לוחות גרפיים שאלה למבינים, מה ההבדל בין הלוחות?

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הxp pen אין לו הטיה ללחץ עט, וגם העט שלו נטען ולא חופשי מבטרייה והבנתי שיכול להתחמם, הוא גם בלי מקשי עזר.
וhuion הוא עם הטיה, תצוגת צבעים טובה יותר, עט אלחוטי שלא צריך טעינה, 16 מקשי עזר (שימושי מאוד!), ובכללי מניסיון איכות החומר שלו יותר טובה, ואני מאמינה שיש עוד כמה יתרונות שלא ציינתי שכתובות במפרט.
ממליצה אישית על הויון.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הxp pen אין לו הטיה ללחץ עט, וגם העט שלו נטען ולא חופשי מבטרייה והבנתי שיכול להתחמם, הוא גם בלי מקשי עזר.
וhuion הוא עם הטיה, תצוגת צבעים טובה יותר, עט אלחוטי שלא צריך טעינה, 16 מקשי עזר (שימושי מאוד!), ובכללי מניסיון איכות החומר שלו יותר טובה, ואני מאמינה שיש עוד כמה יתרונות שלא ציינתי שכתובות במפרט.
ממליצה אישית על הויון.
זה לא הכי מדוייק.
למעשה XP-Pen מאוד מאוד טוב, וזה נכון שהוא נטען, אבל ממש לא מתחמם ואני אומרת את זה מידיעה כי יש לי כזה.
מאוד איכותי.
אין לו הטיית עט, אבל לא לכל הויון יש הטייה גם כן. תוודאי את זה.
השאלה אם רק בגלל זה שווה הפער.
חוץ מזה שיש ל XP-Pen שלט קיצורים, ויש מסכים עם לחצנים בצד.

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
למעשה XP-Pen מאוד מאוד טוב, וזה נכון שהוא נטען, אבל ממש לא מתחמם ואני אומרת את זה מידיעה כי יש לי כזה.
זכור לי שמישהי כתבה כאן שהעט שלה XP-PEN מתחמם, אולי היא התכוונה למסך?? (טעות שלי אם כן)
מאמינה שהוא מעולה, אבל ממה שאני הרגשתי התחושה טיפה פלסטיקאית כזאת.
בהויון הספציפי הזה יש הטיה.
אנאל את מסתדרת בלי הקיצורים, או שקנית שלט בנפרד?

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זכור לי שמישהי כתבה כאן שהעט שלה XP-PEN מתחמם, אולי היא התכוונה למסך?? (טעות שלי אם כן)
מאמינה שהוא מעולה, אבל ממה שאני הרגשתי התחושה טיפה פלסטיקאית כזאת.
בהויון הספציפי הזה יש הטיה.
אנאל את מסתדרת בלי הקיצורים, או שקנית שלט בנפרד?
מעניין באמת...
בסופו של דבר באמת כדאי להתנסות על הלוחות השונים ואז להחליט.
קניתי שלט, אבל בעיקרון אני לא משתמשת בו.

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה לכל המשיבים. רציתי לשאול לשימוש רגיל (קומיקס וכד') נחוץ גודל 19. או שאפשר להסתפק ב13 אינץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה