טקסטים שאלה פשוטה אינדיזיין - בנוגע לשגיאות למטה באדום

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מסמך שבגלל פרמוט המחשב נוצרו בו המון שגיאות שאין להן משמעות, למטה מסומן באדום המון שגיאות
במסמך שמורות על רווחים כלשהם, יש אפשרות לבטל את השגיאות הללו?
אם אייצא קובץ PDF יש בעיה מבחינת ה"שגיאות" הלא חשובות האלו? או שאפשר לייצא כרגיל?

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
יש לי מסמך שבגלל פרמוט המחשב נוצרו בו המון שגיאות שאין להן משמעות, למטה מסומן באדום המון שגיאות
במסמך שמורות על רווחים כלשהם, יש אפשרות לבטל את השגיאות הללו?
אם אייצא קובץ PDF יש בעיה מבחינת ה"שגיאות" הלא חשובות האלו? או שאפשר לייצא כרגיל?
אם השגיאות מופיעות אחרי פירמוט המחשב, ככל הנראה זה שגיאות בגלל פונטים שכרגע לא נמצאים.
אחרי פירמוט יש רק את הפונטים הבסיסייים של מערכת ההפעלה, אני מניח שהשתמשת עם פונטים שכרגע לא מותקנים וזה מה שיוצר את השגיאות.
תעלי אולי צילום מסך של החלון (במצב פתוח) ונוכל לראות מה הבעיה?

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם השגיאות מופיעות אחרי פירמוט המחשב, ככל הנראה זה שגיאות בגלל פונטים שכרגע לא נמצאים.
אחרי פירמוט יש רק את הפונטים הבסיסייים של מערכת ההפעלה, אני מניח שהשתמשת עם פונטים שכרגע לא מותקנים וזה מה שיוצר את השגיאות.
תעלי אולי צילום מסך של החלון (במצב פתוח) ונוכל לראות מה הבעיה?

בעיקרון זה נכון, זו הסיבה.
העניין שמדובר בפונט שמגיע עם הווינדוס וכנראה השתנה שמו ע"י ווינדוס, בכל מקרה ישבתי לתקן את כל השגיאות, עכשיו הכל פיקס.

הייתי שמחה לדעת אם יש בעיה לייצא קובץ עם שגיאות לידע כללי.

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
הייתי שמחה לדעת אם יש בעיה לייצא קובץ עם שגיאות לידע כללי.
בעיקרון כן!
אם זה לינקים - התמונות עלולות לצאת בפידיאף מפוקסלות.
אם זה פונטים חסרים - את תקבלי במקומם פונטים ברירת מחדל.
אוברסט טקסט - חלק מהטקסט לא מוצג!

אני אישית אף פעם לא מייצא כשיש אור אדום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה