דרוש מידע שואב אבק אלחוטי מסין ILIFE H70

מצפה לעוד

משתמש פעיל
עריכה תורנית
חברה שלחה לי קישור לשואב אבק מסין במחיר של 100דולר וטוענת שמעה שזה דגם שהרבה הזמינו אך לא מכירה מישהו ספציפי,
מישהי מכירה את זה או דגם אחר מומלץ באזור המחיר הנ"ל?

esther_oh

משתמש רשום
היי אני הזמנתי את זה וזה מצוין, אני ממש אהבתי ואפילו המלצנו, בעלי הזמין לחבר שלו שגם רצה.
בדיוק לאחרונה, הוא התקלקל, לא יודעת בדיוק מה הסיבה. (אולי כי נכנס מחט אבל הוצאנו אותו, אולי יותר מדיי אבק של קידוחים וכד'... צריך לקרוא ברשת איך לשמור על המכשיר כראוי..)
ניסנו לפרק את המכשיר , כנראה המנוע הלך.
זה יכול לקרות בכל מכשיר, גם בדייסון שעולה 3 אלף..
ז"א, זה שווה את המחיר, אם זה עדיין 100$..
אני מחפשת להזמין שוב, עד 300 ש"ח וקצת אני מוכנה להשקיע ולא יותר,
בכל זאת זה מכשיר שימושי מאוד. אני מאוד אהבתי ולפי הקישור ששלחת זה בדיוק מה שהיה לי.
בהצלחה.
אם זה יעניין אותך עדייין ובמידה ואזמין ותרצי- אין לי בעיה לעדכן, ב"נ.

esther_oh

משתמש רשום
*** שימי לב שהם עלו את העלות של המשלוח - המכשיר 400 והעלות משלוח 600!!!

רותיס

משתמש פעיל
אצלינו נשבר אחרי כמה חודשים ובכלל לא חושבת שכ"כ עוצמתי אבל נחמד

esther_oh

משתמש רשום
לא אמרתי עוצמתי, אבל עושה את העבודה ובצורה טובה, ומסייע בניקיון בסיסי של הבית וכד'..

מצפה לעוד

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני בסוף קניתי את זה בסה"כ נחמד חוסך להביא את היעה לכל מקום וגם עושה את העבודה במקומות שצריך שואב קטן.
לא היה לי אף פעם דייסון בשביל לחוש את ההבדל

esther_oh

משתמש רשום
נכון, משהו כזה.
וגם לי לא היה דייסון, אבל מאמינה שההבדל הוא לא משמעותי עד כדי כך.. כשרוצים לנקות דברים קטנים ופירורים קטנים אז זה פתרון מעולה.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
חברה שלחה לי קישור לשואב אבק מסין במחיר של 100דולר וטוענת שמעה שזה דגם שהרבה הזמינו אך לא מכירה מישהו ספציפי,
מישהי מכירה את זה או דגם אחר מומלץ באזור המחיר הנ"ל?

ק.ש.

יש באמזון ב120$ וכעת יש קופון עמוד של 10$ ומשלוח חינם (ויש תוספת של 34$ של המע"מ לתשלום במכס ולאחר תקופה אמורים לקבל החזר יחסי על ההפרש)

(והמעלה שאין שום דאגה בקשר למכס וכן המוצר מגיע עם שליח עד הבית)

1656310567229.png

וכן זרם החשמל תואם לארץ

1656310784378.png

והוא ממוקם כעת 2# בשואבי אבק שהכי נמכרים בארה"ב

esther_oh

משתמש רשום
בס"ד
בהמשך לנ"ל,
לפני כשנה נהרס לנו השואב, ככל הנראה נכנס הרבה אבק למנוע, ממליצה לא להשתמש בזה עבור קדיחות וכד'.
לכן, הזמנו חדש מאליאקספרס,
אני ב"ה אוהבת וממליצה,
הנה הקישור. אם הזמנתן ואהבתן- תכתבו הלאה לאלה שגם מתעניינים..
1684054351799.png

ק"ש מניסיון.
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה