דרוש מידע שגיאת כרטיס זיכרון.....הצילו!

אחרי יום ארוך ומתיש של צילום הקטנטנים.......
כשאני מדליקה את המצלמה רשום לי שגיאת כרטיס זיכרון ולא עולות התמונות,
במחשב הכרטיס עולה אך התיקייה ריקה, מציינת שקודם ראייתי את התמונות כרגיל וכשכיביתי את המצלמה זה קרה אשמח לכל מידע מהמבינים בתחום אני צריכה את התמונות דחוווווףףףףף תודה מראש

נעמי אדלר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אחרי יום ארוך ומתיש של צילום הקטנטנים.......
כשאני מדליקה את המצלמה רשום לי שגיאת כרטיס זיכרון ולא עולות התמונות,
במחשב הכרטיס עולה אך התיקייה ריקה, מציינת שקודם ראייתי את התמונות כרגיל וכשכיביתי את המצלמה זה קרה אשמח לכל מידע מהמבינים בתחום אני צריכה את התמונות דחוווווףףףףף תודה מראש
שאת פותחת את התיקיה ועושה חיפוש של - בשורת חיפוש
זה מביא לך תוצאות?

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בשורת החיפוש תעשי נקודה

גלי ים

משתמש רשום
אצלי בכרטיס זה קורה הרבה
ואז אני מזיזה קצת את החלק של הכרטיס שנועל אותו

אני 2023

משתמש מקצוען
זה קרה לי פעם.
יכול להיות שהבעיה בקורא כרטיסים של המחשב.
אפשר לקנות קורא כרטיסים חיצוני (אם אין לכם) ולנסות להכניס את הכרטיס של המצלמה דרכו.

yosy

משתמש פעיל
קופץ על האשכול יש לי דיסק און קי שכשאני מכניס אותו למחשב הוא אומר לי לעשות אתחול
מה אפשר לעשות
אם עושים אתחול כל החומר נמחק ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה