עזרה שאלה נוספת על אתר "דיולינגו"- מי שהשתמש פעם באתר "דיולינגו" שייכנס דחוף!!!!

Shira Gan

משתמש פעיל
האתר הזה: https://www.duolingo.com/learn
הוא אתר מפורסם ללימוד שפות. יש לי בעיה:
בחרתי ללמוד שם אנגלית, אבל בטעות בחרתי את שפת השימוש באתר על צרפתית...
איך משנים?

Shira Gan

משתמש פעיל
בצד ימין למעלה במקביל ללוגו
איפה בדיוק?
1625076584924.png

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
דבר ראשון-תודה על העזרה!!
הצלחת?
כי לחצתי על הדגל ואין את כל הדברים האלו...
אה התכוונת לקורס? אני לא צריכה להחליף קורס אלא שפת שימוש באתר..
לוחצים על הוספת קורס חדש ובוחרים שפה (לא משנה מה....) ואז זה חוזר אוטומטי לאנגלית

Shira Gan

משתמש פעיל
אוקיי תודה! זה עובד לי בגלישה בסתר.
עכשיו לשאלה הבאה:
בחרתי ללמוד אנגלית ואחרי שבחרתי ללמוד אנגלית אני צריכה לבחור איזו שפה אני מדברת ואין באפשרויות עברית/אנגלית...איך זה יכול להיות?

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
אוקיי תודה! זה עובד לי בגלישה בסתר.
עכשיו לשאלה הבאה:
בחרתי ללמוד אנגלית ואחרי שבחרתי ללמוד אנגלית אני צריכה לבחור איזו שפה אני מדברת ואין באפשרויות עברית/אנגלית...איך זה יכול להיות?
דולינגו לא תומכת בעברית.
את יכולה ללמוד אנגלית אם את מדברת שפה אחרת , נגיד צרפתית או ספרדית או כל אחת מהשפות האחרות שדולינגו תומכת בה.

Shira Gan

משתמש פעיל
דולינגו לא תומכת בעברית.
את יכולה ללמוד אנגלית אם את מדברת שפה אחרת , נגיד צרפתית או ספרדית או כל אחת מהשפות האחרות שדולינגו תומכת בה.
לא יתכן, כי הרבה אנשים משתמשים בו ולא נראה לי שכל אלה צרפתים/ספרדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה