דרוש מידע שואב שוטף דרימי

HennyS

משתמש מקצוען
אשמ שתעלי את ההודעות שרשמת עליו
ליקטתי:
לגמרי!
ממש שדרוג לאיכות חיים!
רק נקודה אחת- אם המיכל שלו מלוכלך (מאוד מלוכלך, במקרים של הזנחה פושעת...) הוא לפעמים מזהה את הלכלוך כנוזלים ומתריע שהמיכל מלא ואי אפשר להמשיך לנקות. (ואז צריך לעצור ולנקות את המיכל)
חוץ מזה, יצאה כבר הגרסה המשודרגת, שפתוחה בשני הצדדים, וגם עם ייבוש באוויר למברשת כך שלא צריך להוציא אותה אחרי הניקוי העצמי- תבדקי אותה.

אני משתמשת בו כדי לעבור על הבית כל ערב, או במקרה שנשפך משהו על הרצפה, ואז הוא מנקה פצצה. ולא צריך יותר מזה כלום.
כששבוע לא הרגשתי טוב והלכלוך נצבר מיום ליום- זה לא הספיק, והיה צריך ספונג'ה.
מאוד קל לתפעול, לא צריך לסחוב אותו- הוא נוסע לבד. הילדים הגדולים הרבה פעמים עוברים איתו בעצמם.
ממש לא צריך לעבור שוב ושוב, הוא שואב בעוצמה מאוד חזקה ומנקה ב"וויש" אחד. לראות מעדן שפוך על הרצפה נשאב פנימה בפעם אחת והרצפה נוצצת- אחד הדברים הכיפיים!
בעיני הוא לגמרי שווה את המחיר (למרות שאני קניתי אותו בתלושים מהעבודה :p)

וואי, חשבתי שפירטתי ;)

אין הרבה חלקים, ממש בקלות

כמעט ולא (וזה מברשת, לא ספוג). מה שכן, לפעמים המיכל מתלכלך, וצריך לנקות אותו ממש ולא רק לשטוף שניה.

זו נקודה רגישה. לא צריך דווקא של החברה אלא כל נוזל ניקוי שלא מקציף, והם קצת יקרים ואין אותם בסופר. מה שכן, אחרי ניסיונות זהירים עם עין על המיכל כל הזמן, אני משתמשת בחומר ניקוי של AJAX (ראיתי באיזה פורום שכדאי להשתמש בו). לא לוקחת אחריות!

בכיף

:)

ממליצה לך לבדוק את הגירסה החדשה יותר אם ההבדל במחיר לא מוגזם. שני השדרוגים שלה (ייבוש באוויר חם ומברשת שמגיעה עד הקצה בשני הצדדים) היו הופכים את השואב שלנו למושלם!

עריכה, לא שאלת על זה, אבל השואב הידני גם ממש נח לשימוש, אמנם הוא לא בעוצמה הכי חזקה כמו שואב אבק רגיל יקר, אבל ממש מספיק בשביל לשאוב את הספה, מסילות של חלונות וכזה. מבחינתי זה מספיק בשביל לא להחזיק עוד שואב אבק בבית כך שזה מאוד נח.

הוא לא ממש בשביל כתמים ישנים אלא לעבור כל ערב או מייד אחרי שנשפך משהו. אני לא יודעת להשוות לטינקו כי אני לא מכירה את הטינקו אבל לא אמור להיות הבדל- הם פועלים באותה טכניקה. (והעוצמת שאיבה של הדרימי גבוהה יותר)

אין אפשרות לכוון את כמות המים, זה אוטומטי לפי כמות הלכלוך

ניקיון מעולה! הוא לא "סוחב" לכלוך, אלא אם ניסית לשאוב משהו גדול מדי שלא נכנס.

בהחלט

הפלסטיקה טובה, מרגיש חזק מאוד והחלקים מתחברים בקליק

המנוע מתפרק ומתחבר לשואב ידני, עם אביזר אחד דו צדדי (בדגם החדש יש יותר אבל הוא הרבה יותר יקר)

בבקשה ובהצלחה

יש לי dreamy M12 עולה היום בסביבות 2,000 נראה לי. יש דגם חדש בערך ב-3,500

אני לא יודעת איך השירות לקוחות, כי ברוך השם לא התעורר צורך בינתיים (יש לי אותו בערך חצי שנה)
הבטריה כנראה אותו דבר כמו בהתחלה, לא הרגשתי הבדל.
הוא אמנם מרעיש אבל זה סביר לדעתי.

זה בהחלט לא במקום ספונג'ה!
זה בשביל לתחזק בית נקי באופן יומיומי, לעבור כל ערב בכיף על סלון- מטבח (חדרים לפי החשק של הילדים :p) וזה במקום לטאטא, לאסוף ולהעביר ניגוב.
וגם בשביל לנקות באופן מיידי דברים שנשפכו על הרצפה- בזה זה מקל בצורה מדהימה.
אם באמת עוברים כל יום אפשר להוריד את התדירות של השטיפה היסודית לפעם בשבועיים או שלוש כי הכל עדיין נקי.
אם משאירים לכלוך להתייבש על הרצפה השואב לא תמיד מצליח לנקות אותו. חוץ מזה זה מאוד תלוי איזה דגם וחברה- יש יותר עוצמתיים שעוברים פעם אחת, ויש כאלה שצריך ללכת הלוך חזור על כל כתם עד שמתנקה. חפרתי על סרטונים של שואבים לפני שקניתי :cool:, והשוויתי גם עוצמות של מנוע וכזה.

אין צורך לטאטא קודם (אלא אם כן יש לכלוכים גדולים)

כשמחזירים את השואב למקום מפעילים ניקוי עצמי, אח"כ מוציאים את המברשת לייבוש ומרוקנים את מיכל המים המלוכלכים.

הוא לא מרגיש כבד, בגלל שהוא נוסע לבד קדימה כשהוא מופעל וצריך רק לכוון אותו. ויש לו גלגלים אם רוצים להעביר אותו ממקום למקום כשהוא כבוי.

כן. אני משתמשת בחומר רגיל של ajax כי הוא כמעט לא מקציף, אבל לא לוקחת אחריות. ואם עושים את זה אז בתנאי שמכל מים מלוכלכים לא מדי מלא, ולשים עין. (זה עולה 20 ש"ח ל-2 ליטר, אז תעשי לבד את החשבון של החיסכון במחיר...)

בהצלחה!

אני לא זוכרת את הנתונים כי זה היה לפני יותר מחצי שנה, אני רק זוכרת שהשוויתי עוצמת מנוע ועוצמת יניקה והבנתי שהוא יותר חזק (יכול להיות שהנתון היה באתרים באנגלית), הסתכלתי גם על הרבה ביקורות באמזון.
חוץ מזה בסרטונים של ביקורות על שואבים כמו בסלאמתק- למרות שהוא אומר דברים טובים על כולם, את יכולה איזה לכלוך הוא בוחר לפזר, איך השאיבה, ואם הוא עובר כמה פעמים על כל נקודה או שהכל נשאב בפעם אחת.

זה קצת ארוך ופירטתי בהודעות קודמות.
בגדול בדקתי עוצמה, גודל מיכלים, נוחות וכאלה. הסתכלתי בסרטונים (יש המון שפתוחים בנטפרי) כדי לראות איך הוא מנקה בפועל ולא רק מה אומרים עליו.
יש לו גם יתרון שהוא מתפרק לשואב ידני וככה לא צריך עוד שואב אבק בבית, והוא לא כמו הטינקו שהדגם המתפרק שלהם חלש יותר.

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
@HennyS
רשמת שכיף לראות איך שואב מעדן חום מהרצפה- רק אם הוא עדיין רטוב על הרצפה או שגם ייתיבש?
כמה זמן צריך הטענה ולכמה זמן זה מספיק?
הדגם שיש לך פתוח לפחות בצד אחד?
ואיך שאני מבינה ממך שהוא גם מתפרק לידני?!

HennyS

משתמש מקצוען
@HennyS
רשמת שכיף לראות איך שואב מעדן חום מהרצפה- רק אם הוא עדיין רטוב על הרצפה או שגם ייתיבש?
לא ניסיתי לתת למעדן להתייבש על הרצפה :p
כמו שכתבתי, מהינסיון שלי הוא טוב בלנקות משהו שעכשיו נשפך, או מסביב השולחן (והכיסא תינוק...) אחרי האוכל, או לעבור בערב. לא בניקוי לכלוכים יבשים וקשים וכזה.
כמה זמן צריך הטענה ולכמה זמן זה מספיק?
אין לי מושג כמה זמן לוקח לבטריה, כי מחזירים את הדרימי לעמדת טעינה כשמסיימים לנקות, והוא מחכה שם עד הפעם הבאה. חוץ הפעם הראשונה אחרי שקנינו, אף פעם לא הייתי צריכה לחכות שהוא ייטען. הבטריה מספיקה בכיף לכל הבית. (נראה לי באתר שלהם כתוב שמספיק ל-200 מטר או 35 דקות).
הדגם שיש לך פתוח לפחות בצד אחד?
ואיך שאני מבינה ממך שהוא גם מתפרק לידני?!
נכון, פתוח בצד אחד, ומתפרק לידני.

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ניסיתי לתת למעדן להתייבש על הרצפה :p
כמו שכתבתי, מהינסיון שלי הוא טוב בלנקות משהו שעכשיו נשפך, או מסביב השולחן (והכיסא תינוק...) אחרי האוכל, או לעבור בערב. לא בניקוי לכלוכים יבשים וקשים וכזה.

אין לי מושג כמה זמן לוקח לבטריה, כי מחזירים את הדרימי לעמדת טעינה כשמסיימים לנקות, והוא מחכה שם עד הפעם הבאה. חוץ הפעם הראשונה אחרי שקנינו, אף פעם לא הייתי צריכה לחכות שהוא ייטען. הבטריה מספיקה בכיף לכל הבית. (נראה לי באתר שלהם כתוב שמספיק ל-200 מטר או 35 דקות).

נכון, פתוח בצד אחד, ומתפרק לידני.
טוב בתכל'ס גם הטינקו זה לא ללכלוכים יבשים
אבל כמו שראיתי שאפשרי לשפוך מים רותחים
אז איך שאני מבינה ממך שהעדפת לקנות את הדרימי זה כי הוא יוצא יותר דול מטינקו ואותו מפרט?!

HennyS

משתמש מקצוען
נכון, זה באמת עוזר
אז איך שאני מבינה ממך שהעדפת לקנות את הדרימי זה כי הוא יוצא יותר דול מטינקו ואותו מפרט?!
לא, הוא היה יותר יקר מהטינקו כשקניתי אותו, אבל הבנתי שהוא יותר עוצמתי

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון, זה באמת עוזר

לא, הוא היה יותר יקר מהטינקו כשקניתי אותו, אבל הבנתי שהוא יותר עוצמתי
כי ראיתי שהוא עולה 1970 במחסני חשמל לא?! איזה דגם יש לך?

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
הדגם החדש H12 DUAL עכשיו במבצע 2970
והוא שואב עוד יותר חזק מהדגם של HENNIS
הM12 שואב משהו כמו 12000 והחדש 16000
והיא אומרת שה12000 שלה יותר חזק מהטינקו אז קל וחומר שהחדש יותר חזק בלי השוואה

פלמונה

משתמש פעיל
אני גם אתערב לכן

בגדול ניתן לומר שלכלוך שנדבק לרצפה, למשל חתיכת עוגה דביקית- הוא לא משפשף
אבל כתמים, גם אם הם יתיבשו - הוא ינקה (הוא =טינקו ודרימי)
מוצ”ש למשל אני עוברת איתו, הוא משאיר לי בית מבריק, גם על כל טפטופי השתייה המתוקה ושאר המתנות שמחכות בסבלנות עד מוצ”ש.
נשפך לי אתמול צלחת מרק מלאה כולל שקדי מרק ששטו בהנאה בכל רדיוס המטבח, ובמקום להסתבך פשוט הבאתי את הדרימי, תאמיני לי, לא צריך יותר מזה כדי להרגיש מלכה. ספרתי עד 2 והמטבח חזר לעצמו, נאנחתי בהנאה תוך כדי שאני תוהה מתי יהיה דרימי גם לארונות ולכביסה...

בכל מקרה מאחלת לך החלטה מושכלת וטובה ותשתמשי לבריאות!

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הדגם החדש H12 DUAL עכשיו במבצע 2970
והוא שואב עוד יותר חזק מהדגם של HENNIS
הM12 שואב משהו כמו 12000 והחדש 16000
והיא אומרת שה12000 שלה יותר חזק מהטינקו אז קל וחומר שהחדש יותר חזק בלי השוואה
במה יותר טוב הדגם החדש?
שווה להשקיע עליו עוד 700 ש''ח?
לא עדיף כבר על טינקו?

• תודה
Reactions: to

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם אתערב לכן

מוצ”ש למשל אני עוברת איתו, הוא משאיר לי בית מבריק, גם על כל טפטופי השתייה המתוקה ושאר המתנות שמחכות בסבלנות עד מוצ”ש.
נשפך לי אתמול צלחת מרק מלאה כולל שקדי מרק ששטו בהנאה בכל רדיוס המטבח, ובמקום להסתבך פשוט הבאתי את הדרימי, תאמיני לי, לא צריך יותר מזה כדי להרגיש מלכה. ספרתי עד 2 והמטבח חזר לעצמו, נאנחתי בהנאה תוך כדי שאני תוהה מתי יהיה דרימי גם לארונות ולכביסה...

איזה דרימי יש לך?

• תודה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה אומרות לא עדיף דרימי רובוט אלחוטי במחיר הגבוהה?

• תודה

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בדיוק מתעניינת על זה גם, יצאתי מבולבלת מכל ההתכתבות כאן...
תכלס, מישהו יודע להגיד האם יש יתרון לטינקו S7 על פני הדרימי H12?

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם אתערב לכן

איזה לך יש?

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
@HennyS
הוא שואב לכלוכים גדולים כמו הטינקו? והאם הוא משאיר סימנים על הרצפה?
יש לו הוראות בערית?
ואיך שאני מבינה ממך שיש לך אותו כחצי שנה אשמח לדעת האם ראית בו תקלות כי בטינקו כבר דובר פה הרבה על תקלות במגעים

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מכירים את הדגם הזה?
איך הוא ביחס לדרימי וטינקו
מבחינת נתוני עוצמת מנוע ושאיבה נשמע גבוה מאוד
מישהו שמע על החברה הזו?

שואב אבק אלחוטי ושוטף Jimmy HW10 pro​

YNG

משתמש צעיר
אני התלבטתי אם לקנות את הדגם הזה או רובוטי,
יש עליו המון המלצות ברשת והוא נקרא אחד מ-10 הטובים ביותר, נראה לי יצור של שיאומי.
יש אתר מצוין - משווים בין דגמי המותג עצמו ובהשוואה לעוד מותגים, תקבלי משם המון מידע

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש אתר מצוין - משווים בין דגמי המותג עצמו ובהשוואה לעוד מותגים, תקבלי משם המון מידע
על פי האתר הזה נראה שRoborock Dyad Pro הוא מכשיר טוב
וגם נראה ככה מהסרטון הזה

אבל נראה אין עליו הרבה ביקורות ממשתמשים ברשת (אולי כי הוא חדש)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה