רפלקסולוגיה/עיסוי/אוסטאופת

malki11

משתמש חדש
שלום
רציתי לברר, הבן שלי תינוק בן 8 חודשים משתעל הרבה (כבר כחודשיים ברצף) כולל ליחה, בנוסף היו כבר 4 או 5 ארועי חום במהלך התקופה.
מבחינה רפואית הרופא לא רואה כלום בכל פעם שכזו, שלח לצילום ריאות לשלול שאכן לא דלקת ריאות ויצא ב"ה תקין. נתן טיפול נסיוני לאסתמה אבל מיד לאחר סיום הטיפול חזר השיעול.
אני רוצה לטפל טבעי. על מה מומלץ? ואשמח להמלצות על מטפלות בב"ב.
תודה מראש

גדי שלומוביץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש בבני ברק אוסטאופת שאני לקחתי את הבן שלי כשהיה בוכה הרבה ומקיא
נהנתי ממנו מאד. אפשר להתקשר אליו ולשאול אותו אם זה קשור אלי
הוא שואל את השאלות המתאימות ואומר אם זה בתחום שלו או מפנה לגורם
אחר שמתאים.

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
שלום
רציתי לברר, הבן שלי תינוק בן 8 חודשים משתעל הרבה (כבר כחודשיים ברצף) כולל ליחה, בנוסף היו כבר 4 או 5 ארועי חום במהלך התקופה.
מבחינה רפואית הרופא לא רואה כלום בכל פעם שכזו, שלח לצילום ריאות לשלול שאכן לא דלקת ריאות ויצא ב"ה תקין. נתן טיפול נסיוני לאסתמה אבל מיד לאחר סיום הטיפול חזר השיעול.
אני רוצה לטפל טבעי. על מה מומלץ? ואשמח להמלצות על מטפלות בב"ב.
תודה מראש
ממליצה מאוד על רפלקסולוגיה.
מניסיון בדיוק בדברים הנ"ל .

רפואה שלמה.

MRF

משתמש מקצוען
קודם לכי לאא"ג לראות שהכל תקין ואז תנסי טבעי
קונים בבית מרקחת ספרי של מי מלח לאף זה מייבש ליחה ועוזר ולא מזיק כי זה רק מי מלח
אפשר לקנות שואב קטן, את לוחצת וזה מוציא את הנזלת, אם היא נוזלית ולא חוסמת אל תקני
יש טיפות בשם ריליף [קניתי בבית מרקחת מני]אני קניתי לאחר שהמליצו לי כאן וזה היה מדהים, שיפור מיידי, עשוי בעיקר משמן זית וצמחים, מורחים בעיסוי על איזור הריאות ועוזר לשיעולים, כל פעם שיש לה ליחה אני משתמשת שוב ורואה שיפור
אולי שווה לך לבקש אנטיביוטיקה לריאות ואז תראי אם מפסיקים השיעולים תדעי שזה קשור,
2 נקודות למחשבה- הרבה פעמים לילדים כאלו יש נוזלים באוזניים אז תבדקי לעצמך אם נראה לך שהוא שומע אותך טוב
שיעולים וחום כמה פעמים בכמה חודשים זה מחשיד לדלקת ריאות לדעתי אם ממשיך עוד זמן ככה תלכי לרופא ריאות או שתבקשי בדיקת כיח- הילד יורק לאחר שיעול [או שמוצאים בצינורית כשלא מוציא לבד] ובודקים אם יש חיידקים בריאות [דלקת ריאות סמויה] כי אם דלקת ריאות לא מטופלת יכול להיגרם נזק לריאות

MRF

משתמש מקצוען
רק מוסיפה שניסתי אוסטופט ברמת אשכול ולא ראיתי שום שינוי
רפלקסולוגיה אורטל מזרחי ביתר עזר לשבועיים וחזר שוב
הומופטיה לבנון- לזרוק כסף לזבל לגמרי
נוזלים באוזניים נראה לי כל מוצר טבעי שיש עד שב3.5 עשינו כפתורים וראינו ישועה
אשמח לעזור אם את צריכה, צברתי ידע רב ב"ה
ואל תשכחי להתפלל על זה כי יום אחד זה נעלם לנו ב"ה אין עוד מלבדו

malki11

משתמש חדש
רק מוסיפה שניסתי אוסטופט ברמת אשכול ולא ראיתי שום שינוי
רפלקסולוגיה אורטל מזרחי ביתר עזר לשבועיים וחזר שוב
הומופטיה לבנון- לזרוק כסף לזבל לגמרי
נוזלים באוזניים נראה לי כל מוצר טבעי שיש עד שב3.5 עשינו כפתורים וראינו ישועה
אשמח לעזור אם את צריכה, צברתי ידע רב ב"ה
ואל תשכחי להתפלל על זה כי יום אחד זה נעלם לנו ב"ה אין עוד מלבדו
תודה רבה על התשובה המפורטת!
צילום ריאות יצא תקין! ניסינו אנטיביוטיקה אנזיל וכן אינהלציה עם מרחיבי סימפונות ולא ראיתי שעזר יותר מדי סוג 3 ימים היה שקט והתחיל שוב
יש לנו תור לרופא ריאות לעוד הרבה זמן.
רופא אאג - לא חשבתי על הכיוון אנסה, למרות שמבחינת שמיעה נראה ששומע ב"ה מצוין, ערני לכל רחש בחש
בקשר למי מלח ניסיתי שהיה תינוק פיצי ולא עזר חוץ מבכי
התחלתי עם שמן רליף בתחילת השבוע 3 פעמים ביום לדעתי הגביר לו מאד את הליחה יכול להיות שמנקה את הריאות?
הוא משתעל חזק ומקיא ואז יוצא כמויות ליחה, כמה פעמים ביום
חשבתי להתחיל שוב אינהלציה עם מי מלח רק שהוא כ"כ מתנגד שזה מתיש אותי רק לחשוב ע"כ

MRF

משתמש מקצוען
אא"ג זה בשביל לבדוק שהכל תקין עם מערכת הנשימה שדרכו האויר עובר לריאות, לא בשביל השמיעה
אנזיל זה אנטיביוטיקה אם יש וירוס אם יש דלקת ריאות צריך רספרים
הבת שלי לקחה אנזיל ואוגמנטין ולא היה שום שיפור ברגע שלקחה רספרים השיעול נעלם לגמרי והכל נהיה טוב יותר
אצל הבת שלי, מה שקרה זה שהיא הכניסה את הליחה לריאות שלה ואם את אומרת שהוא מקיא זה עוד משהו שנכנס לריאות וגורם שם לדלקת, לקח הרבה מאד זמן עד שעלו על זה, למה היא מקבלת חום כשנהייתה בת 3 בערך כבר לא היה לה חום אבל עדיין כל פעם אם היה וירוס והקאות עם ליחה התחילה להשתעל שיעול שרק התגבר ולא נחלש ואחרי רספרים השיעול נעלם לגמרי. לא אמרת אם הוא אוכל רגיל או שקשה לו לאכול או שאת שומעת אם הוא משתעל אחרי אוכל אם כן תכתבי

MRF

משתמש מקצוען
ואנהלציה לא מרפא, רק מקל על הנשימה אז אל תרגישי רע כשהוא לא מסכים אלא אם ממש קשה לו לנשום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה