התייעצות שבר ברגל

RGS

משתמש פעיל
יוצרי ai
ילד בן 10 שבר את הרגל- בכף הרגל.
היה 3 שבועות עם גבס.
הורידו את הגבס לפני 48 שעות.
מתחת לכף הרגל- יש שטף דם כבר 3 שבועות.
חייבת לציין שלא דרך על הרגל כל התקופה.
עכשיו עדיין לא מסכים לדרוך על הרגל.
שואלת האם זה תקין? אולי צריך צילום?

תודה רבה לכולם.

ראש מנוע

משתמש פעיל
לפעמים יתכן דלקות מהמתיחה של הגידים, כדאי לפנות לרופא, אבל זה לא מעיד כלל על השבר שהיה קודם לכן.

• תודה
Reactions: RGS

יעקב הרמתי

משתמש פעיל

RGS

משתמש פעיל
יוצרי ai
תודה על התשובות!
זה שהוא לא מסכים לדרוך על הרגל זה נורמלי?
הוא אומר שזה עדיין כואב לו...
במקום ללכת הוא זוחל או קופץ על רגל אחת----

למח

משתמש רשום
אני מכיר משהו שהבית חולים עשו לו סי טי ומצאו באמת שבר בברך וניתחו ושמו ברזלים וכשהתחיל ללכת כאב לו הקרסול יותר מהמקום המנותח ואז עשו צילום ובאמת מצאו עוד שבר ושוב פעם ניתחו ושמו ברזלי....
[לפעמים יש בבתי חולים גם כשלונות] גם זו לטובה......

• תודה

BRAYNDY

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לבת שלי היה גבס 4 שבועות
הלכה חודש אח"כ צלוע לגמרי
הגעתי אחרי שבועיים לעשות צילום וראינו שהשבר התאחה רק לוקח זמן עד שחוזרים ללכת רגיל..
השאלה אם עשו צילום לראות שאפשר להוריד את הגבס?

בת שבע ו

משתמש רשום
אני עברתי שבר מסובך בקרסול ו3 חודשים לא דרכתי על הרגל, הייתי בטוחה שביום שהרופא יאשר לי אני אקפוץ וארוץ, אך בהתחלה קשה מאד ללכת המח "שוכח" איך לבצע את הפעולה, לכן הכי חשוב- זה לבצע פיזיותרפיה ולא לוותר על זה.
וכמובן- עשו לי כל הזמן צילומים לראות שהשבר התאחה, כדאי שגם תתייעצי עם רופא.
רפואה שלימה ובהצלחה

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה