שאלה לרואה חשבון שביניכם

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני עובדת כשכירה ועצמאית ויש לי עסק פטור.
כעצמאית - ישנם חודשים שיש הכנסות ויש כאלה שלא.
מכיוון שאני קשורה גם לביטוח לאומי ומקבלת מהם תוספת מסוימת אם ההכנסות בחודשים מסוימים נמוכים מאוד, הם ביקשה ממני לעדכן " דיווח הושמות ע"י רואה החשבון " כדי שיוכלו לשלם לי את שמגיע לי על סמך העדכונים הלאה.
מישהו יודע מה זה? איך עושים זאת?
בד"כ את כל הדוחות השנתיים שלי אני עושה באופן עצמאי ללא עזרה של רואה חשבון ואין לי רואה חשבון.
אז מה עכשיו?
אודה לכם לתשובה בהקדם.
בברכה

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
יש מסמכים שצריך חתימה של רו"ח או יועץ מס.
ואין מנוס מללכת לרו"ח שיוציא לך את האישור.
אשמח לעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה