רעיונאים, מה דעתכם? 2!

אספקלר

משתמש צעיר
דבר ראשון הפרסומות שלך מעלות חיוך וזה מעולה, זה תופס.

שתי הערות קטנות.

למה לבן אמיתי? למה לא סתם לבן. לבן זה אריאל.

שנית, אם נדמה לרגע את הבגד שלי לזברה, לא הייתי רוצה שהצבע הטבעי שלו יירד וילבין.

לבן יפה צריך לבלוט בין לבנים דהויים.

369369

משתמש צעיר
תודה אקספלר
בפרסום אין מושג שאפשר גם לדמיין העיקר שיבינו את המטרה?

דניאל נ

משתמש מקצוען
למה לא כדאי לעשות את אותו רעיון רק על עדר סוסים שכולם מלוכלכים ואחד לבן צחור ???
משום מה הזברה ניראית לי בפדיחות:)
וכמו שאמר קודמי זה נותן לך את ההרגשה שתכניס פיז'מה למכונה ויירד לה כל הצבע

מודה ומתוודה שאני לא מבין בפרסום כלום אולם כלקוח שמסתכל מהצד על הפרסומת אני מרגיש רחמים לזברה :)
בכל אופן כרגיל יצירתיות רבה ורעיון יפה יש כאן ועל כך כל הכבוד בהצלחה

hirsch

משתמש רשום
הזברה נראית מודבקת, כאילו לא הייתה שם במקור.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
נכתב ע"י דויד א;519764:
תודה אקספלר
בפרסום אין מושג שאפשר גם לדמיין העיקר שיבינו את המטרה?

יש מושג כזה, בוודאי.
אבל הדמיון חייב ללכת לפי מה שהפרסומאי קבע מראש. פה יש לדמיון מידי הרבה כיוונים להתפרס אליהם: בגד שהצבע שלו ירד, מלבין כימי שעלול לשרוף את העור, בגד הרוס שאי אפשר עוד ללבוש אותו, וכמובן הכיוון שאתה תכננת מראש - אבקת כביסה שמלבינה כתמים, גם שחורים מאוד, ואולי כיוונים נוספים.
מה יגרום לצרכן ללכת לפי הכיוון שאתה התווית?
ומה יקרה אם הם ידמיינו אחרת ממה שאתה תכננת?
קח את הסיכונים מול הסיכויים ותחשבן. זו אחת הסיבות העיקריות בשלן עשרות מודעות קריאייטיביות לא זוכות לראות אור.
המסר חייב להיות מוחלט.
קצת קשה לאיש קריאייטיב שבנה מודעה ו"נכנס" לעניינים חזק לראות אותה בעיניים של מי שלא ראה את הבריף. יש כללים לבדוק אם המסר הרצוי הוא זה שעובר, אבל שום כלל לא יעיל כמו מה שאתה עשית - לשאול אנשים מה הם מבינים מהמודעה.

גוונים

משתמש רשום
הרעיון יפהפה. אני חולק על CKUH על קביעתו שהמסר חייב להיות מוחלט- ראשית כל לפעמים מותר למסר "למשוך" לכמה כיוונים, ושנית. הטקסט למטה מחדד את המסר בצורה ברורה למדי

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
נכתב ע"י גוונים;530348:
הרעיון יפהפה. אני חולק על CKUH על קביעתו שהמסר חייב להיות מוחלט- ראשית כל לפעמים מותר למסר "למשוך" לכמה כיוונים, ושנית. הטקסט למטה מחדד את המסר בצורה ברורה למדי

אתה יכול לחלוק עלי.;)
זה לגיטימי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה