טיול בחו"ל שאלה בנוגע לנופש בחול

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לא מבינה מה התלות פה...
סליחה, לא דייקתי במילה.
אני אישית שאני נוסע לחו"ל אני מחפש שקט. אין לי שום עניין להיות באותו בנין עם כל עם ישראל....
אני מסכים שזה יכול להיות רעיון טוב למי שרוצה נופש מאורגן ורק אין לו כסף לזה.

דסי123

משתמש מקצוען
סליחה, לא דייקתי במילה.
אני אישית שאני נוסע לחו"ל אני מחפש שקט. אין לי שום עניין להיות באותו בנין עם כל עם ישראל....
אני מסכים שזה יכול להיות רעיון טוב למי שרוצה נופש מאורגן ורק אין לו כסף לזה.
כנראה שזו בדיוק הסיבה שהמארגן כתב שהוא מארגן את זה למשפחה וחברים.....

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
כאן יש לך טיול עצמאי וזול מאד בתחבורה ציבורית באלפים הצרפתים (בתקופת הקיץ יש גם מניינים בחלק מהעיירות באזור):

easy_kosher_travel

משתמש פעיל

גיפט

משתמש מקצוען
קיים הרבה כאלה (פלכאו וכו)
אדם שדואג לבית (כל הבתים באותו אזור ככה שיש מניין), רכב ולחם וחלב כל יום.
ממה ששמעתי עולה בערך 100 יורו לנפש
באמת לא רואה עניין, הרי גם ככה צריך לדאוג לאוכל, לחם כשר רוב הסופרים באוסטריה הביאו השנה, ומניינים היה בכל עיירה אוסטרית מצויה כל חצי שעה עגולה עם עשרות מתפללים..
היה גם הרבה התארגנויות שקבוצה גדולה של אנשים התארגנו לשכור דירה במלון דירות אחד. נחמד לשבת, ביומחול עם כמות הנופשים החרדים באוסטריה שוויץ לא רואה עניין.
זה לא חברות נופש שדואגות לארוחות, פעילויות, טיסות וכו שזה אפשר להבין שאנשים שיש להם הרבה כסף וקצת זמן נהנים מזה..

פיג

משתמש פעיל
אנחנו כבר שנה שלישית שנסענו - המשפחה המצומצמת שלנו. הורים + 5 ילדים (בטיול האחרון עם תינוקת בת חצי שנה)
אני עושה עבודת שטח מאדדד מקיפה מראש
צמודה לגוגל מאפ, נועצת מקומות ויעדים, פותחת בוקינג ואיירבינבי. מוצאת דירות נופש יפיפיות במחירים מעולים
אנחנו שוכרים דירות שיש בהן מטבח מאובזר (מגעילים כלים, מכשירים תנור) מכונת כביסה (חובה!)
במקומות האלה בד"כ אין להשיג אוכל כשר. מביאים איתנו מהבית מזוודה מלאה באוכל, קפואים, חלב, חד פעמי בשלל גדלים. עוברים דירה כל יומיים-שלוש בהתאם למסלול (טיול מתגלגל מה שנקרא)
יש לי טבלאות אקסל מאד מסודרות - מה אוכלים בכל יום ולפי זה עושה רשימה מה להביא איתנו ומה אפשר לקנות שם.
חוויה מושלמת וגיבוש משפחתי נדיר.

בשבתות אנחנו נוסעים להיות במקום שיש יהודים, בד"כ זה בערים הראשיות (וינה, ונציה וכו')
היינו עד כה בצפון איטליה (אגם גארדה, הרי הדולומיטים-האלפים האיטלקיים, ונציה), רומניה (הרי הקרפטים), אוסטריה (וינה, זלצבורג, ואיזור האגמים)

אגב, לרוב זה הרבה יותר זול מחופשה בארץ... רק צריך הרבה סבלנות ותכנון מקדים. לדעת לתפוס טיסות זולות, דירות, השכרת רכב. אני נהנית מזה יושבת על זה ימים ולילות. אבל לא כל אחד בנוי לזה
אשמח להתכתב איתך בפרטי בהקשר לתכנון לטיסה לחו"ל בעז"ה בשנה הבאה
את יכולה לשלוח אליי הודעה ? כי לי אין מנוי לכך.

מקבילית

משתמש רשום
אנחנו כבר שנה שלישית שנסענו - המשפחה המצומצמת שלנו. הורים + 5 ילדים (בטיול האחרון עם תינוקת בת חצי שנה)
אני עושה עבודת שטח מאדדד מקיפה מראש
צמודה לגוגל מאפ, נועצת מקומות ויעדים, פותחת בוקינג ואיירבינבי. מוצאת דירות נופש יפיפיות במחירים מעולים
אנחנו שוכרים דירות שיש בהן מטבח מאובזר (מגעילים כלים, מכשירים תנור) מכונת כביסה (חובה!)
במקומות האלה בד"כ אין להשיג אוכל כשר. מביאים איתנו מהבית מזוודה מלאה באוכל, קפואים, חלב, חד פעמי בשלל גדלים. עוברים דירה כל יומיים-שלוש בהתאם למסלול (טיול מתגלגל מה שנקרא)
יש לי טבלאות אקסל מאד מסודרות - מה אוכלים בכל יום ולפי זה עושה רשימה מה להביא איתנו ומה אפשר לקנות שם.
חוויה מושלמת וגיבוש משפחתי נדיר.

בשבתות אנחנו נוסעים להיות במקום שיש יהודים, בד"כ זה בערים הראשיות (וינה, ונציה וכו')
היינו עד כה בצפון איטליה (אגם גארדה, הרי הדולומיטים-האלפים האיטלקיים, ונציה), רומניה (הרי הקרפטים), אוסטריה (וינה, זלצבורג, ואיזור האגמים)

אגב, לרוב זה הרבה יותר זול מחופשה בארץ... רק צריך הרבה סבלנות ותכנון מקדים. לדעת לתפוס טיסות זולות, דירות, השכרת רכב. אני נהנית מזה יושבת על זה ימים ולילות. אבל לא כל אחד בנוי לזה
@sarit_f מוכנה לפרט עלויות של טיסות, רכב ולינה?
מתי הזמנת את כל אלו?
אתם זוג או משפחה?
אנחנו נסענו לשבוע וחצי יצא פי כמה וכמה מהארץ
משפחה גדולה.

פיג

משתמש פעיל
@sarit_f מוכנה לפרט עלויות של טיסות, רכב ולינה?
מתי הזמנת את כל אלו?
אתם זוג או משפחה?
אנחנו נסענו לשבוע וחצי יצא פי כמה וכמה מהארץ
משפחה גדולה.
גם אנחנו טסנו זוג +6 ילדים לשבוע וחצי ויצא הרבה יותר יקר מהארץ ולכן מעניין אותי איך עושים שזה יהיה אכן במחיר נמוך .

מקבילית

משתמש רשום
גם אנחנו טסנו זוג +6 ילדים לשבוע וחצי ויצא הרבה יותר יקר מהארץ ולכן מעניין אותי איך עושים שזה יהיה אכן במחיר נמוך .
לדעתי המשפחה גדולה מאד משמעותי (בעיקר לעניין הרכב, כבר אפרט)
משמעותי גם לאיפה נוסעים
ואם לואוקוסט או לא
רכב 5 מקומות אפשר למצוא ב1500 שח לשבוע באוסטריה ברומניה פולין מאמינה שיותר זול
לעומת 8-9 לרכב 9 מקומות וזה במקרה שמצאת זוללל
לינה במקום שפוי ל8 נפשות אין מצב פחות מ1000 ללילה
אוכל- אם קונים בחול יקררר
מאמינה שפולין ורומניה זה לפחות פחות 30 אחוז מאוסטריה (ואוסטריה לפחות פחות 20 אחוז משוויץ)

פיג

משתמש פעיל
משמעותי גם לאיפה נוסעים
ואם לואוקוסט או לא
מאמינה שפולין ורומניה זה לפחות פחות 30 אחוז מאוסטריה (ואוסטריה לפחות פחות 20 אחוז משוויץ)ההיח שמוזילים

משמעותי גם לאיפה נוסעים
ואם לואוקוסט או לא
מאמינה שפולין ורומניה זה לפחות פחות 30 אחוז מאוסטריה (ואוסטריה לפחות פחות 20 אחוז משוויץ)
אותי מעניין איך מוזילים את עניין הטיסה,
גם לואוקוסט יוצא יקר, צריך לדעת מתי ואיך להזמין טיסות זולות

גיפט

משתמש מקצוען
אותי מעניין איך מוזילים את עניין הטיסה,
גם לואוקוסט יוצא יקר, צריך לדעת מתי ואיך להזמין טיסות זולות
כמה עלה לך? לאיפה נסעתם?
הזמנו לפני בערך חודשיים לוינה
לואוקוסט- עלה באזור 800 לכרטיס
באל על היה ב1100 כולל טרולי (שזה מה שנסענו)

פיג

משתמש פעיל
כמה עלה לך? לאיפה נסעתם?
הזמנו לפני בערך חודשיים לוינה
לואוקוסט- עלה באזור 800 לכרטיס
באל על היה ב1100 כולל טרולי (שזה מה שנסענו)
עלה לי כמעט פי שתיים
המזוודות יקרו לנו את הטיסות (לקחנו 4 מזוודות)
טרולי לא מספיק לדעתי
אבל גם 1,100 זה זול ביחס ללהזמנה חודשיים לפני (אולי אני טועה)
ואני גם הזמנתי לפני חודשיים

גיפט

משתמש מקצוען
עלה לי כמעט פי שתיים
המזוודות יקרו לנו את הטיסות (לקחנו 4 מזוודות)
טרולי לא מספיק לדעתי
אבל גם 1,100 זה זול ביחס ללהזמנה חודשיים לפני (אולי אני טועה)
ואני גם הזמנתי לפני חודשיים
מזוודות מייקרות בטרוף זה ידוע
אם לא לוקחים אוכל ומתגמשים (לא 4 לוקים ליום) טרולי זה די והותר
אנחנו אפילו בהלוך מילאנו חצי מהטרולים שהיה אפשר ולקחנו עוד טרולים ריקים שמילאנו בשופינג..
כן לקחנו כמה תיקי גב..
מה שמתם ב4 מזוודות??
אגב, בחזור שקלו לנו את הטרולים ששקלו איזה 4-5 קילו יותר מהמותר והעבירו לנו את זה בלי שום בעיה..

פיג

משתמש פעיל
מזוודות מייקרות בטרוף זה ידוע
אם לא לוקחים אוכל ומתגמשים (לא 4 לוקים ליום) טרולי זה די והותר
אנחנו אפילו בהלוך מילאנו חצי מהטרולים שהיה אפשר ולקחנו עוד טרולים ריקים שמילאנו בשופינג..
כן לקחנו כמה תיקי גב..
מה שמתם ב4 מזוודות??
אגב, בחזור שקלו לנו את הטרולים ששקלו איזה 4-5 קילו יותר מהמותר והעבירו לנו את זה בלי שום בעיה..
אוכל, בגדים (לשבת וליום חול) , כלים לבישול..
לפי מה שהבנתי הרבה לוקחים ככה
ואם רוצים להוזיל עלויות אז חייב לקחת אוכל (ככה הבנתי)
אגב, העבירו לי טרולי אחד נוסף בחינם גם בהלוך וגם בחזור
יכול להיות שיותר כדאי 8 טרולי שזה יוצא בערך כמו 4 מזוודות
רק שבטיסות שלקחתי העלות של 2 טרולי זה יצא בערך כמו מזוודה אחת (אז כבר לא היה משנה לי)

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בנופש מאורגן יש רק את היתרון של שפע אוכל שא"א בד"כ לארגן לבד.
ובנופשים ארוכים זה קצת מתחיל להציק לחיות על אוכל בסיסי.

אבל אחרת - מי שיש לו ידע טכני וקצת אנגלית בהחלט עדיף לתכנן לבד, אין שום ערך מוסף בהזמנה דרך חברה.
ובהחלט בהגעה מתוך אירופה הרבה יותר קל להסתדר מאשר מישראל, אבל זה גם אפשרי.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
יש כאן משהו ששכחו לכתוב
כל אחד שכותב איך הוא מסתדר
שיכתוב גם מה הרמה הכשרותית והדתית שהוא דורש מעצמו
יש כאלה שלא יגעילו כל כלי ויש כאלה שגם בפסח אוכלים הכלים של גויים שעברו הכשרה בו ביום..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה