התייעצות רעיון לשם עורך ב"המכלול" (אתר ויקיפדיה מסונן)

מצב
הנושא נעול.

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עורךדן (ישר מהספר מלך הטרולים כמובן:LOL:)

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
אם זה לא היה עצוב, זה יכל להיות גם מצחיק
אבל יודעים מה? אני ינסה להסביר
האתר מנוהל בידי קומץ מתנגדים
יש שם את "הליגה הגבוהה" ואת העורכים הקטנים
בפרוג יש מאות אלפי משמשים, אבל שמה יש קומץ קטן ולכן השאיפה היא להיות "חברותי"
בפרוג אין "דרגות", סופר מקצוען זה רק תדמית ולהגיב בפורומים אחרים זה בונוס
אבל שמה יש איזה אלף דרגות, (בדוק עריכות, מנטר, מפעיל מערכת, בודק, ועוד ועוד) וכל הזמן נראה לך שאתה עוד שניה אתה מגיע ובפועל אתה נמשך עם הזמן
בפרוג אתה מגיב וכאן נגמר הסיפור, שם כל תגובה משמעותית מאד ויכולים 5 שנים לדון איתך על משהו שהגבת
אתה יכול לערוך משהו במשך 6 שנים ומישהו מלמעלה ימחק לך את זה בהנף יד ובצחוק מתגלגל, מה שמכניס אותך לדיכאון ולתחושה שאתה חייב להיות טוב יותר ולא כזה שלומפר שמשחזרים לו עריכות
ואני לא מדבר על דף השינויים האחרונים, עד היום יש לי דיכאון מהתלות בעיינים העייפות ובידיים שמקישות שוב ושוב לטעון שינויים חדשים
אני יודע שמי שלא נכנס לזה לא מבין על מה אני מדבר, אבל תקופה ארוכה זה היה אצלי נושא מאד מאד כאוב ונוגע
בסופו של דבר בדרך לא דרך הצלחתי להשתחרר מזה, ואני מתחנן למי שחושב להתחיל רק רק רק לטובתו
לא לעשות את זה

י.ז.

משתמש פעיל
סליחה על הבורות
אבל כל אחד יכול להיות עורך?
זה בהתנדבות או כמקצוע?
אם כן איך אפשר?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה