רכבים שברולט אורלנדו המלצות/דיס-עזרתכן בדחיפות

מירי חן

משתמש פעיל
צריכת דלק? אחזקה? תיקונים יקרים?,כי הרבה לא ממליצים על רכבים אמריקאים

מצליחה

משתמש מקצוען
לא יודעת להגיד צריכת דלק (אולי כשבעלי יחזור, הוא ידע), לא היו לנו תיקונים (ב"ה) וגם לא אחזקה (אולי כי היא חדשה), לא יודעת אם עזרתי, אבל אנחנו מאוד מרוצים.
הוא רכב מאוד מרווח (במושב האחורי יכולים לשבת בנח שני מבוגרים), החסרון היחיד (של כל הרכבים המשפחתיים) הוא המחסור בתא מטען, אבל אני לא חושבת שיש רכב של 7 מקומות שיש לו תא מטען.

מצליחה

משתמש מקצוען
עגלה שמתקפלת קטן (קיפול מטריה), כלומר טיולון, יש מקום.
עגלות אחרות, אני לא יודעת.
מאמינה שעגלות אמבטיה שמתקפלות בומבה, לא יכנסו.

מצליחה

משתמש מקצוען
לא, אין מקום.
אני אורזת בשקיות, ושמים ברגלים של הילדים.
אם נוסעים לכמה ימים אז יש לנו צ'ימיגאג.

מצליחה

משתמש מקצוען
מה זה אומר קטנה?
תעשי חשבון, אם נכנסת עגלת טיולון בקיפול מטריה, אולי נשאר קצת מקום למזוודה ממש קטנה (אולי קופסא של שטריימל...)

לווים

משתמש מקצוען
לא יודעת לגבי שברולט אורלנדו כי אין לנו אותה

אני כן יודעת שיש לנו אוטו 7 מקומות(רנו גרנד סניק) התא מטען לא גדול- אבל כן בהחלט נכנסת מזוודה גדולה ואם רוצים גם עגלת טיולון. (עגלת אמבטיחה עם גלגלים גדולים אין מה לדבר בכלל)

אם לא צריך את כל ה7 מקומות אלא רק 6 נניח- אפשר לקפל מושב אחד ואז הכול נכנס ממממש בנחת.

מצליחה

משתמש מקצוען
זה או תא מטען גדול יותר או מקום ישיבה מרווח יותר.
כשאנחנו חיפשנו רכב 7 מקומות, ראינו שאם התא מטען מרווח אז המושבים צפופים, ומתאימים רק לילדים, ואם יש פחות תא מטען, אז המושבים מאוד מרווחים.
וככה זה באמת באורלנדו, מקום ישיבה מרווח, ותא מטען קטן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה