דרוש מידע רפואת שיניים לילדים- בני ברק- עזרו לי לעשות סדר

מנגנת

משתמש מקצוען
אנחנו מאוד לא מרוצים מהזמינות והשירות במרפאת השיניים של הקופה.
ביררתי במוקד של הקופה האם יש מרפאות שיש להם הסדר באותם תנאים (לילדים הרי הטיפולים חינם)
הם נתנו לי מרפאה אחת או שתיים, שגם בהן הזמינות לא התאימה לי כלל- תור רק באחת עשרה בבוקר.
מה האופציות שיש לי?
מה המחירים במרפאות פרטיות, והאם מומלץ?
איפה עוד אפשר לקבל טיפול נורמלי ושירות נורמלי בזכאות לילדים?
אני לא כל כך מעונינת לעבור קופה, כי מדברים אחרים אני כן מרוצה. אבל אולי שווה לי בכל זאת כי הילדים בינתיים לא מטופלים.
ושאלה נוספת,
ביתי נפלה אחה"צ ונשבר לה חלק קטן משן קדמית, הדורש השלמה.
אמרו לי שהיא זכאית להשלמה ע"י ביטוח תלמידים. איך זה הולך? לאן לפנות? האם חייבים ללכת מיד? (כבר עברו כמה שבועות...)
תודה על כל מידע!

שלמה סופר

משתמש רשום
יצא להיעזר רבות עם נציגת קשרי קהילה של לאומית, שחוץ מהגמישות הידועה שיש בקופה,
היא עזרה לי רבות הטלפון שלה הוא: 0527165209

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אנחנו מאוד לא מרוצים מהזמינות והשירות במרפאת השיניים של הקופה.
ביררתי במוקד של הקופה האם יש מרפאות שיש להם הסדר באותם תנאים (לילדים הרי הטיפולים חינם)
הם נתנו לי מרפאה אחת או שתיים, שגם בהן הזמינות לא התאימה לי כלל- תור רק באחת עשרה בבוקר.
מה האופציות שיש לי?
מה המחירים במרפאות פרטיות, והאם מומלץ?
איפה עוד אפשר לקבל טיפול נורמלי ושירות נורמלי בזכאות לילדים?
אני לא כל כך מעונינת לעבור קופה, כי מדברים אחרים אני כן מרוצה. אבל אולי שווה לי בכל זאת כי הילדים בינתיים לא מטופלים.
ושאלה נוספת,
ביתי נפלה אחה"צ ונשבר לה חלק קטן משן קדמית, הדורש השלמה.
אמרו לי שהיא זכאית להשלמה ע"י ביטוח תלמידים. איך זה הולך? לאן לפנות? האם חייבים ללכת מיד? (כבר עברו כמה שבועות...)
תודה על כל מידע!
באיזה קופה?
במכבי אני מאד מרוצה, התורים מרוחקים, אבל אם יש משהו דחוף אפשר להכנס בעזרה ראשונה

מנגנת

משתמש מקצוען
תודה על התגובות,
אבל אם כרגע אני לא מעונינת לעבור קופה, לא עוזר לי מידע על קופות אחרות.
לאף אחד אין מידע על מרפאות פרטיות והסדר התשלום בהן?
מה עוד אני יכולה לעשות בשביל לקבל טיפולי שיניים בזמינות נורמלית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה