התייעצות רעיון מתנה/הפתעה לאשה ביום הולדת

אני מחפש בנרות רעיון להפתיע ביום הולדת
אי אפשר לצאת לחופש - היום הולדת בערב פורים
קדימה תעלו לי רעיונות יום הולדת לאשה - מתנות והפתעות.

ישראל31

משתמש חדש
משהו אישי יכול להיות חלוק מגבת או מגבת עם ריקמה אישית מתנה מושלמת מפנקת ושימושית
יכול להיות מארז בוצ'ר עם חריטה וסינר עם ריקמה אישית. חותם ושלט באשדוד חנות מושלמת למתנות

אנטוריום

משתמש מקצוען
מאד תלוי הסגנון, אכתוב כמה דוגמאות ותבררו אצל חברות/ אחיות שלה מה היא תאהב
בושם
עציץ אמיתי
מראה גדולה לכניסה לבית
משהו שישדרג במטבח
תיק
ארנק

איזה סוג או שאפשר לקבל מידע על חנות מומלצת באיזור בני ברק
משהו אישי יכול להיות חלוק מגבת או מגבת עם ריקמה אישית מתנה מושלמת מפנקת ושימושית
יכול להיות מארז בוצ'ר עם חריטה וסינר עם ריקמה אישית. חותם ושלט באשדוד חנות מושלמת למתנות
יש לכם רעיון לכזה חנות בבני ברק.........

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אולי אפקט בקוטלר

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם מסכימה עם זה שכדאי לקשט את הבית
או לפחות את החדר שינה
לתלות בלונים ושלטים ואפשר גם לפזר ללבות ולעשות מגבות בצורת ברבור
בנוסף למתנה כמובן זה מאד מוסיף לאוירה

ת.צ

משתמש רשום
יש הרבה רעיונות פה..

היתה אחת שכתבה באשכול אחר, כדלהלן.
כאישה
שוברים בתוצרת עצמית לכל מיני פינוקים בבית כגון זיכוי לשטיפת כלים, לארוחת בוקר,לכיבוס,לשטוף לפני שבת,לצאת לאנשהו ועוד כיד הדמיון הטובה=כל זה בתוך ארנק [מתנה?!]
אני חשבתי על הרעיון הזה ולהוסיף לשם זיכוי של תכשיט ובושם יציאה למסעדה וכו', כל חודש יכולה להשתמש בזיכוי אחד.
אני צריך רעיון איך לתת לה את זה, (ארנק כבר קניתי לה שנה שעברה ביום הולדת ויש לה עוד).
תודה רבה!!!!!!!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה