אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

avip

משתמש חדש
פעם ראשונה שרוצה לקנות באמזון
יש קופונים או משהו שאני צריכה לדעת לפני ביצוע הקניה?
ואם המחיר הוא
סכום ביניים בסל (3 פריטים ‏74.48 $)
זה סיכון?
יש גם לוודא לשלם בדולרים ולא בשקלים, בגלל שהפטור מס ב 75 דולר... וכל פעם השקל משנה את כמה זה שווה לדולרים

שרהק

משתמש רשום
רוצה לקנות מצעים באמזון. לא מבינה איך הולך שם המידות.
יש שם king; qween ועוד
אשמח לדעת איזו מידת סדין צריך למיטה בגודל 190*90
תודה מראש לכל העונים

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
רוצה לקנות מצעים באמזון. לא מבינה איך הולך שם המידות.
יש שם king; qween ועוד
אשמח לדעת איזו מידת סדין צריך למיטה בגודל 190*90
תודה מראש לכל העונים
שימי לב שרוב הסדינים בארה"ב הם ללא גומי מה שנקרא flat sheet. זה חתיכת בד גדולה. אם את רוצה עם גומי את צריכה fitted sheet.
המידה single מתאימה ל90 * 200

ישראלים

משתמש מקצוען
למשהוא יש קישורים לחולצות בנטון וכו . אבל במחירים טובים ( משהוא ספרה לי שקנתה באמזון לא ארהב במחירים מוזלים ממש)
איך אני בוחרת איזה אמזון ואיך אני יודעת מה הבבדל במחיר.
חדשה באמזון

שרהק

משתמש רשום
שימי לב שרוב הסדינים בארה"ב הם ללא גומי מה שנקרא flat sheet. זה חתיכת בד גדולה. אם את רוצה עם גומי את צריכה fitted sheet.
המידה single מתאימה ל90 * 200
ממש תודה על התשובה
אני רוצה את המצעים האילו- אבל אני לא רואה את הגודל single. אולי תוכל לעזור לי?
https://www.amazon.com/sábanas-Seri...dDbGljaz10cnVl&sprefix=hc+&sr=8-1-spons&th=1p
תודה

כותבת הרבה

משתמש פעיל
אשמח לעזרה

חישוב המס הוא עם המשלוח או בלי

יש מוצר ב58 דולר ומשלוח קרוב ל50 דולר
(אותו מוצר מופיע גם כ100 דולר ומשלוח חינם)
וזה לא מראה שגובים מס
יכול להיות?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אני רוצה להזכיר את אופציית ה"אמזון סמייל" שבה אמזון נותנת 0.5% מקנייתכם לצדקה ואופציה זו מופעלת אם מתחילים את הקניה בכתובת

https://smile.amazon.com/

ולאחר הלחיצה אם רואים למעלה בצד המסך את הסימון הזה, אזי הופעל אופציית הסמייל

1642405108309.png

בכתובת הזאת בוחרים לאיזה עמותה לתרום, רושמים לדוגמא MIR YESHIVA ומקבלים את ישיבת מיר ובוחרים אותה (או כל מוסד אחר)

אגב מומלץ לעשות קישור לכתובת האמזון סמייל בשורת הקישורים למעלה כי מטבע הדברים שוכחים להפעיל את הסמייל בקניות, וכך אפשרות הסמייל מופעלת כל פעם כשנכנסים לאתר אמזון

וכבר כתבתי על האמזון סמייל כאן

manu

משתמש פעיל
אף פעם לא קניתי באמזון...
איך זה עובד אם אני רוצה לקנות מחשב ב700 $
כמה מס אצטרך לשלם?

A052

משתמש סופר מקצוען
באמזון הם לוקחים על עצמם את כל המיסים אם הם יהיו יותר ממה ששילמת, ומחזירים מס שלא שולם בפועל.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
תודה
זה מה שכתוב באמזון שיש פקדון דמי ייבוא בסכום 120$?
ואין שום מצב שכשאני בא לקחת אותו כאן בארץ אצטרך לשלם עוד מס אחר?

באמזון הם לוקחים על עצמם את כל המיסים אם הם יהיו יותר ממה ששילמת, ומחזירים מס שלא שולם בפועל.

אל דאגה, אין מצב שתשלם.

ולפני שבועיים פתאום קיבלתי הודעה שמגיע לי החזר על מוצר שקניתי לפני חצי שנה ולפי החשבון שלהם שילמתי יותר מדי בדמי יבוא...

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באמזון גובים "פקדון מיסים" לטובת שחרור המשלוח שהוא מגיע לארץ.
כרגע יש באג בחישוב הפקדון בלא מעט מקרים (נגבה פקדון גבוה מהנדרש).

ניתן להזמין ולקבל בחזרה את ההפרש כחודש-חודשיים אחרי שהמשלוח מגיע לארץ (קורה אוטמטית).

או ניתן לעקוף את הבאג - ובכדי לעשות כן - יש להוסיף מוצר נוסף לעגלה (כן. ככה. פשוט להוסיף עוד מוצר).
אם אין לכם כלום אז תוסיפו מוצר קטן וזול וזהו.

אל דאגה, אין מצב שתשלם.

ולפני שבועיים פתאום קיבלתי הודעה שמגיע לי החזר על מוצר שקניתי לפני חצי שנה ולפי החשבון שלהם שילמתי יותר מדי בדמי יבוא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה