דרוש מידע שואב שוטף הכי טוב שקיים בשוק

sari

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש כן אפשרות לשליטה בעוצמת הקול!
גם לי יש את הדרימי DUAL H12 - כמו שלך (האמת שעזרת לי עם ההמלצות שלך פה, אז תודה בהזדמנות זו :) )
לאחרונה המכשיר השתתק, ממש הפסיק לדבר לחלוטין
חשבתי שזו תקלה ואז אחד הילדים גילה לי שיש כפתור שאיתו אפשר להשתיק/להפעיל את ההתראות הקוליות,
וגם לשלוט בעוצמה שלהן - לחיצה אחת - ווליום גבוה (ברירת מחדל), לחיצה נוספת- ווליום נמוך (מומלץ), לחיצה נוספת - השתקה
הכפתור הוא שטוח, ונמצא בחלק האחורי של המנוע, מעל למיכל המים הנקיים.
יש אפשרות לדיבור בעברית בדרימי?

rachel22

משתמש חדש
אז ממליצים על הדרימי? איפה לקנות אם לא בסין? איזה דגם? מחפשת כבר המון זמן שואב שוטף תודה

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אז ממליצים על הדרימי? איפה לקנות אם לא בסין? איזה דגם? מחפשת כבר המון זמן שואב שוטף תודה

בעקבות ההמלצה הנחרצת של @dini pitrkowski

קנינו שבוע שעבר ב"טרקלין החשמל" ברחוב ירמיהו בירושלים "דרימי H12 Dual" ב2400 ש"ח (היה צריך קצת להתמקח, ולספר שקיבלנו הצעה ב 2350 מ"אולסייל").
הבית (עם ילדים ותינוקות בשלל גילאים...) נוצץ ברציפות!! כולל המטבח בשעות הערב... כולל אחרי שבת של אירוח עם שמונה עשרה נפשות.
מומלץ מאוד!!

נערך לאחרונה ב:

אטיאס מירי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא מה שידוע לי
אבל מדובר במשפטים ספורים שחוזרים על עצמם, לא צריך להיות גאון כדי להבין...
אין בו עברית
יש כאן סרטון עם כל הפעולות שלו.

פרוג פרו

משתמש חדש
יש למישהו מידע או נסיון אישי על הדגם (דרימי) h12 core אותו שמוכרים בדיוטי פרי ב200$ ???
זה אמור להיות מציאה מבחינת המחיר כשמדובר בחצי ממחיר המחירון
השאלה אם הוא בכלל עושה את העבודה כמו הh12 dual
דחוף!!!!!!!!

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קנינו שבוע שעבר ב"טרקלין החשמל" ברחוב ירמיהו בירושלים "דרימי H12 Dual" ב2400 ש"ח (היה צריך קצת להתמקח, ולספר שקיבלנו הצעה ב 2350 מ"אולסייל").
הבית (עם ילדים ותינוקות בשלל גילאים...) נוצץ ברציפות!! כולל המטבח בשעות הערב... כולל אחרי שבת של אירוח עם שמונה עשרה נפשות.
מומלץ מאוד!!
התחזוקה של זה לא מעצבנת?

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
התחזוקה של זה לא מעצבנת?
לפני שימוש ראשון ממלאים מים במיכל, אם יש כוח מוסיפים גם חומר.
במשך היום הוא נמצא במטבח, זמין לשימוש בעת הצורך.
בלילה הוא מוחזר למטען, לחיצה על כפתור הניקוי העצמי, ממתינים דקה או שתיים לסיום השטיפה וכשהוא עסוק ביבוש עצמי של הגלגלת אנחנו מרוקנים את מיכל המים המלוכלכים לאסלה, שטיפה קטנה של המיכל בכיור והולכים לישון.

ONE1

משתמש מקצוען
תקשיבו אין על הדרימי 13 ! (עם 2 המברשות בלי החלקים הנוספים, נראה לי מיותר...)
אין!!
הבית פשוט נוצץ!
חלוםם
לא חושבת פעמיים לפני ששולפת אותו
יוצא לי לפעמים לעבור איתו גם 4 פעמים ביום...
לא מרגישה את התחזוקה שלו, כי לחיצה על הכפתור והלכתי הוא כבר מנקה ומייבש את עצמו
המיכלים יחסית גדולים, מה שאומר פחות התעסקות
בנתיים כל מי שהיה אצלי וראה את הפעילות שלו הזמין אחרי
ושימו לב, בחצי מחיר מהטינקו! ואןתם תוצאות! אולי אפילו קצת יותר בזכות 2 המברשות
אז ממליצה לכם בחום לחוס על ממונכם ולא להתפתות "למותג"
תהנו...

ONE1

משתמש מקצוען
קניתי ב

יש אתר של ג'ונסון קלין,
יש להם חומר לא מקציף, ריח ממש טוב של ניקיון (בלי השוואה לחומר הדלוח שמגיע עם המכשיר)
קישור ישיר
יש לך רצפה מבריקה? משאיר לך סימנים?
אולי יש כאן משהי מאזור ירושלים שתרצה להזמין איתי ביחד?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בדיוק עכשיו סיימתי לשפשף את המיכל מים נקיים מהכתמים שהשאיר עליו החומר של ג'ונסון קלין. הוא מלא בחתיכות לבנות מגעילות שנדבקות למיכל והוא גם כמעט לא עושה ריח כשמנקים איתו.
אני הרבה יותר מרוצה מהחומר של סנונית (אותו חומר כמו בובוט)

פטרוזיליה

משתמש פעיל
יש למישהו מידע או נסיון אישי על הדגם (דרימי) h12 core אותו שמוכרים בדיוטי פרי ב200$ ???
זה אמור להיות מציאה מבחינת המחיר כשמדובר בחצי ממחיר המחירון
השאלה אם הוא בכלל עושה את העבודה כמו הh12 dual
דחוף!!!!!!!!
אשמח תענו על השאלה הזו - גם אני מתלבטת...
?

yonig20

משתמש פעיל
מדדתי עכשיו וראיתי שהDreame H13 לא נכנס לי בארון חסר סנטימטר. לגביו מצאתי תמונה עם מידות מדוייקות.
הבעיה שלגבי הדגם

Dreame H12 Dual​

אני לא מצליח למצוא מידות.
אשמח מאד אם אחד מאלו שרכשו את הדגם יוכל לכתוב את מידות האורך והרוחב של הבסיס. (במקום הרחב ביותר כמובן, זה אמור להכנס בארון).

אולי מעניין אותך גם...