי כן מוציא בוגרות טובות ושווה את הכסף?
אגב מבירורים שלי הבנתי שרוב הקורסים לא מוציאים ברמה גבוהה בכלל, ורוב הבוגרות בסוף לא עובדות.

פלמינגו.

משתמש מקצוען
בתחום הזה אין כמעט קורס שבו את יוצאת וישירות נכנסת לשוק העבודה
ורוב הבוגרות בסוף לא עובדות.
אחרי הלימודים מחכה לך שיעורי בית. ובכלל לא לכולם זה מתאים רק לאנשים שיש להם כושר ניהול ברמה גבוה/עבודה בזמן לחץ/בטחון עצמי/שיווק/הספקים וניהול נכון עם לקוחות
אדרבה. תתייעצי עם מעצבות אירועים תבדקי יותר לעומק את העבודה בשטח
בכל אופן ממליצה על הקמפוס הקולינרי שם את לומדת את התחום באופן מקיף ויסודי ברמה בינלאומית
מייעצת לכן ממש בכיף כמורה לעיצוב אירועים לשעבר ומפיקת אירועים כיום וכן מעבירה סדנאות באופן פרטי

נערך לאחרונה ב:

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען

אחרי הלימודים מחכה לך שיעורי בית. ובכלל לא לכולם זה מתאים רק לאנשים שיש להם כושר ניהול ברמה גבוה/עבודה בזמן לחץ/בטחון עצמי/שיווק/הספקים וניהול נכון עם לקוחות
כל מילה!!!

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

בכל אופן ממליצה על הקמפוס הקולינרי שם את לומדת את התחום באופן מקיף ויסודי ברמה בינלאומית
מייעצת לכן ממש בכיף כמורה לעיצוב אירועים לשעבר ומפיקת אירועים כיום וכן מעבירה סדנאות באופן פרטי
אכן זה תחום שצריך המון עבודה עצמאית אחרי הקורס אבל בכל אופן יש הבדלים ברמות.
יש קורסים שבוגרות אמרו שהן למדו לשזור נטו אבל לא יודעות איך לתכנן מוצר חדש ללקוחה.
יש קורס שמתפאר בזה שהוא מביא המון תמונות השראה במקום ללמד לחפש באינטרנט...

לגבי ההמלצה על הקמפוס הקולינרי-
האם מדבור בקורס שזירת פרחים שלהם או בעיצוב אירועים? כי מהסילבוס של קורס השזירה נראה שלא עוסקים בכלל במה שמעבר לשזירה נטו.

ואגב איך אפשר ליצור איתך קשר? אני אשמח לשאול משהו.

נערך לאחרונה ב:

פלמינגו.

משתמש מקצוען
לגבי ההמלצה על הקמפוס הקולינרי-
פעם היה להם קורס עיצוב אירועים מקיף עיצוב בארים שזירת פרחים וקונדיטוריה היום אני לא יודעת כנסי לאתר שלהם
לגבי שיווק וניהול עסק יש את מעוף שעוזרים מאד לקידום העסק גם כשהעסק קטן קשה מאד להיכנס לשוק באופן עצמאי (כמו כל עסק חדש)
לגבי שזירה יש כאלה שלומדות כתחביב אבל צריך לדעת שזה עבודה לא קלה כלל זה לעבוד גם בלילות ערבי חגים כ"ו

נערך לאחרונה ב:

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
פעם היה להם קורס עיצוב אירועים מקיף עיצוב בארים שזירת פרחים וקונדיטוריה היום אני לא יודעת כנסי לאתר שלהם
לגבי שיווק וניהול עסק יש את מעוף שעוזרים מאד לקידום העסק גם כשהעסק קטן קשה מאד להיכנס לשוק באופן עצמאי (כמו כל עסק חדש)
לגבי שזירה יש כאלה שלומדות כתחביב אבל צריך לדעת שזה עבודה לא קלה כלל זה לעבוד גם בלילות ערבי חגים כ"ו
השנה יש להם רק שזירת פרחים קצר ונראה שבכלל לא כולל שום דבר מעבר לשזירה עצמה.
וגם שנה שעברה לא התרשמתי מהקורס הכולל של עיצוב אירועים - דיברתי עם בוגרת גם.

פלמינגו.

משתמש מקצוען
וואו כמה חבל וממש עצוב לשמוע שבנות משלמות קורס ללימוד מקצוע ובסופו של דבר את יוצאת לא מרוצה
הדרך היחידה זה לחתור לבד בתחום (כמו שאני עשיתי בזמנו) דיברתי עם הרבה מעצבות הלכתי איתם לאירועים וזה לקח לא מעט זמן עד שהרגשתי שהגעתי ליעד ויודעת את התחום באופן מקיף
נ.ב. מעצבות אירועים ממש לא אוהבות את הקטע הזה להביא ביום של אירוע שיא הלחץ -בנות אפילו רק להסתכלות
הייתי עקשנית;)

תצחק

משתמש רשום
זה מעניין שאת המקצוע הזה לומדים רק באופן עצמאי
ולא בשום מקום אחר?

rachelimach

משתמש רשום
ממליצה מאד על קלאסה!!!
מקצועית בטרוףףףף, נחמדה, מלמדת היטב...
גם עיצוב ארועים, גם שזירת פרחים וגם אופציות של קורס מקוצר וחווייתי
ברמה גבוהה ומקצועית מאד!!!
אני אישית למדתי אצלה והיה מדהים
אם תרצי פרטים וטלפון בכיף...
איך מגיעים אליה בבקשה? אשמח לטלפון

מלכ

משתמש חדש
אין לי מושג לא שלחו לי את הפרטים
תנסי ליצור קשר עם המי שכתבה את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה