אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

in the focus

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
1624789239182.jpeg

אם פי 3

משתמש מקצוען
יש קופונים,
אני מבצעת רכישה של 52.61 דולר
אשמח לכמה שיותר הרבה וכמה שיותר מהר!!

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

ca1

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עזרה דחופה
איך מגיעים לשירות לקוחות ?

כללית זהב

משתמש מקצוען
אם עושים קניה של כמה דברים ובסה"כ יוצא יותר מ75 דולר, צריך לשלם מס או שהם מחלקים את זה לכמה חבילות?

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם עושים קניה של כמה דברים ובסה"כ יוצא יותר מ75 דולר, צריך לשלם מס או שהם מחלקים את זה לכמה חבילות?
אם זה מחנות אחת לבקש מהמוכר שיכתוב סכום נמוך( בדרך כלל המוכרים כותבים לבד סכום נמוך) ועל פי רוב עובר חלק במכס... הזמנה מכמה חנויות נשלח מכל חנות בנפרד, האיחוד חב' לאחרונה זה עד 75$ (לא נתקלתי שאיחדו חב' ביותר מ75$).

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
רציתי לשאול לגבי קאש בק
עברתי דרך האתר של מקס ונכנסתי לעלי אקספרס וקניתי מוצרים שהיו לי כבר בעגלה
האם אני אקבל עליהם החזר?
ואם כן איפה אני אמורה לראות אותו?
תודה רבה

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
רציתי לשאול לגבי קאש בק
עברתי דרך האתר של מקס ונכנסתי לעלי אקספרס וקניתי מוצרים שהיו לי כבר בעגלה
האם אני אקבל עליהם החזר?
ואם כן איפה אני אמורה לראות אותו?
תודה רבה
על מה שהיה כבר בעגלה ככה"נ לא מתקבל החזר (לפי טענת קאשדו)

קרן אור

משתמש פעיל
אם זה מחנות אחת לבקש מהמוכר שיכתוב סכום נמוך( בדרך כלל המוכרים כותבים לבד סכום נמוך) ועל פי רוב עובר חלק במכס... הזמנה מכמה חנויות נשלח מכל חנות בנפרד, האיחוד חב' לאחרונה זה עד 75$ (לא נתקלתי שאיחדו חב' ביותר מ75$).
עוכבה לי במכס חבילה גדולה ששווה 240$, המוכר הצהיר עליה 64$ וכעת הם מבקשים ממני מסמכים וקבלה....
יש מה לעשות או לשלם את כל מה שיושת עלי בהכנעה?

פרידא

משתמש מקצוען
כתוב לי על החבילה שנמסר. אני לא קיבלתי כלום. פתחתי סיכסוך והמוכר מבקש שאני אאשר שקיבלתי. הוא מראה צילום מסך שכתוב שנמסר וטוען שאני צריכה לגשת לסניף הדואר המקומי ולדבר איתם. זו לא בעיה שלו.
הצדק איתו?
לאשר לו ולגמור את הסיכסוך. עם מי אני אדבר בדואר? זה לא יעזור כלום.

פרידא

משתמש מקצוען
כתוב לי על החבילה שנמסר. אני לא קיבלתי כלום. פתחתי סיכסוך והמוכר מבקש שאני אאשר שקיבלתי. הוא מראה צילום מסך שכתוב שנמסר וטוען שאני צריכה לגשת לסניף הדואר המקומי ולדבר איתם. זו לא בעיה שלו.
הצדק איתו?
@הכלבויניק

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
הצדק איתו?
א. מה מופיע באתר הדואר?
ב. אם לא קיבלת, בשום אופן לא לסגור את הסכסוך

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
כתוב - לא נמצא
מעולה.
לא לסגור את הסכסוך.
הייתי מוסיף צילומי מסך מאתר דואר ישראל ומהאתר הנ''ל (באנגלית) שמראה על המספר מעקב הזה שלא בגיע, ולחכות.

בקרוב

משתמש רשום
האם יש אפשרות למיין חיפוש לפי מחיר מנמוך לגבוה. אבל למיין מחיר של ארץ מוצא סין. כי בתקופה האחרונה יותר ויותר מוכרים נותנים אופציה למכירה מכמה ארצות מוצא אחרות שאינן נשלחות לישראל במחיר זול (וכשבוחרים סין המחיר הגבוה מביניהם) ואלה קופצים בראש. ואין דרך למצוא את הזולים האקטואליים עבורנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה