Design שאלות - לגבי בניית אתר להוצאה לאור ולמכירת ספרים

ישי ע

משתמש חדש
אני מעוניין לבנות אתר להוצאה לאור חדשה, למטרות הבאות:
1. אתר החברה, אודות, ספרים, יצירת קשר, וכו'
2. חנות ספרים - אפשרות למכור דרך האתר
3. בלוג - אפשרות להוסיף מאמרים
4. הגשות - דף/דפי הסבר להגשת כתבי יד

השאלות:
1. האם כדאי לבנות בוורדפרס?
2. איפה כדאי לאחסן את האתר? המליצו על בלו הוסט (bluehost), האם כדאי?
3. באתרי אחסון יש חבילות שונות, לדוגמה ecommerce, wordpress, shared. מה הכי מתאים לדעתכם?

תודה מראש על עזרתכם!

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
1. כן, אתר קלאסי לוורדפרס
2 + 3 מבחינת אחסון לא להתפשר על פחות מ-UPress
גם אבטחה טובה, גם שרת מהיר, גם שירות טוב. מכל הבחינות הם מנצחים. רק המחיר קצת יקר מהאחרים..
אם תרצה יש לי קוד קופון של 5% הנחה ליופרס
UP05HENCO

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
2. איפה כדאי לאחסן את האתר? המליצו על בלו הוסט (bluehost), האם כדאי?
אני ממליצה על שרלוקהוסט אמינים ושרות בעיברית

3. באתרי אחסון יש חבילות שונות, לדוגמה ecommerce, wordpress, shared. מה הכי מתאים לדעתכם?
בכל אתר יש משהו אחר...
תתייעץ איתם, הם יכוונו אותך

ישי ע

משתמש חדש
בכל אתר יש משהו אחר...
תתייעץ איתם, הם יכוונו אותך
השאלה אם ארצה למכור שם ספרים, האם כדאי לשלם יותר לאחסון מיוחד או שאפשר להוסיף חנות באחסון רגיל?
ואם מדובר באתר וורדפרס, האם כדאי לשלם יותר עבור אחסון מיוחד לוורדפרס או שאפשר להסתדתר עם אחסון רגיל?

תודה!

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש הרבה רמות של אחסון.
לדעתי כדאי לכל אחד ששואל בתחום הזה, לבדוק מה הצפי המשוער להרויח, כמה בודאי תרוויחו (אם אפשר לומר דבר כזה, בכל מקרה לגופו), כמה במשוער תרוויחו, וכמה אתם מצפים להרוויח.
לפי זה תדעו אם כדאי להשקיע כסף וכמה.
יש הרבה מאוד רמות של שרתי אחסון, הרבה מאוד חברות, הרבה מאוד הבדלים, ויש שרתים אפילו בחינם ויש בתשלום בכמה שקלים בודדים לחודש עד מאות שקלים לחודש.
כל אחד צריך לבדוק אם השקעות יביאו לו רווח או הפסד, (וכמובן גם מי שמובטח להרוויח אינו מחוייב להוציא זאת על שיפורים בשטחי אחסון במידה ומספיק לו אחסון זול יותר בשופי).
למאן דבעי אני יכול להציע ג"כ שטחי איחסון בחינם/בזול. כמה מסלולים.

נערך לאחרונה ב:

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
השאלה אם ארצה למכור שם ספרים, האם כדאי לשלם יותר לאחסון מיוחד או שאפשר להוסיף חנות באחסון רגיל?
ואם מדובר באתר וורדפרס, האם כדאי לשלם יותר עבור אחסון מיוחד לוורדפרס או שאפשר להסתדתר עם אחסון רגיל?

תודה!
הכי טוב לדעתי, שתעלה פה 2-3 אפשרויות רלוונטיות מבחינתך (מחיר)
ונאמר לך מה כדאי לבחור
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה