פנאי רעיון ליום נישואין שנתיים

nechami04

משתמש צעיר
עשתי ברעיון של אל על -הכי בבית בעולם- הדגשתי את הב'(שנתיים)
הכנתי אוכל מושקע מאוד ושמתי בתבנית מחולקת- כמו מנת קרב, הדפסתי את התמונה המצורפת והדבקתי מעל התבנית- על המכסה. הכנתי גם בתוך צלופן צר וארוך סכום ח"פ עם מפית וצירפתי גם את התמונה ---יצא מושלם מעבר לכל דמיון.
היה נראה ששלפתי מהמטוס...
חוץ מזה הדפסתי את התמונה שברקע על קאפה- עיצוב של מלא תמונות מהשנתיים האלה, וכתבתי "עברו רק שנתיים- מאז החיים יפים פי שניים"
בעלי היה בעננים.......
היי,
יש לך תמונה של המנה? זכור לי שהעלית ואני לא מוצאת עכשיו..

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ו..........
איך לבצע?
מה לקנות?
בדגש שלא אוכל חלבי...
סתם רעיונות שעלו לי לאוכל לא חלבי בקונספט גלידה..
אפשר קונוס ממולא בירקות\בשר, זה ייראה כמו הגביע גלידה. מתכון ללחמניות קונוס- לא ניסיתי...
אפשר לעשות הכל בקונספט כדורים - כדורי בשר, כדורי פירה, כדורי קציצות ירקות ולקינוח: סורבה פירות. וכדורי שוקולד כמובן.
ולעריכה,
את יכולה לעשות את זה מעוצב יפה בצלחות, מכל דבר שלוש כדורים, שיסמלו את ה-3 שנים
או לעשות מעין בר שיראה כמו דוכן גלידה עם הרבה טעמים, לכתוב למעלה כרזה: פעם שלישית גלידה ולעשות את כל התפריט בקערות מלבניות כאלו כמו שיש בגלידה. אפשר לשים גם ממרחים כמו טחינה, אבוקדו וכו' וזה יראה כמו עוד סוגים של גלידה...

מליון!

משתמש פעיל
סתם רעיונות שעלו לי לאוכל לא חלבי בקונספט גלידה..
אפשר קונוס ממולא בירקות\בשר, זה ייראה כמו הגביע גלידה. מתכון ללחמניות קונוס- לא ניסיתי...
אפשר לעשות הכל בקונספט כדורים - כדורי בשר, כדורי פירה, כדורי קציצות ירקות ולקינוח: סורבה פירות. וכדורי שוקולד כמובן.
ולעריכה,
את יכולה לעשות את זה מעוצב יפה בצלחות, מכל דבר שלוש כדורים, שיסמלו את ה-3 שנים
או לעשות מעין בר שיראה כמו דוכן גלידה עם הרבה טעמים, לכתוב למעלה כרזה: פעם שלישית גלידה ולעשות את כל התפריט בקערות מלבניות כאלו כמו שיש בגלידה. אפשר לשים גם ממרחים כמו טחינה, אבוקדו וכו' וזה יראה כמו עוד סוגים של גלידה...
תודה, הרעיונות ממש מגניביםםם!
אבל תאמת שכבר הכנתי...
3 גלידות טעימות מאודדדדד- בגרסת פרווה..
הכנתי גלידות בתבניות קטנות בצורת לב, הדפסתי על דף אכיל 3 תמונות שלנו ושמתי על הגלידות, חיברתי מקל ארטיק, ויצא מושלללם!!!

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
היי אני צריכה רעיונות לשנה ראשונה (יום נישואין)
לגבי המספר והתאריך, אנסה לתת כמה כיוונים:
אחד זה גם דבר שלם (שני חצאים), וגם המספר הראשון. ולא לשכוח את ה'שנה' הראשונה.

אפשר לעשות תמונה של הזוג, שכל אחת היא רק 'חצי', וביחד הם אחד שלם.
כיתוב אפשרי: אתה האחד שלי! (לא צריך לטרוח מה הוא יחשוב לפי זה על השנה הבאה, העיקר מבחינתו שעכשיו הוא האחד..)
או: הגענו מקום ראשון!
או משהו בסגנון: אחרי שסיימנו שנה - עכשיו אני שמחה! (כי כתוב 'ושמח את אשתו אשר לקח', הוא עבד שנה שלמה לשמח).
או הפוך: אחרי שנת 'ושמח', עכשיו תורי לשמח אותך..
ויש גם כיוון של אחד - יחד! (כותבים את האות א' בגוון בהיר, ומדגישים את הראש שלה שנראה כמו אות י').

לגבי אוכל זה קצת קשה, כי האחדות היא ממש הפוך מהאוכל, הוא צריך ריבוי וגיוון.. אז אין לי עכשיו שמץ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה