אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

זושא כץ

משתמש מקצוען
10 שעות זה לא הוכחה לכלום, רק שתבין שהשעות פה ושם הפוכות, יכול להיות שרק עכשיו הוא קם בבוקר, למוכרים בעלי לוקח בערך יום-יום וחצי לענות
אשמח לקבל מידע מי זה שחף
ומדוע הם בחרו להתעלל בי?
מה אני צריך לבקש מהמוכר שיביא להם?
האם הוא יודע מה זה הדבר הזה?
הם מבינים שאליאקספרס זה חיקוי מותגים בדברים זולים?

avi++

משתמש מקצוען
אשמח לקבל מידע מי זה שחף
ומדוע הם בחרו להתעלל בי?
מה אני צריך לבקש מהמוכר שיביא להם?
האם הוא יודע מה זה הדבר הזה?
הם מבינים שאליאקספרס זה חיקוי מותגים בדברים זולים?
1. שחף זה ככה"נ הנציגה של אקסלוט שהיא אחראית על ההפצה של עלי
2. הם בחרו להתעלל בך כי כנראה הם חושדים שהברחת יהלומים או משהו דומה, או שסתם נפלת בבדיקה אקראית
3. "commercial invoice">גוגל טרנסלייט>"חשבונית סחר", מכיוון שיש מקרים שלקוחות מבקשים מהמוכרים שיכתבו על החבילה מחיר נמוך מ75$ כדי שלא יחויבו במס, המוכסים החכמים שלנו כנראה יודעים מזה ולכן אם הם רואים חבילה שהתכולה שלה לא כ"כ הגיונית למחיר הם עוצרים אותה לבירור, לדוג' אם כתוב "מחשב" אבל זה עולה רק 10$ הם יבררו מה קורה פה, וזה כנראה מה שקרה לך
4. מן הסתם המוכר יודע מה זה, זה כנראה קבלה או משהו בסגנון
5. זה גם נכון
6. אולי כדאי שלא תקח את הדברים שלי הלכה למעשה וכן תחכה למומחים שיבואו בבוקר

avi++

משתמש מקצוען
1. שחף זה ככה"נ הנציגה של אקסלוט שהיא אחראית על ההפצה של עלי
2. הם בחרו להתעלל בך כי כנראה הם חושדים שהברחת יהלומים או משהו דומה, או שסתם נפלת בבדיקה אקראית
3. "commercial invoice">גוגל טרנסלייט>"חשבונית סחר", מכיוון שיש מקרים שלקוחות מבקשים מהמוכרים שיכתבו על החבילה מחיר נמוך מ75$ כדי שלא יחויבו במס, המוכסים החכמים שלנו כנראה יודעים מזה ולכן אם הם רואים חבילה שהתכולה שלה לא כ"כ הגיונית למחיר הם עוצרים אותה לבירור, לדוג' אם כתוב "מחשב" אבל זה עולה רק 10$ הם יבררו מה קורה פה, וזה כנראה מה שקרה לך
4. מן הסתם המוכר יודע מה זה, זה כנראה קבלה או משהו בסגנון
5. זה גם נכון
6. אולי כדאי שלא תקח את הדברים שלי הלכה למעשה וכן תחכה למומחים שיבואו בבוקר
אה, יש לי רעיון, תחזיר לשחף מייל, שהיא תסביר לך מה לעשות,, זה העבודה שלה

וויינער יואל

משתמש מקצוען
איך אפשר לדעת היכן מיקום החבילה במס' מעקב כזה: TYZRB**********YQ
ובאיזה חברה נשלחה
במעקב משלוחים רשום שממתין לאיסוף

טום אנד ג'רי

משתמש רשום
הזמנתי חבליה מעלי אקספרס, ובאתר של עלי אקספרס רושם: מוכן לאיסוף הגיע לתחנת האיסוף העצמי. אנא גש לאסוף את הזמנתך
מה זה אומר? איפה החבילה נמצאת?

טום אנד ג'רי

משתמש רשום
במעקב דואר ישראל רושם:
אין נתונים על דבר הדואר מסוג מדלת לדלת שמספרו AE*********IL
(זה לא חבילה שאמורה להגיע לתיבת דואר, חבילה לא מדי קטנה)

טום אנד ג'רי

משתמש רשום
תבדקי בטראק17 איזה חברת שליחויות זה
בטראק 17 רושם: לא ניתן למצוא את המספר הזה כרגע. זה עדיין לא זמין במערכת של הספק. אנא בדוק שוב מאוחר יותר.
אך באתר של עלי אקספרס רשום שכבר נמצא בעיר שלי, מסומן למעלה V על העיר שלי
איפה זה יכול להיות?

טאי דאי

משתמש פעיל
בטראק 17 רושם: לא ניתן למצוא את המספר הזה כרגע. זה עדיין לא זמין במערכת של הספק. אנא בדוק שוב מאוחר יותר.
אך באתר של עלי אקספרס רשום שכבר נמצא בעיר שלי, מסומן למעלה V על העיר שלי
איפה זה יכול להיות?
אולי תנסי פו .....

טום אנד ג'רי

משתמש רשום
אולי תנסי פו .....
רושם: מחכה לך לאסוף
2022-08-16 08:35:49 [GMT+0]

אך לא רשום את המיקום

טאי דאי

משתמש פעיל
הזמנתי מוצר בעלות של 10 שח
וכתוב לי שזה תקוע במכס
זה אמור להשתחרר מהמכס?
אלי לעשות משהו?
סתם מעניין למה זה תקוע במכס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה