עזרה רעיון למתנה לקבלן

בונדל

משתמש צעיר
בוקר טוב
אני מחפשת רעיון למתנה לקבלן ערבי שעדיין באמצע העבודה אצלינו
(אני אברר אי"ה מה לגבי ההלכה של "לא תחנם" אבל לכאורה זה בסדר כי זה לצורך המשך העבודה.. וד"ל..)
מה שאני יודעת עליו זה שהוא מעשן בכמויות (אבל לא מתאים נגיד מקטרת כי הוא לא יושב באיזה משרד אלא נמצא בשטח העבודה), ושהוא לא צעיר - בן שישים פלוס.
אשמח מאד לכל רעיון! תודה!

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אחרי בירור הלכה ... תעשו לפי מה שיאמרו לכם.

אנחנו צילמנו אותו יושב בסלון, לבוש בבגדים שהוא בא איתם ולא בגדי עבודה, [הוא כמובן כל בוקר היה מתחיל בכוס קפה אצלנו בסלון]
ועשינו לו תמונה ממסוגרת, עם כיתוב בערבית של מילות תודה,
לא יאומן כמה הוא התרגש ממתנה שעלתה לנו 20 שקל.

רותיb

משתמש צעיר
אנחנו קנינו מתנה לקבלן יהודי שעשה עבודה מהממת וגם עשה לנו דברים בשביל השכנים כדי שלא יפריע להם בבניה שלנו הרבה מעבר למה שהוא היה חייב בחוזה, אזניית בלוטוס משוכללת מבודדת רעשים עלתה בערך 600 ש"ח זה בא 2 אזניות עם מטען מובנה כי כל היום הוא היה צועק בטלפון ועובד עם יד אחת פנויה וראינו שזה משהו שחסר לו והוא באמת נורא שמח אבל מסכימה שהרעיון הוא לתת הערכה ולאו דווקא משהו מפוצץ.
ממליצה לך לשאול אולי את אחד העובדים שלו מה הוא ישמח לקבל או מה הוא צריך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה