מידע שימושי שואב אבק שיואמי חייב ראוטר?

מצפה לעוד

משתמש פעיל
עריכה תורנית
שלום וברכה קיבלתי מתנה שואב אבק של שיואמי (דגם Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential) חברה שלי אמרה לי שחייבים בשביל זה ראוטר מישהו יודע האם זה נכון?
יש לי אינטרנט רק דרך נסטיק האם זה מספיק?
תודה מראש

Ayala Z

משתמש חדש
מניסיון עם הדגם הקודם שלהם, לא חייב ראוטר, פשוט ללחוץ על הכפתור להפעיל/לכבות. או ללחוץ על כפתור הבית להחזיר לעמדת הטעינה. נדמה לי שגם בדגם הזה אין הבדל.
ואגב, נשמח לשמוע עליו ביקורת חיובית, או שלא.... בעוד שבוע - שבועיים.....

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ההפעלה לא צריכה שום ראוטר. הפעלה פשוטה מאוד.
הענין הוא שניתן לשכלל את הפעולות בעזרת אפליקציה [כגון לסמן לו לאיזה חדר לא להיכנס, איזה חדר לעשות פעמיים וכדו'].
גם ללא אפליקציה ניתן פשוט לסגור את הדלתות שלא מעוניינים שייכנס אליהן.
בברכת "והייתם נקיים"...

lgold147

משתמש מקצוען
שלום וברכה קיבלתי מתנה שואב אבק של שיואמי (דגם Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential) חברה שלי אמרה לי שחייבים בשביל זה ראוטר מישהו יודע האם זה נכון?
יש לי אינטרנט רק דרך נסטיק האם זה מספיק?
תודה מראש
אשמח לשמוע האם אתם מרוצים מהשואב
תודה

מצפה לעוד

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אשמח לשמוע האם אתם מרוצים מהשואב
תודה
צעצוע נחמד יש כאלה שמשוגעים על זה אני ממש לא אך לפעמים זה דבר טוב כשאין כח לנקות [רק הבעיה שצריך כח להרים את כל החפצים מהריצפה] לעצם הדגם בסה"כ עושה עבודה טובה למרות שאני בטוחה שיש דגמים יותר טובים שעובדים בצורה יותר מקצועית וטובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה