מידע שימושי שהיה בשבת בהדסה עין כרם

ברברה987

משתמש חדש
מישהו יודע האם יש שם מקום לשהיה וארוחות שבת למלווה (בעל) ליולדת
ומה עושים אם מגיעים ללידה בשבת והם עדין לא מוכנים לקבל... האם יש מקום להיות בו בינתיים או שמחכים במסדרון עד מוצ"ש
אשמח לפרטים אפשר גם באישי

shani 2712

משתמש רשום
לפני כמה חודשים היינו שבת בהדסה עין כרם ושהינו במלון עין כרם שצמוד לבית החולים יש מחיר "מסובסד" לאורחים שמגיעים לשבת אבל אין שם ארוחות ולא בטוחה גם בעניין הכשרות
בבית חולים יש אנשי חסד שנמצאים כל שבת וניתן לקחת מהם אוכל לכל ארוחה אחרי התפילה בעניין לינה במחלקה אני לא בטוחה במחלקת יולדות תלוי כנראה במחלקה

רישל

משתמש פעיל
יש שם מלונית, יכול להיות שזה די יקר
(אני פעם שהיתי שם בשבת עם משפחה לילדה חולה. היה איזה ארגון שמימן)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
באופן כללי העניין שם די מסודר יש ארגון מדהים שדואג לסעודות,
אין לי מושג מה קורה בקורונה, אני מאמין שיש להם איזה מתווה שם.

ממ"ד

משתמש מקצוען
כרגע בקורונה יש רק סעודות. לינה יש רק במלונית - לא זול...

או ניתן לישון עם המאושפז.. אבל לא אצל מחלקת יולדות...

FLY HIGH

משתמש מקצוען
הם עכשיו מפרסמים שאם הגיעו ללידה בשבת הבעל מקבל לינה במלונית חינם לשבת - לא יודעת מנסיון רק מהפרסומים אז כדאי לבדוק האם זה נכון...

ברברה987

משתמש חדש
אכן בדקתי ואמרו שאם האשה מאושפזת במחלקת יולדות המלווה זכאי ללינה בלבד במלון עין כרם (גם משהו)

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הייתי שם בחג, יש שם ארגון שנותן ארוחות שבת טעים מאוד ארוז אסטטי, לגבי לינה אני לא יודעת
ואם את מתכננת ללדת שם אז תציצי פה

ברברה987

משתמש חדש
אני הייתי שם בחג, יש שם ארגון שנותן ארוחות שבת טעים מאוד ארוז אסטטי, לגבי לינה אני לא יודעת

צריך להירשם מראש? היכן הם נמצאים? (שלא נאבד במקום הענק הזה)

י.ר.ג

משתמש חדש
האם הכוונה ליומיים בבית החלמה מעבר ללילה שהדסה נותנים(משערי רווחה?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה