דרוש מידע שובר רעיונית

• פותח הנושא saryk
  • פורסם בתאריך

saryk

משתמש מקצוען
קיבלתי מהעבודה שובר "רעיונית", עדיין שוכב לי במגירה השובר משנה שעברה....
מדובר על שובר של ארוחת בוקר, אחד "בוקר ישראלי" ואחד "פינוקים 80".
מישהו מכיר מסעדה או מקום כשר שאפשר לממש שם את השובר?

*חבל לי לממש את השובר על רשתות כמו פוקס/פלייס, כי זה בלי כפל מבצעים ובלי הטבות מועדון. מחיר מלא...

תודה!

חלומיים

משתמש פעיל
קיבלתי מהעבודה שובר "רעיונית", עדיין שוכב לי במגירה השובר משנה שעברה....
מדובר על שובר של ארוחת בוקר, אחד "בוקר ישראלי" ואחד "פינוקים 80".
מישהו מכיר מסעדה או מקום כשר שאפשר לממש שם את השובר?

*חבל לי לממש את השובר על רשתות כמו פוקס/פלייס, כי זה בלי כפל מבצעים ובלי הטבות מועדון. מחיר מלא...

תודה!
https://www.raayonit.co.il/

saryk

משתמש מקצוען
את זה אני יודעת....
אבל יש שם רשימה שלימה של עשרות חנויות שאין לי מושג מה בכשרות טובה.

hhtt11

משתמש צעיר
יש לך אפשרות לממש את זה בקפה קפה, יש להם סניפים של בית יוסף,חוג, מחפוד.
יש אפשרות לממש במאפה נאמן....
וכן בסניפי גו מקבלים את השובר.
בכל מקרה כדאי קודם להתקשר לסניף שאתם רוצים, לברר אם הם באמת מקבלים את השובר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה