שאלטר

איש קטן

משתמש צעיר
אולי יתנדב מאן-דהוא להביא לכאן את ההמשך שטרם שזפתי עיני בו.

תודה מראש.

איש קטן

משתמש צעיר
קיבלתי הערב את ההמשך בת.ד. ואכזבתי רבה עד מאד.

החוברת שהפיקו לא מזכירה במאומה את הקמפיין המקדים המבריק, לא בסלוגן, לא בפונט, לא בגריד, בקיצור, בכלום.

משום מה הרהרתי בליבי, שאת קמפיין הטיזרים רקמו וביצעו רק אחרי שכל שאר החומר היה מוכן ומודפס, ואז ישבו בקומה השניה בבנין רב הקומות באיזור התעשייה שליד קרית בעלזא, ושברו ת'הראש, איך למען ה' מעניינים את שארית עמך ישראל בהגרלה שאך זה עתה התקיימה כדוגמתה, מאותה תוצרת הידברותית.

ורק לאחר שכל שאר החומר היה מוכן, באו ואמרו, בואו נרים את השאלטר, ונאיר את הקמפיין באור בוהק.

אך שכחו לעדכן את ההמשך בגריד החדשני. אם אין לי טעות לא מוזכר ולו פעם אחת המילה "שאלטר" בחוברת המצורפת, (אל תתפסו אותי במילה, לא קראתי הכל בעיון, אך בעמוד הראשון לבטח לא מוזכר המילה, ואין קשר בין העמוד הראשון של החוברת לבין הטיזר ולא כלום).

אילו היה בי מקצת מהחוצפה הישראלית הידועה לשמצה, הייתי מוציא תוך לילה קמפיין ל"טרקלין יאקאב חשמל", תחת הכותר: בוא תרים את השאלטר, קנה חבילת מוצרי חשמל, ושלושה חודשים החשמל עלינו, אתה רק תרים את השאלטר, אנחנו נשלם.

את הגריד כמובן אמשיך מהגריד שמחזיק מזה כשבועיים את הקירות הרעועות במאה שערים, ואת פלטת העץ ליד איצקוביץ, ושארית עמך בית ישראל שעיניהם נשזפה בטיזר המדהים, יחברו את הטיזר המוצלח ליאקאב חשמל דייקא, ואופס, לא יקשרו בינו לבין הידברות.

פספוס, וחבל.

זו דעתי הענייה, ונהגו לחלוק עליה.

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
לא ראיתי עדיין את החוברת אבל אם המצב הוא כמו שאי"ק מתאר, אזי מילותיו פנינים, וחבל מאוד.

וכבר דשנו בנושא בסמוך באשכול על תופעת הטיזריזם שהשתלטה על המדיה הקטנה שלנו.

[אי"ק, מה נשאר עם הרעיון העתיק שתחליף שם לניק שלך?...]

elir02009

משתמש חדש
נכתב ע"י איש קטן;333675:
קיבלתי הערב את ההמשך בת.ד. ואכזבתי רבה עד מאד.

החוברת שהפיקו לא מזכירה במאומה את הקמפיין המקדים המבריק, לא בסלוגן, לא בפונט, לא בגריד, בקיצור, בכלום.

משום מה הרהרתי בליבי, שאת קמפיין הטיזרים רקמו וביצעו רק אחרי שכל שאר החומר היה מוכן ומודפס, ואז ישבו בקומה השניה בבנין רב הקומות באיזור התעשייה שליד קרית בעלזא, ושברו ת'הראש, איך למען ה' מעניינים את שארית עמך ישראל בהגרלה שאך זה עתה התקיימה כדוגמתה, מאותה תוצרת הידברותית.

ורק לאחר שכל שאר החומר היה מוכן, באו ואמרו, בואו נרים את השאלטר, ונאיר את הקמפיין באור בוהק.

אך שכחו לעדכן את ההמשך בגריד החדשני. אם אין לי טעות לא מוזכר ולו פעם אחת המילה "שאלטר" בחוברת המצורפת, (אל תתפסו אותי במילה, לא קראתי הכל בעיון, אך בעמוד הראשון לבטח לא מוזכר המילה, ואין קשר בין העמוד הראשון של החוברת לבין הטיזר ולא כלום).

אילו היה בי מקצת מהחוצפה הישראלית הידועה לשמצה, הייתי מוציא תוך לילה קמפיין ל"טרקלין יאקאב חשמל", תחת הכותר: בוא תרים את השאלטר, קנה חבילת מוצרי חשמל, ושלושה חודשים החשמל עלינו, אתה רק תרים את השאלטר, אנחנו נשלם.

את הגריד כמובן אמשיך מהגריד שמחזיק מזה כשבועיים את הקירות הרעועות במאה שערים, ואת פלטת העץ ליד איצקוביץ, ושארית עמך בית ישראל שעיניהם נשזפה בטיזר המדהים, יחברו את הטיזר המוצלח ליאקאב חשמל דייקא, ואופס, לא יקשרו בינו לבין הידברות.

פספוס, וחבל.

זו דעתי הענייה, ונהגו לחלוק עליה.
לך תדע מה הם מתכננים בהמשך לדעתי זה קמפיין לא פחות טוב אפילו יותר מהקודם לא לזלזל:)

max

משתמש רשום
הטיזר הראשון היה חביב, רק שלמזלו הוא נפל בשבוע בו היו עוד כמה טיזרים וזה גרם בלבול...
הטיזר המשלים היה עוד יותר טוב, אך מהמעטפה בתיבות הדואר התאכזבתי...

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אחרי פולטריילר, שאלטר (הערשל)
מה יהיה הקמפיין הבא?
שטעקער? קאבל? או פראייר.

מאן דאמר

משתמש פעיל
קיבלתי את המכתב בדואר, האמת היא שאחרי כל הקיטורים והקטילות אני לא יודע בדיוק מה כל כך נורא בזה.... בסך הכל המכתב כתוב בצורה מאד חזקה ומשכנעת, אולי לא כל כך מקצועית, אבל אפשר לסלוח על זה. החוברת והפרוספקט יפים מאד, וכתובים גם בצורה יפה. אחרי הכל בגדול זה קמפיין מוצלח.

עששית

משתמש רשום
אכן כמו שאומרים כאן, טיזר אדיר ומדהים שחולל מהפיכה, אבל בסופו של דבר קמפיין ההמשך הרס להם, לדעתי זה נראה ממש כמו 2 חברות... חברה אחת ביצעה את הטיזר, וחברה שניה עשתה את קמפיין ההמשך של הטיזר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה