דרוש מידע רעיון יפה למתנה לחתן לרגל החזרה לישיבה לאחר פסח

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שואלת עבור מישהי שקרובה לליבי...-

רעיון למתנה לחתן לקראת הזמן החדש,
אפילו בלי משפט מגניב...
רק רעיון למתנה שתחמם את הלב ותתאים לעניין...

ואגב, אולי יש למישהו משפט שיתאים למתנה של אוזניות בלוטוס?
תבורכו!!

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
צאט GPT
צריך לערוך את זה אבל :
רציתי לשלוח לך מתנה מיוחדת שאני מאמינה שתאהב. אני יודעת שאתה אוהב לשמוע שיעור תורה לכן חשבתי שזוג אוזניות בלוטות' יהיו המתנה המושלמת .
האוזניות הללו איכותיות ובעלות חיי סוללה מרשימים, כך שתוכלו להאזין לשיעורים ללא הפרעות. בנוסף, הם אלחוטיים לחלוטין, כך שלא תצטרך לדאוג לגבי כבלים סבוכים או להיתפס לכלום בזמן שאתה בתנועה.
אני מקווה שהאוזניות האלה יגרמו לכם שמחה ושתפיקו מהן שימוש רב
בלימוד התורה והכי חשוב, אני מקווה שהם יזכירו לך כמה אני חושבת עליך

לגבי מתנה אפשר סטנדר מכסף

לארג'

משתמש מקצוען
צאט GPT

רציתי לשלוח לך מתנה מיוחדת שאני מאמין שתאהב. אני יודעת שאתה אוהב מוזיקה, . לכן חשבתי שזוג אוזניות בלוטות' יהיו המתנה המושלמת .

האוזניות הללו איכותיות ובעלות חיי סוללה מרשימים, כך שתוכלו להאזין למוזיקה שלכם ללא הפרעות. בנוסף, הם אלחוטיים לחלוטין, כך שלא תצטרך לדאוג לגבי כבלים סבוכים או להיתפס לכלום בזמן שאתה בתנועה.

אני מקווה שהאוזניות האלה יגרמו לכם שמחה ושתפיקו מהן שימוש רב
בלימוד התורה והכי חשוב, אני מקווה שהם יזכירו לך כמה אני חושבת עליך
ספירת העומר:sne:

eli7123

משתמש חדש
בושם- אם את מכירה את הטעם שלו,
ארנק,
עט
מברשת כובעים עם כיתוב חמוד (קצת קיטשי- אבל- אתה כל הזמן בראש שלי...)

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
באיזה חנות בירושלים ניתן למצוא כוסות כאלו חמודים עם כיתובים (מוכנים כבר...)
או כלי יפה שניתן למלא אותו בממתקים...
איפה מוצאים את הדברים האלו?
תודה רבה לעונים!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה