מידע שימושי שדרוג תחפושת כבאי

אגס חשמלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אשמח אם יש למישהו רעיון איך לשדרג תחפושת של כבאי

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי ממליצה לך ללכת להצטלם בתחנת כיבוי אש

נחמי3

משתמש מקצוען
לבן שלי קניתי סמי הכבאי
וכל הציוד האדום לא מידי מתאים
למישהי יש עוד הברקות?

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני קניתי לו מכשיר קשר בצבע צהוב ומתזית כן בצבע אדום - אבל אני ידפיס מדבקה עם לוגו וידביק על זה..

ישראל העם

משתמש פעיל
לוקחים בקבוק רגיל ומרססים עליו בספריי אדום לוקחים שפריצר מאחד מבקבוקי הניקוי עדיף בצבע אדום מדפיסים עליו בגדול מדבקה צבעונית אש אותיות לבנות על רקע אדום.
והנה לכם מטף

י.נועה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ראיתי בshopshop בבני ברק אביזרים ממש יפים לכבאי.. לא זוכת בדיוק מזה היה אבל סוג של מתזית ועוד כמה דברים
זה היה בצבע אדום

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בספרי גאולה קניתי מטף ממש חמוד ואיכותי ב7 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה