דרוש מידע שואב 'דייסון'

מליון דולר$$$

משתמש רשום
גם אני ניסיתי את ההיזירו ממשהי, והתאכזבתי, במיוחד שהוא גם לא מנגב את הרצפה, והאי נשארת רטובה כמה דקות
איזה דגם של שיאומי רכשת ? לאיזה גודל דירה ? האם גם שוטף, או רק שואב ?
רכשתי לפני שנה את הדגם של שיאומי s5 max יש בבית סלון גדול יותר מהסטנדרט ומטבח פתוח. לרוב אני סוגרת את החדרים והוא מסתובב בסלון מטבח הול ופרוזדור, לפעמים אני משאירה דלתות פתוחות והוא נכנס גם לחדרים.
נקרא שואב שוטף אבל הוא ממש לא שוטף - הוא מעביר ניגוב לח כשמרכיבים לו את המטלית. לפעמים אני משתמשת אחרי שכבר עשה סיבוב אחד של רק שאיבה. אחרי שהריצפה שאובה קל להעביר סמרטוט רטוב והריצפה נראית כמו אחרי שטיפה.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
ידוע לך את שווה להשקיע בדגם המשודרג יותר - אבסולוט?
תודה
זה תלוי בציפיות שלך.
אם זה רק לרצפה זה מיותר.
באבסולוט יש אביזר ייעודי למזרונים, עוד מברשת לרצפה, עוד מברשות קטנות...
(ההבדל במחיר 350-400 ש"ח)

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
רכשתי לפני שנה את הדגם של שיאומי s5 max יש בבית סלון גדול יותר מהסטנדרט ומטבח פתוח. לרוב אני סוגרת את החדרים והוא מסתובב בסלון מטבח הול ופרוזדור, לפעמים אני משאירה דלתות פתוחות והוא נכנס גם לחדרים.
נקרא שואב שוטף אבל הוא ממש לא שוטף - הוא מעביר ניגוב לח כשמרכיבים לו את המטלית. לפעמים אני משתמשת אחרי שכבר עשה סיבוב אחד של רק שאיבה. אחרי שהריצפה שאובה קל להעביר סמרטוט רטוב והריצפה נראית כמו אחרי שטיפה.
האם מחייב אפליקציה ?
כמה זמן לוקח לו סלון מטבח : רק שאיבה / שאיבה+שטיפה ?
מבינה שלא מחליף ספונג'ה
אבל יש לי תינוקת זוחלת על גחון, הרצפה נראית נקיה, אבל היא מוכיחה לי שהיא רק נראית :)
והבעיה הגדולה יותר, שהפה שלה הוא השואב אבק שלי :( ואני כל הזמן בהיכון מה היא הכניסה עכשיו לפה
האם לדוג' יש לי דלת למטבח, ניתן לשלוח אותו לפעולה אחרי כל ארוחה ?
האם אחרי שהילדים עושים חרוזי גיהוץ / גזירות /יצירות וכדו', אני יכולה לשלוח אותו לשאיבה ?
יודעת שהדייסון טוב יותר, אבל אין לי סבלנות ללכת בקצב שלו (לקחתי לנסיון מגיסתי)

דבר נוסף איך התחזוקה השוטפת שלו ? עלויות שלהם ?
כמה זמן עובד ברצף
איך הרעש שלו ?

תודה מראש על הפירוט

יראת גאולה

משתמש מקצוען
איזה דגם של דייסון הכי מומלץ?
ומה כדאי לשים לב כשקונים?
אני מבינה שיש את ענין זמן השימוש, זמן הטעינה, כובד המכשיר, מה עוד?
לנו יש v10. מקריאה באתר שלהם - התוספות בחדשים הם לא בנוחות השימוש או באפשרויות אלא בגימיקים נחמדים. המשקל אפילו עלה, שזה חסרון משמעותי.

תעזרו לי רגע להבין כי אני רוצה להחליט מה לקנות
הבנתי שהיתרון של אי רובוט שהוא עצמאי והיתרון של דייסון שהוא יותר עוצמתי
אם אני רוצה תיחזוק של הרצפה ז"א טאטוא טוב ונקי לריצפה
מה עדיף?

תודה
חד משמעית - רובוטי. אני לא מרגישה שהדייסון עוצמתי יותר, ובמבחן המציאות - עם הדייסון אנחנו כמעט לא מנקים את הרצפה (רק שטח קטן שהתפזר בו חול למשל) כי הוא פחות קליל בתנועה ממטאטא וקצת כבד. הרובוט עושה את זה לבד. אמנם צריך לפנות לכבודו את הרצפה, אבל זו גם מעלה שהוא מאלץ אותי לסדר את הבית.
נשמע לי שבכל פרמטר הייזרו עדיף אם כן על דייסון . חוץ מזה שהוא לא שואב שטיחים ובדים. וקצת פחות עוצמתי בשאיבה
אני אשמח שמישהי שיש לה תאשר. אבל ככה נשמע לי בינתיים מהתגובות.
לרצפה - אכן כך. אבל הדייסון יעיל (גם) למקומות שאינם רצפה.
התחזוק של ההייזירו יותר דורש. מוכרחים לרוקן אותו בסיום כל שימוש, ולמלא מים (המיכל מספיק בערך לחדר אחד). את הדייסון אפשר לרוקן רק פעם בהרבה זמן (כמו שואב אבק גדול).
ידוע לך את שווה להשקיע בדגם המשודרג יותר - אבסולוט?
תודה
אני חושבת שרק לאבסולוט יש מברשת "רולר פלאפי" שזו המברשת הכי שימושית אצלנו בבית, לרצפה בעיקר וקצת לשולחן. כדאי לבדוק את זה. רוב המברשות באמת לא מאוד שימושיות.
אצלנו המברשות הנוספות השימושיות הן: המברשת הצרה לפינות, מברשת לניקוי כללי / לדברים עדינים (הבדל קטן בין שתיהן), מברשת מסתובבת קצרה לשאיבת הספה (קוראים לזה לשערות של בעלי חיים או משהו דומה). אני חושבת שיש עוד שתי מברשות שאף פעם לא השתמשתי בהן.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
חד משמעית - רובוטי. אני לא מרגישה שהדייסון עוצמתי יותר, ובמבחן המציאות - עם הדייסון אנחנו כמעט לא מנקים את הרצפה (רק שטח קטן שהתפזר בו חול למשל) כי הוא פחות קליל בתנועה ממטאטא וקצת כבד. הרובוט עושה את זה לבד. אמנם צריך לפנות לכבודו את הרצפה, אבל זו גם מעלה שהוא מאלץ אותי לסדר את הבית.

איזה דגם רובוטי יש לך ?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אי

איזה רובוט היית קונה היום ?
לא בררתי לגבי זה... אולי שיאומי, אני שומעת עליו דברים טובים.
אני חושבת שאין ביניהם הבדלים משמעותיים ודווקא לסינים יש שם טוב יותר מאשר לאיירובוט.
שלנו רק שואב ולא שוטף, ואני לא רואה צורך בשוטף, שאומרים עליו שהוא רק מורח את הלכלוך. מה שבאמת חסר לי זה שהוא לא מכיר את המפה של הבית ולכן נתקע שוב ושוב באותם מקומות, והולך בצורה אקראית ולא מסודרת.

ממוחשבת

משתמש מקצוען
מקפיצה

אני רוצה להבין מה הבדלים בין דייסון V8 לדייסון V10 או 11
עוצמת יניקה? אביזרים נוספים? נוחות השימוש?

@dvory - האם את משתמשת בכל האביזרים? אני רואה שקנית V8 - לאחר זמן האם את מרוצה?
@מרשמלו - יש לך 10 - האם את זוכרת מה הבדלים בין 10 ל8 ?
אני רוצה לוודא שלא מפספסת משהו עם הגרסאות המתקדמות

כל מידע יעזור לי להחליט מה קונים. המסילות בבית מחכות פה דחוף לדייסון !!

אה, ואיפה קניתם? איזה אתר הכי שווה?

malkiמלכי

משתמש פעיל
חנו יש V11 מעולה!
הוא כל כך מעולה ,
אחרי ארוחת צהרים עם אורז/קוסקוס אני מעבירה "ויש" עם הדייסון,
כנ"ל כשאני רואה מגירה עם אבק או לכלוך ,
הכי הוא שהוא קטן ואלחוטי שאת יכולה ללכת להוציא ברגע לשאוב ולסיים מה שאין בשואב אבק גדול שהוא פי אלף מסורבל יותר.

ממוחשבת

משתמש מקצוען
חנו יש V11 מעולה!
הוא כל כך מעולה ,
אחרי ארוחת צהרים עם אורז/קוסקוס אני מעבירה "ויש" עם הדייסון,
כנ"ל כשאני רואה מגירה עם אבק או לכלוך ,
הכי הוא שהוא קטן ואלחוטי שאת יכולה ללכת להוציא ברגע לשאוב ולסיים מה שאין בשואב אבק גדול שהוא פי אלף מסורבל יותר.
זוכרת למה קניתם 11 ולא הסתפקתם ב8 או 10?
אני רוצה להבין מה ההבדלים. כי הפער במחירים גדול.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
@מרשמלו - יש לך 10 - האם את זוכרת מה הבדלים בין 10 ל8 ?
לפי הידוע לי ההבדל הוא בזמן שאיבה, גודל מיכל הפסולת, וגם עצמת היניקה.
11 הוא דיגיטלי, ולכן המחיר שלו גבוה הרבה יותר (לא באמת רואה למה זה נחוץ...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה