שאלה לגבי תשלום על ימי חג

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האם החוק אומר משהו לגבי תשלום על חגים לעובד שכשכיר בעמוצה לא משהו ממשלתי. ועובד על בסיס שעות.

אשמח לקבל הפנייה לחוק באם יש.

תודה

sh12

משתמש מקצוען
אם הוא עובד על בסיס קבוע ולא מזדמן , אז מגיע לו תשלום על ימי החג כאילו עבד בהם, לפי ממוצע שעות עבודתו ביום כזה.

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם אם לא עבד בפועל!? פשוט שאלתי את הרו"ח של העמותה ואמר שאני לא זכאי אשמח להפנייה לחוק.

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמובן טיני עובד בפועל בחג עצמו אלא יום לפני או אחרי(אם לא נופל שבת)

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
ואם החג נופל בשבת?
למשל, על פסח השנה לא שילמו לי, היות וליל הסדר חל בשבת, על חוה"מ לא משלמים, והחג האחרון ביום שישי- שבו אינני עובדת.
האם זה חוקי?

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רבקי100;1643100:
ואם החג נופל בשבת?
למשל, על פסח השנה לא שילמו לי, היות וליל הסדר חל בשבת, על חוה"מ לא משלמים, והחג האחרון ביום שישי- שבו אינני עובדת.
האם זה חוקי?

כן.
וגם אם החג נופל על יום חופשי קבוע - לא משלמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה