עזרה שאלה בנוגע לעיצוב משלוח מנות

nicky

משתמש מקצוען
אני רוצה לעצב משלוח מנות על קלקר עטוף, בפעם הראשונה בחיי

אשמח לשמוע מניסיונכן-
איך מקבעים את הדברים על הקלקר? מדביקים עם דבק חם?
אני מביאה במשלוח ספל, קופסת עוגיות, ועוד.. איך מקבעים את זה? נראה לי שדבר יהרוס את זה, לא?

וייס1

משתמש מקצוען
סלוטפ עבה,
אם מדביקים מדויק ללא כפלים -
לא שמים אליו לב כמעט

וכמוסן שאם א מוסיפה מסביב דברים - אז בכלל לא שמים לב

איזה שם?

משתמש מקצוען
מנסיון כמעצבת לשעבר מקבעים את העטיפה במהדק תוקעים את הסיכות כמו מהדק קיר את הספלים ופריטים שבירים נוספים מדביקים עם דבק חם בתחתית (לא רותח כי זה לא יתקלף)ואז עם סלוטייפ מעל הכלי ומעל לכל הקלקר -כמו שלייקס! בכל זאת פורים ... לא רואים את זה מבעד לצלופן וזה מחזיק חזק גם בנסיעות מפרכות בהצלחה ופורים שמח

nicky

משתמש מקצוען
מנסיון כמעצבת לשעבר מקבעים את העטיפה במהדק תוקעים את הסיכות כמו מהדק קיר את הספלים ופריטים שבירים נוספים מדביקים עם דבק חם בתחתית (לא רותח כי זה לא יתקלף)ואז עם סלוטייפ מעל הכלי ומעל לכל הקלקר -כמו שלייקס! בכל זאת פורים ... לא רואים את זה מבעד לצלופן וזה מחזיק חזק גם בנסיעות מפרכות בהצלחה ופורים שמח
והדבק החם יתקלף אח''כ בקלות מהספלים?

nicky

משתמש מקצוען
ואיך אני גורמת לדבק להיות לא רותח?
תודה על הסבלנות:giggle:

איזה שם?

משתמש מקצוען
ואיך אני גורמת לדבק להיות לא רותח?
תודה על הסבלנות:giggle:
לא לחכות הרבה לחימום וכן כשרואים בועות בדבק סימן שהוא רותח , תנסי ...... אא לא מומלץ בכלל, כשהדבק בחום סביר אם תגעי בטעות לא תצאי עם כוויה בכלל בהצלחה

איזה שם?

משתמש מקצוען
יש דברים שלומדים עם הזמן פשוט מאד אבל בעיקרון פשוט להוציא מהשקע / לכבות לכמה דקות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה