תח"צ רפורמת "צדק תחבורתי"

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
התקשרתי ללשכה של ח"כ מקלב ושאלתי בדיוק את השאלה וענו לי שמודיעין עילית מדורגת מעל 5 ולכן לא זכאית, לכן בדקתי בטבלה של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ומופיע שברמת פריפריאליות דורגה מודיעין עילית 3 ויש אשכול פריפריאליות ושם מודיעין עילית דורגה 6 .
אולי אם הציבור במודיעין עילית יפנו לח"כ הרב מקלב כמה שיותר יזוז משהו עכשיו ולא נחכה לפעימה הבאה שאף אחד לא יודע מתי תבוא להלן המספר-02-6408134
את דרגת הפרפיאליות קובעת הלמ"ס, מודיעין עילית דרגה 6 ואין למקלב שום אפשרות להשפיע על זה גם אם הוא מאד מאד מאד ירצה אין שום משמעות לדרגה 3 הזה שכתבת, יש אשכול פרפיאלי והוא הקובע
כך גם בנוגע לכל החישובים האחרים למה זה כן פירפריה וזה לא, גם אם זה צודק אין לזה שום משמעות הלמ"ס קובע על פי קריטריונים למיניהם את הדרגות פעם בחמש שנים, ואין שום אופציה לשנות או להוסיף או לשכנע
הוא היה יכול להשפיע מראש שההנחות יהיו עד דרגה 6 אבל בחרו עד 5 ואת מודיעין עילית יכניסו לפעימה השניה של דירוג חברתי ששם היא כן נמצאת

TZVIBAR

משתמש רשום
אתם שואלים אם מותר לזייף מקום מגורים ע"פ החוק???
לא.
יש לי דירה שלי רק שאני לא גר בה, ויש לי את האישורים הנצרכים לקבל את ההנחה.
השאלה היא אם כוונת המחוקק להוזיל את המחיר למי שגר בפריפריה בפועל, או שכוונתו היא לפי המצב הסוציו אקונומי וזה הולך לפי הבעלות על הדירה ולא לפי מקום המגורים.
נ.ב. אני לא רוצה לגנוב את המדיבה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא.
יש לי דירה שלי רק שאני לא גר בה, ויש לי את האישורים הנצרכים לקבל את ההנחה.
השאלה היא אם כוונת המחוקק להוזיל את המחיר למי שגר בפריפריה בפועל, או שכוונתו היא לפי המצב הסוציו אקונומי וזה הולך לפי הבעלות על הדירה ולא לפי מקום המגורים.
נ.ב. אני לא רוצה לגנוב את המדיבה
אין לך את האישורים הנצרכים לקבל את ההנחה כי אתה גר במקום אחר וההנחה היא לפי מקום מגורים
סתם מעניין איך הגעת לתובנה המעניינת הזאת:
או שכוונתו היא לפי המצב הסוציו אקונומי וזה הולך לפי הבעלות על הדירה ולא לפי מקום המגורים

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
סיפור הזוי של העיתונאי עידן יוסף:
על פי הרפורמה, זכאים לקבל הנחה אשכול 1-5 בפירפיריה בתנאי שהם לא מדורגים במקביל כאשכול 9-10 חברתי
והחלוקה החברתית היא לפי שכונות ורחובות, לא לפי עיר
ולכן נוצר מצב שיש כמה ערים בפירפיריה שבהם יש רחובות זכאים ויש לא, אבל הכי מצחיק שיש רחובות שבהם צד אחד של הרחוב מדורג מתחת 9 וצד אחד מעל 9
ולכן רחוב 'ימי בנימינה' (בבנימינה) - כל הצד עם המספר הזוגי זכאי להנחה, והצד עם המספר הלא זוגי לא זכאי
כנ"ל רחוב החלוצים בזכרון יעקב, ועוד

בחלק השני של הרפורמה לפי אשכול חברתי באמת זה יהיה ככה, שהחלוקה בתוך הערים תהיה לפי שכונות ורחובות

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תלוי איזה הטבה, יש הטבות שהם חודשיים
פריפריה- 50%
אבל כתוב שאם אני לא אעשה שימוש כלשהו ב-14 תוך 14 ימים זה יתבטל

ציטוט:

שימו לב: אם לא תעשה פעולה כלשהי, הבקשה תפוג מעצמה בעוד 14 ימים.

להשלמת התהליך כנס לאתר או לאפליקציית רב-קו אונליין, סרוק את כרטיס הרב-קו ועקוב אחר ההוראות.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לא.
המוזר הוא שמושב 'מתתיהו' והיישוב 'חשמונאים' הצמודים למודיעין עילית - כן נחשבים פריפריה וזכאים להנחה....
באמת הזוי. רק בגלל שהם שייכים למועצה אזורית מטה בנימין. שהיא כמובן מפוזרת גיאוגרפית ברחבי יו"ש. (אין שום קירבה בין מצפה יריחו חשמונאים ועלי)

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
סיפור הזוי של העיתונאי עידן יוסף:
על פי הרפורמה, זכאים לקבל הנחה אשכול 1-5 בפירפיריה בתנאי שהם לא מדורגים במקביל כאשכול 9-10 חברתי
והחלוקה החברתית היא לפי שכונות ורחובות, לא לפי עיר
ולכן נוצר מצב שיש כמה ערים בפירפיריה שבהם יש רחובות זכאים ויש לא, אבל הכי מצחיק שיש רחובות שבהם צד אחד של הרחוב מדורג מתחת 9 וצד אחד מעל 9
ולכן רחוב 'ימי בנימינה' (בבנימינה) - כל הצד עם המספר הזוגי זכאי להנחה, והצד עם המספר הלא זוגי לא זכאי
כנ"ל רחוב החלוצים בזכרון יעקב, ועוד

בחלק השני של הרפורמה לפי אשכול חברתי באמת זה יהיה ככה, שהחלוקה בתוך הערים תהיה לפי שכונות ורחובות
מתתיהו קרובה למו"ע ברמת הבניין ממול
והם זכאים להנחה, ומו"ע-לא
(ולכאורה אין שם אפילו 10% שינצלו את ההנחה...)

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אחרי שמתקבל אישור צריך לגמור להטעין את הפרופיל,
צריך להכניס את הרב קו ולהטעין אותו בפרופיל החדש,
אח"כ אם תרצה תוכל לעשות חופשי בהנחה.
אני מנסה אבל אז המחיר הוא רגיל ללא הנחה.

להקליד

משתמש פעיל
אני מנסה אבל אז המחיר הוא רגיל ללא הנחה.
על איזה פרופיל מוגדר הכרטיס? צריך להופיע (בפרטי כרטיס רב קו) ההגדרה "פרופיל גאוגרפי".
איזה חוזה מנסה לטעון? ההנחה ניתנת רק על חופשי חודשי.
וזה לא כותב שזה הנחה רשמית רק פשוט נותן להטעין למשל חופשי ארצי ללא רכבת עד 225 ק"מ ב-112.5 ש"ח.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
על איזה פרופיל מוגדר הכרטיס? צריך להופיע (בפרטי כרטיס רב קו) ההגדרה "פרופיל גאוגרפי".
איזה חוזה מנסה לטעון? ההנחה ניתנת רק על חופשי חודשי.
וזה לא כותב שזה הנחה רשמית רק פשוט נותן להטעין למשל חופשי ארצי ללא רכבת עד 225 ק"מ ב-112.5 ש"ח.
הגדרתי פרופיל גאוגרפי.
אבל לא רשום את זה על הרב קו כשאני מכניסה ורואה נתונים.
למרות שאושר.
מנסה לטעון חופשי חודשי

להקליד

משתמש פעיל
הגדרתי פרופיל גאוגרפי.
אבל לא רשום את זה על הרב קו כשאני מכניסה ורואה נתונים.
למרות שאושר.
מנסה לטעון חופשי חודשי
צריך להגיש בקשה + צירוף מסמכים + המתנה לקבלת אישור במייל + חזרה לאתר רב קו אונליין והקשת מ.ז. להשלמת קביעת הפרופיל על הכרטיס.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
צריך להגיש בקשה + צירוף מסמכים + המתנה לקבלת אישור במייל + חזרה לאתר רב קו אונליין והקשת מ.ז. להשלמת קביעת הפרופיל על הכרטיס.
הגשתי בקשה+צרפתי מסמכים+המתנתי לאישור במייל+קיבלתי אותו.+חזרתי לאתר והוא מזהה את הרב קו לבד.

להקליד

משתמש פעיל
הגשתי בקשה+צרפתי מסמכים+המתנתי לאישור במייל+קיבלתי אותו.+חזרתי לאתר והוא מזהה את הרב קו לבד.
מזהה בתור פרופיל גאוגרפי?
(בלשונית סריקת רב קו, בצד ימין של העמוד, מתחת פרטי כרטיס רב קו, מספר רב קו).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה