רעיונות מקוריים למשלוח מנות

ציפורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י פרידה;357186:
וואו!
איזה רעיון מקורי אני הולכת לשדרג אותו ללחמניות שום!
תודה

איזה מתכון יש לך ללחמניות שום? תעלי אותו.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תחליפי את המים במיץ תפוזים ואז ברכתו "מזונות" (כמובן אל תסמכי עלי אלא תבררי, כל אחד כמנהגו)

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לך נס שהעוזרת שלי מנקה כך שאני תקועה ליד המחשב ולא יכולה לזוז...
בבקשה:
1 ק"ג קמח
שמרית (או 2 כפות שמרים יבשים)
שלושת רבעי כוס סוכר
3 ורבע מים פושרים
אני מדליקה את המקסר מהרגע הראשון וכל דבר שאני שמה מתערבל מיד כשהבצק מתחיל לקבל צורה אני מוסיפה חצי כו שמן ואח"כ כף מלח

ואז אני מתפיחה לשעה (מתחת לפוך-בדוק!)

ואז יש 2 צורות
או שאני מרדדת ומכינה לחמניה כמו נקניק מתפיחה שוב בתבנית ומורחת מים (מרטיבה את היד במים ומורחת על הלחמניה) ומפזרת שומשום בנדיבות ואופים עד שהלחמניה מזהיבה

או שאני מכינה עיגולי בצק (לוקחת חתיכה מבצק ובידיים מכינה כדור) מתפיחה מורחת ביצה וקצת שומשום ואופה עד להשחמה מלאה
ואז כשזה עדיין חם מהתנור אני דוחפת באמצע הלחמניה עם כפית מהמילוי הבא (לתוך הלחמיה - אפילו אפשר בעזרת סכין לעשות חריץ קטן)
מילוי:
חצי כוס שמן זית
4 שיני שום כתוש
זעתר אורגנו
מלח

מכניסים ללחמניה מהמילוי הנ"ל (תלוי בכמות שמתחשק לך בגדול 2 כפיות גדושות מספיקות)
ובתוך כמה דקות לא נשארת שום לחמניה!
בהצלחה!

אדריכלית

משתמש רשום
חייבת לציין הערה רלונטית, כחוצניקית גם אצלנו היו אופים ושולחים מ"מטעמי הבית", כשהתחתנתי (עם ישראלי) גיליתי שיש משפחות שאין להם מה לעשות עם זה,(אוכל שמישהו אחר אפה??? מה נעשה עם זה??) והכל נזרק היישר לפח.חשבו על כך!!1

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י אדריכלית;357295:
חייבת לציין הערה רלונטית, כחוצניקית גם אצלנו היו אופים ושולחים מ"מטעמי הבית", כשהתחתנתי (עם ישראלי) גיליתי שיש משפחות שאין להם מה לעשות עם זה,(אוכל שמישהו אחר אפה??? מה נעשה עם זה??) והכל נזרק היישר לפח.חשבו על כך!!1

שימי לב,
1. הכל תלוי בצורת הגשה עד כמה היא אסטטית.
2. מי השולח,

אם ההגשה אסטטית ונאה, ואת מכירה את השולח רמת הכשרות והנקיון בביתו, והמאכל טעים:). זה ילך...

ואם לאו...

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אדריכלית;357295:

מאפה הבית שולחים למי שמכירים, מי שסומך עלי וכו'
אני בכל אופן מצרפת פתק שהכל בהשגחת הבד"ץ.
בשנה שעברה מאחר ושמתי בסלט צימוקים גם הוספתי
"הטעון בדיקה נבדק לפי הנחיות הרב ויא".
(ובנוסף גם הוספתי חותמת כשרות פיקטיבית ומעוצבת כיאה
כשהרב המככב בה הוא בעלי שיחי' :)
עד היום יש לי שכנה שחושבת שלמשפחתנו יש מערכת כשרות פרטית...)

רחלושית

משתמש רשום
אופציה נוספת ללחמניות שום:

1 קילו קמח
1 כוס שמן
1 כוס חלב / כוס מים
1 וחצי כוס מים
2 כפות שמרים יבשים
2 כפות סוכר / כמו סוכר
1 כף מלח

לערבב את הכל ולתת לזה לתפוח שעה וחצי בערך.

בצלחת נפרדת: שמן, הרבה מאד שום כתוש , אורגנו.

את הלחמניות עושים קטנטנות בצורה של קשירה, וכשהן יוצאות רותחות מהתנור (לא לתת לזה להתקרר!!) טובלים אותן מכל הכיוונים בתערובת השמן/שום/אורגנו, ככה שנשאר עליהן קצת מכל התערובת, ושמים בצד לייבוש.

יוצא משהו משהו, קיבלתי מלאן מחמאות עליהן.

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שנה שעברה לקחתי מפה את הרעיון של השתיה (תבדקו זה נמצא בתמונות של אא)
המון מחמאות זרמו על זה. זה קל להכין, הכל קנוי, מעניין יותר (לא עוד פעם וופלים) עם פתק נחמד ומפרגן
השנה יש כבר כמה ש"העתיקו אותי" (את אא) וביקשו ממני את הפתק שעיצבתי..
אבל אני בעצמי עוד לא מצאתי עוד רעיון מהסוג הזה
או אלך על הדיאטטי??
צריך לנסות לנסח משהו יפה, בין ערמות השוקולדים...

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שנה שעברה לקחתי מפה את הרעיון של השתיה (תבדקו זה נמצא בתמונות של אא)
המון מחמאות זרמו על זה. זה קל להכין, הכל קנוי, מעניין יותר (לא עוד פעם וופלים) עם פתק נחמד ומפרגן
השנה יש כבר כמה ש"העתיקו אותי" (את אא) וביקשו ממני את הפתק שעיצבתי..
אבל אני בעצמי עוד לא מצאתי עוד רעיון מהסוג הזה
או אלך על הדיאטטי??
צריך לנסות לנסח משהו יפה, בין ערמות השוקולדים...

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גמני עשיתי את זה בשנה שעברה ואני מחפשת משהו בכיוון הזה לשנה זו חעדיין לא מצאתי :(

Eli1000

משתמש חדש
רעיון למשלוח מנות

שנה שעברה אני הלכתי על נושא: לב/אהבה
קניתי בונבוניירה של עלית בצורת לב, תבניות חד פעמיות בצורת לב (והכנתי עוגות בחושות שאפיתי בתבניות לב, עוגיות בצורת לבבות וכו' תמיד אפשר להוסיף עוד שוקולדים, סוכריות על מקל וכו' ועם פתק פשוט של פורים שמח עם המון אהבה ממשפחת...

יעקב וואלף

משתמש רשום
אני מציע לקנות עגלת הגשה ביתי להורים, אם הינך יודע היכן אפשר לרכוש את זה אשמח לקבל תגובתך

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעקב וואלף;1539865:
אני מציע לקנות עגלת הגשה ביתי להורים, אם הינך יודע היכן אפשר לרכוש את זה אשמח לקבל תגובתך

בהום סנטר.
מתקפלת, לא תופסת כמעט מקום בקיפול.
יש בשני גוונים חום כהה וחום בהיר.
מומלץ מאד!
קנינו להורים שלנו שנה שעברה....

יעל9

משתמש חדש
אשמח לקבל רעיון למשלוח מנות להורים בתוספת מתנה
תודה

פרוגשלי

משתמש חדש
יש רעיון חמוד להורים, לקנות חד פעמי מושקע (צלחות גדולות , קטנות , מפיות אפשר סכו"ם וכו) ולכתוב:
אתם נותנים כל השנה אנחנו חד פעמי... אפשר כמובן לצרף יין טוב ושוקולד , מהמם לסעודת פורים מושקעת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה