שאלה לגבי עצים וגיזומם אולי יש לכם רעיונות מחיצה.

styehoshua

משתמש מקצוען
השאלה שלי היא לא מתוך מריבה עם שכן רק מרצון לדעת מה אפשר לעשות.
אנחנו גרים בבית מלא בעצים מסביב, אני אוהבת את זה מאד כי זה מסתיר אותי מכולם נותן הרבה צל והתלהבתי על זה ממש כשקנינו את הנכס.
מה שלא ידעתי שהשכנה בבנין ליד ממש לא אוהבת את זה וכ"כ שמחה שהדיירת עוברת דירה בתקווה שהדיירים החדשים יורידו את העצים.
עוד לפני שעברנו היא אמרה לנו כמה היא מקווה שנוריד את כל העצים והבלגן הנמצא בין שתי הבתים...
אח"כ היא יותר ויותר אמרה שזה מפריע לה באיזו שהיא הזדמנות כשראיתי גנן בסביבה ביקשתי ממנו לגזום את כל מה שמציץ לחצר שלה והיא שמחה אבל עדיין העצים גבוהים וזה מלכלך ו...
עכשיו היא הביאה מישהו לגזום ואני פשוט לא יודעת מה לעשות עם עצמי כל המחיצה היפה ירדה אין לי פרטיות במרפסת רואים לי לתוך הבית.
הקטע העצוב ואולי לא עצוב שהם כ"כ מרוצים ואני גם רואה להם לתוך הבית זה פשוט לא מפריע להם וכל המשפחה עומדת ומתלהבת איזה יופי שאין כבר עצים.
אני מחפשת איזהשהי דרך לעשות הפרדה לא מעליבה אין לי כלום נגדם רק שאני אוהבת פרטיות.
העצים קיימים שנים גם הם באו לגור כשכבר היו עצים גבוהים ובגלל השורשים שלהם אין אפשרות לגדל כלום באיזור העצים שהם איזור הגדר בין הבתים.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
היא גזמה את העצים שלך ללא רשותך?

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תשימי גדר, את יכולה לחפות אותה בצמחיה מפלסטיק, את יכולה להוסיף אדניות.
גם אני שעברתי גזמתי את העצים, הם לכלכו לי את כל הכביסה. אבל, הם היו שלי... והם לא היו עצי פרי.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
בעיקרון, שימי גדר במבוק, מחצלת, להסתרה
ותוכלי להוסיף צמחיה אמיתית או פלסטיק על הגדר/ בין העצים וכ'ו

סופרוומן

משתמש מקצוען
כן
היא עוד מרגישה שהיא עשתה את זה על חשבונה :)
לא יאומן.
אין לי מילים על העדינות שלך.
לא רוצה שיעלבו...
אשרייך!
בכל מקרה את יכולה לשים מחיצה של קיינעס או אדניות כמו זה:

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
כן
היא עוד מרגישה שהיא עשתה את זה על חשבונה :)
מעניין מה יקרה אם תשאלי אותה איך מותר לה לגזום עצים שלא שייכים לה ולא מזיקים לה...
כעת את מחפשת עצה איך להתמודד איתה (והיינו להחזיר את העצים ע"י שהיא תשתול אותם מחדש), או איך לעשות מחיצה אחרת?

styehoshua

משתמש מקצוען
ממש תודה למגיבים, אהבתי את הרפסודה ואני חושבת בכיוון
העצים לא נגזזו לגמרי פשוט כל הענפים בקומות הנמוכות 0-2) הורדו אבל אני ממש מקווה שבע"ה הם יגדלו חזרה,
מה שכנראה נעשה עכשיו זה
אולי רפסודה עם אדניות ששווה ל גדר + אדניות
נביא מישהו שיקצץ את העצים מלמעלה (קומות 2-3)ואמרו לי שאז יותר מהר העצים מתמלאים למטה ( קומות 0-1)

styehoshua

משתמש מקצוען
מעניין מה יקרה אם תשאלי אותה איך מותר לה לגזום עצים שלא שייכים לה ולא מזיקים לה...
כעת את מחפשת עצה איך להתמודד איתה (והיינו להחזיר את העצים ע"י שהיא תשתול אותם מחדש), או איך לעשות מחיצה אחרת?
יש אנשים שלא מבינים לרגע מישהו אחר ולכן חבל להתעצבן או לשאול.. זה לא מתוך רוע אני מכירה את האנשים זה מתוך ראש כזה לא מבין וכמו שכתבתי היא בטוחה שעשתה לנו טובה.
מי שלא אוהב צמחים לא יבין את מי שאוהב.
למי שלא מפריע שרואים לו הכל ושומעים כל מילה שלו לא יבין מה הסוד ולמה זה מפריע.

לעצים נגזמו רוב הענפים בגובה של עד 2 קומות אבל הם יצמחו חזרה בע"ה.
אם הייתי יכולה הייתי גם בוחרת עצים יותר יפים אבל זה מה יש פה ואין אפשרות לשתול משהו אחר בגלל השורשים העמוקים והרבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה