שאלה על אתר ג'ומלה וכן חו"ד בבקשה

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למדתי לבד איך לבנות אתרי ג'ומלה ע"י מדריכים ברשת.

בניתי לי אתר ג'ומלה ואני מתלבט אם זה נראה מקצועי שהאתר שלי יהיה בג'ומלה או שעדיף שהוא יהיה בנוי עם html/פלאש/jquery וכו' שזה יותר קשה לבניה ולא הכל מובנה.

בנוסף אשמח לשמוע מה דעתכם על האתר ואיפה ניתן לשפר?

וכן האם יש למישהו תבנית ריקה לג'ומלה, כי אני רוצה להחיל עליה עיצוב שאני בניתי בhtml.

ודבר אחרון, האם יש פה מישהו שמכיר את התוכנה ג'ומלה קיט (תוכנה שמשלבת את הג'ומלה בתוך dremweaver) ומוכן ללמד אותי (בתשלום) כיצד להשתמש בה? אני מחפש גם מומחה לג'ומלה שילמד אותי את כל מה שצריך לדעת מעבר למה שפשוט שם.

האתר: http://natidesign.org/

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
דבר ראשון יש טעות בכתיב בצד שמאלי בשאלת הסקר הקלדת במה דעתך על התאר במקום על האתר
דבר שני הבאנרים עם תצוגה מקדימה מעבודות שלך מטעה קצת , שזה קישור לאיזה אתר ובמיוחד הבאנרים של אתרים שעיצבת

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
טוב, אז קודם כל ברוך הבא למועדון הקוד הפתוח
אז
א. אין שום פחיתות כבוד להשתמש בג'ומלה על פני html אלא להיפך. ולו בגלל שאתה יכול להציע ללקוחות שלך יותר.
ב. עכשיו אתה מתחיל ואתה חושב שאתה יודע הכל לאט לאט תבין שאתה עוד לא יודע כלום.
ג. דרימוויבר יודע היום לקרוא ולשלב בתוכו את שלושת מערכות הcms הגדולות שזה אומר וורדפרס ג'ומלה דרופל רק תחפש מדריך איך להתקין את זה נכון ודרימוויבר יעשה לך את זה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני יכולה להמליץ לך על מורה מצויין בתשלום
פרטים באישי

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה

נכתב ע"י studio dv.d;552949:
טוב, אז קודם כל ברוך הבא למועדון הקוד הפתוח
אז
א. אין שום פחיתות כבוד להשתמש בג'ומלה על פני html אלא להיפך. ולו בגלל שאתה יכול להציע ללקוחות שלך יותר.
ב. עכשיו אתה מתחיל ואתה חושב שאתה יודע הכל לאט לאט תבין שאתה עוד לא יודע כלום.
ג. דרימוויבר יודע היום לקרוא ולשלב בתוכו את שלושת מערכות הcms הגדולות שזה אומר וורדפרס ג'ומלה דרופל רק תחפש מדריך איך להתקין את זה נכון ודרימוויבר יעשה לך את זה.

תוכל לפרט יותר איך אני משלב את ג'ומלה בדרימוויבר? איזה מדריך אני אמור לחפש?

תודה

גאולונת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י nati-design;553061:
תוכל לפרט יותר איך אני משלב את ג'ומלה בדרימוויבר? איזה מדריך אני אמור לחפש?

תודה
סורי על הבורות,
למה בכלל לשלב ג'ומלה בדרימוויבר ולא ההפך??

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זאת אומרת שאת תוכלי לערוך את קבצי התבנית של ג'ומלה בדרימוויבר ובעצם לראות בתצוגה מקדימה איך הכל עובד

גאולונת

משתמש מקצוען
בשביל זה יש לי את הפירבאג, לא?
אני מאתרת את הערך הרצוי בפיירבאג ומשנה אותו בCSS / HTML בעזרת דרימוויבר..

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
פיירבאג זה למתקדמים יותר שמכירים את החוקים בע"פ דרימוויבר הוא למתחילים שיש שם את כל החוקים של הcss בתיבה כשפותחים css חדש

גאולונת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י studio dv.d;553301:
פיירבאג זה למתקדמים יותר שמכירים את החוקים בע"פ דרימוויבר הוא למתחילים שיש שם את כל החוקים של הcss בתיבה כשפותחים css חדש
נחמד לדעת שאני מתקדמת..... ;)

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יו, גם אני מתקדמת אם כך.
איזה כייף לי.

אני משנה או מעברתת ג'ומלה ע"י שימוש בפיירבאג ובנוטפאד פלוס פלוס.
לאחרונה כמעט וחדלתי להשתמש בדרימ

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אל תתלהבו כל כך, זה מתקדמים אבל לא כל כך.
פשוט יש כאלה שהם לא מבינים בלכתוב css אז הם פשוט פותחים בדרימוויבר את התיבה הזאת של הcss ומשם הם מוסיפים הגדרות, תגידו להם להוסיף את זה ידנית, אין להם מושג בזה
ככל שאתה מתעסק בזה יותר אז אתה יודע מה ההגדרה של הדברים או לפחות את האות הראשונה ואתה עושה השלמה.
ובשביל זה צריך להיות "קצת" מתקדמים.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י studio dv.d;553330:
אל תתלהבו כל כך, זה מתקדמים אבל לא כל כך.
פשוט יש כאלה שהם לא מבינים בלכתוב css אז הם פשוט פותחים בדרימוויבר את התיבה הזאת של הcss ומשם הם מוסיפים הגדרות, תגידו להם להוסיף את זה ידנית, אין להם מושג בזה
ככל שאתה מתעסק בזה יותר אז אתה יודע מה ההגדרה של הדברים או לפחות את האות הראשונה ואתה עושה השלמה.
ובשביל זה צריך להיות "קצת" מתקדמים.

תלוי מי מלמד ואיך. אני התרגלתי שהרבה יותר נוח לכתוב קוד ידנית. אז גם אם אני עושה זאת בדרימ, בד"כ פתוח אצלי הקוד ואני עובדת לפי זה ולא דרך הדיזיין.
לכן במיוחד עכשיו שאני בונה בג'ומלה, יותר נוח לי להתעסק עם הקוד דרך הפיירבאג, ובנוטפאד, מאשר דרך הדרימ

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני משתמש בפיירבאג לא מעט, כך אני משנה את הערכים בcss.

אני רוצה יותר שליטה במיקומים ברמת הפיקסל, למשל אני רוצה לשלב דיב באמצע המאמר, וזה קשה לי, ואני לא מצליח, בשביל זה רציתי את הג'ומלה קיט, מה גם שאפשר לייצר איתה תבניות לג'ומלה לבד

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה בהחלט נשמע מעניין. תודה

נכתב ע"י kcbv;554409:
יש כאן הפניה לאתר של קייקסופט שממליץ לעבוד על הג'ומלה בעזרת הדרימייבר. וזה ממש פשוט, כמו כל site אחר.
http://creativeme.co.il/?p=302
http://www.quicksoft.co.il/index.php?option=com_eventlist&view=details&id=64:-cs5---&Itemid=15
מנסיוני, הקוד שהדרימייבר יוצרת לא מתקבל כ"כ נחמד בג'ומלה הוא קצת מסורבל. ויוצר בעיות.

בנתיםם ניסיתי כמו שהוא אומר אך ללא הצלחה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י nati-design;553365:
אני משתמש בפיירבאג לא מעט, כך אני משנה את הערכים בcss.

אני רוצה יותר שליטה במיקומים ברמת הפיקסל, למשל אני רוצה לשלב דיב באמצע המאמר, וזה קשה לי, ואני לא מצליח, בשביל זה רציתי את הג'ומלה קיט, מה גם שאפשר לייצר איתה תבניות לג'ומלה לבד

למה אתה לא יכול להכניס דיב בתוך ה HTML וה CSS בלי דרימ?

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

הגיע זמן הגאולה • אתגר 50

לוח מודעות

למעלה